https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download.gif

Retro futuristinas roboto pasirodymas

2018 m. gruodžio 10 d.

Admin.

Japonijos dailininkas Hajime Sorayama sukūrė milžinišką moterišką robotą. 12 metrų aukščio roboto skulptūrą madų dizaineris „Dior“ pristatys „Pre-Fall 2019″ vyrų aprangos šou Tokijuje.

„Dior“ meno vadovui vadovaujant ir bendrovės „Sorayama“ užsakymu buvo sukurtas milžiniškas retro futuristinis robotas. Buvo pasirinktas idealios moters siluetas, mechaninėmis detalėmis pabrėžiant net jos sąnarius ir sausgysles.

„Sorayama“ išgarsėjo pernai suprojektavus ir Japonijos robotų rinką papildžius robotu šunimi.

Menininkas žurnalistams pasakojo, kad šiam projektui jau yra 40 metų. Juk jis pirmą kartą pradėjo piešti robotus prieš keturis dešimtmečius. Nors jis ir pats pripažįsta, kad iki šiol nėra tekę kurti kažko panašaus.

„Sorayama“ robotas buvo sukurtas iš plastiko ir padengtas aliuminio dažais. Robotas sveria toną. Jį surinko 16 žmonių. Roboto galva primena šalmą su vienu apšviestu stačiakampio formos plyčiu akims.

Robotas pristatymo metu bus rodomo rožių ir vyšnių žiedų bei šviesos grafikos aplinkoje. „Dior“ dažnai kolekcijose naudoja rožės motyvus. Specialiai apšviestas ir ant roboto šlaunies išspaustas „Dior“ pavadinimas.

Idėjos autorius neslepia, kad roboto idėja gimė kaip atsakas į šiandieninę modernizmu persmelktą. 

 

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-7.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!