Reljefinis grindinio elementas – išskirtiniams dangos sprendimams

2020 m. spalio 16 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Betono gaminių rinka keičiasi žaibiškai, todėl aplinkotvarkos specialistai nuolat ieško novatoriškų sprendimų, kurie garantuotų ne tik grindinio ilgaamžiškumą, bet ir estetiką. UAB „Betono mozaika“ asortimentą papildė rifliuotu (banguotu) gaminiu „Nida“, kuris puikiai tinka tiek pėsčiųjų, tiek lengvųjų automobilių apkrovoms.

Gaminio pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai, nes jo paviršius primena Neringos paplūdimio smėlio suneštas ir supustytas bangeles. Vakarų Europoje natūralius gamtinius paviršius atkartojantys gaminiai seniai nebėra naujiena.

„Vakarų šalyse sparčiai populiarėja rifliuoto paviršiaus gaminiai, itin jaučiamas susidomėjimas medžio rieves atkartojančiais betono gaminiais, kurie įprastai naudojami lauko terasų įrengimui. Manome, kad šios aplinkotvarkos tendencijos netrukus atkeliaus ir į Lietuvą“, – įsitikinęs UAB „Betono mozaika“ generalinis direktorius Romas Venckus.

Naudojant gaminį „Nida“, galima išgauti labai platų derinių spektrą, nes jo paviršiuje esančių riflių raštas atsikartoja eilėmis, kas šešis skirtingus gaminius. Pasak UAB „Betono mozaika“ gamybos vadovo Manto Malinausko, grindinio paviršius su trinkelėmis „Nida“ niekada neatrodys taip pat ir nesikartos.

Nuotr. dešinėje: UAB „Betono mozaika“ generalinis direktorius Romas Venckus

Nuotr. kairėje: Nida, natūralios pilkos spalvos gaminys

Reljefinio gaminio panaudojimo galimybės yra didelės. 60 mm aukščio, keturkampio formos trinkelės „Nida“ tinkamos derinti su jau pamėgtais stačiakampiais 60 mm aukščio gaminiais. Naujasis įmonės „Betono mozaika“ gaminys gali būti spalvotas ir sendintos tekstūros, todėl kiekvienas galės susikurti unikalų grindinį.

UAB „Betono mozaika“ yra aplinkotvarkos produktų gamintoja, valdanti gamyklas ir pardavimo skyrius didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei pardavimo skyrių Panevėžyje. Įmonė, vienintelė Lietuvoje gamina ir klientams  siūlo daugiaspalvę, sendintą ir natūralaus akmens produkciją, sumažinto įgeriamumo (TCP) gaminius bei nuolat rinkai siūlo modernius ir šiuolaikines aplinkotvarkos tendencijas atitinkančius gaminius.

Įmonės „Betono mozaika“ nuotr.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/09/geberit-business-lt-340x430-structum.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!