Rinkitės patikimą partnerį savo restoranų verslui!

2019 m. liepos 5 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Restoranų, arba viešojo maitinimo, verslas yra vienas iš daugialypių pramonės sektorių. Maitinimo paslaugos sudaro nemažą mūsų kasdienybės dalį. Kiekvieną dieną kavinės ir restoranai susiduria su iššūkiais ir griežtėjančiais kokybės standartais bei didėjančiais klientų ir svečių poreikiais. Visos šios įmonės ir organizacijos kiekvieną dieną užsako, priima ir apdoroja didžiulius maisto produktų kiekius, norėdami patenkinti augančius klientų poreikius.

Didėjant kasdieniams iššūkiams, apdorojamo ir ruošiamo maisto porcijų kiekiams, apimtims, griežtėjant kokybės standartams, susiduriama su darbo efektyvumu ir kasdiene rutina, dažnai neužtenka darbuotojų, turimų resursų bei maisto ruošimo įrangos ir įrenginių.

Efektyvūs ir patikimi procesai, susiję su prekių papildymu, yra bet kokio šio sektoriaus verslo svarbus veiksnys. Siekiant gauti laiku ir tinkamos kokybės bei darbo pobūdį atitinkančius įrenginius ir juos panaudoti efektyviai, reikia tinkamai koordinuoti daug administracinių ir organizacinių procesų. Geriausias sprendimas – kreiptis į savo srities profesionalus.

BALTIC MASTER maisto gamybinės ir prekybinės įrangos skyrius padės Jums tinkamai suprojektuoti virtuvės išdėstymą pagal Jūsų veiklos pobūdį, pasirinkti patikimą, ekonomišką ir resursus tausojančią įrangą. Teikiame individualias konsultacijas ir kartu ieškome sprendimų atitinkančių Jūsų lūkesčius, poreikius ir vizijas. BALTIC MASTER jūsų partneris teikiantis visas Jūsų verslui reikalingas paslaugas iš vienų rankų.

Tam, kad padarytum įspūdį klientui, neužtenka vien gero virtuvės darbo. Taip pat klientas tikisi ir įsimintinų įspūdžių. Pirmą gerą įspūdį apie Jūsų restoraną gali suteikti gerai parinkti interjero ir dizaino sprendimai. Kiekvienas tinkamai parinktas dizaino elementas nuo sienų ir lubų iki apšvietimo ir baldų sukuria bendrą įspūdį apie maitinimo įstaigą.

BALTIC MASTER interjero projektavimo profesionalai parinks geriausius dizaino sprendimus, atliks autorinę priežiūrą, sukurs Jūsų restorano patalpų planus su įrangos išdėstymu ir padės išspręsti visus Jums kylančius uždavinius.

Kreipkitės į BALTIC MASTER ir gaukite viską iš vienų rankų!

Temos:

verslas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!