„Roltechnik“ – vonios kambario išmanumas

2019 m. gegužės 31 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Vonios kambarys – mūsų asmeninė užuovėja, vieta tik sau, todėl labai svarbu, kad čia būtų patogu ir jauku. Vandens procedūrų komforto ambasadorius – gamintojas „Roltechnik“ – savo asortimente turi daug vonios kambario sprendimų kiekvieno poreikiams ir skoniui. Dušo kabinos ir sienelės (berėmės, rėminės ir pusiau rėminės), dušo padėklai (akriliniai, akmens masės ir iš supresuotų sluoksnių), vonios (akrilinės ir akmens masės), vonių sienelės bei kiti dušo priedai leidžia sukurti ne tik tinkamą architektūriškai, bet ir taupantį vietą vonios kambarį. Galimi keturių spalvų profilio bei devyni stiklo variantai, pusapvalės, kvadratinės, stačiakampės dušo kabinos, dušo durys nišoms bei laisvai pastatomos dušo sienelės. Kompanija taip pat siūlo ir didelį vonių formų pasirinkimą: stačiakampes, kampines, kampines asimetriškas bei specialių formų.

Originalūs sprendimai

„Roltechnik“ buvo pirmasis gamintojas Lietuvoje, dar 2015 m. pristatęs juodo matinio profilio dušo kabinas ir dušo sieneles. 2018 m. „Roltechnik“ pristatė naujo modelio reguliuojamas kabinas, kurias galima pritaikyti bet kuriam vonios kambariui. Specifinis durų stiklo tvirtinimas (be skylių) neleidžia jam nusėsti, vyris stiklą tiesiog suspaudžia ir įtvirtina apglėbdamas. Toks stiklo tvirtinimas leidžia durų stiklu lengvai keisti dušo kabinos įrengimo dydžius, varijuojančius net 10 cm.

2019 m. „Roltechnik“ pristatė dar vieną naują sprendimą – lengvą vonios kambario rekonstrukciją, norint vonią pakeisti dušo kabina, neatliekant hidroizoliacijos, plytelių klijavimo bei kitų vonios kambario remonto darbų. Plytelėmis neišklijuotus grindų ir sienos plotus galima uždengti prie dušo kabinos dizaino pritaikytomis grūdinto stiklo sienelėmis ir didesniu nei įprasta dušo padėklu. Taigi dabar galima tiesiog išnešti vonią ir jos vietoje sumontuoti dušo kabiną. Vokietijos ir Čekijos gamintojas „Roth“ pernai Europos rinkai pristatė specialias vonios vietoje montuoti skirtas dušo kabinas „Vinata“, kurių komplekte, be įprastų stiklinių dušo sienelių, yra ir grūdinto stiklo galinės sienelės, akmens masės dušo padėklas, dušo galvutė ir termostatinis maišytuvas. Dušo kabinų linija „Vinata“ siūlo dvi vonios vietai skirtų dušo kabinų versijas: „Comfort“ ir „Spirit“. „Comfort“ pritaikyta pagyvenusiems žmonėms, todėl yra erdvi, o dušo padėklas žemas ir jo paviršius padengtas neslidžia danga. Komplekte yra funkcinės rankenos, galima papildomai užsisakyti atlenkiamą kėdutę. Jei kanalizacijos įvadas neleidžia montuoti žemai, galima padėklą montuoti ant kojelių. Erdvioje kabinoje „Spirit“ patogiai jausis tiek vyresni, tiek jaunesni žmonės, o jos galinių sienelių aukščiai ir pločiai gali varijuoti, atsižvelgiant į praktinius ir interjero poreikius. Abiejų kabinų variantų priekines sieneles galima rinktis iš skaidraus arba dalinai „Intimglass“ stiklo, galines – iš balto arba antracito spalvos grūdinto 6 mm storio stiklo. Grūdinto stiklo galinių sienelių dydžiai gali būti trijų skirtingų aukščių ir keturių skirtingų pločių. Grūdinto stiklo sienelės padengtos lengvai nuvaloma ETC (angl. Easy To Clean) danga.

Bendradarbiaudama su žinoma Italijos dizaino studija „Foresee Design“, UAB „Roltechnik“ sukūrė nepamainomai patogią vonią su integruota kėdute, kuri gali būti naudojama tiek kaip kėdutė, tiek, ją užlenkus, kaip atrama galvai. Kėdutė pagaminta iš atsparių drėgmei ir purvui PUR putų, todėl ją ypač malonu liesti.

Išskirtinis dizainas

Kompanija gali pasigirti ne tik techninių sprendimų išskirtinumu, bet ir produkcijos dizaino originalumu. Tai geriausiai demonstruoja kabinų serija „Hitech“. Šios linijos dušo kabinai, kuri buvo sukurta kompanijai „Roltechnik“ bendradarbiaujant su studija „Foresee Design“, būdingas šiuolaikiškas dizainas ir techniniai patobulinimai. Nauji integruojami vyriai bei inovatyvi vyrių pakėlimo sistema suteikia galimybę dušo kabiną montuoti universaliai – tiek kairėje, tiek dešinėje pusėje. Integruojami varžtai suteikia elegancijos, o kabinos tvirtinimas prie sienos dizaino požiūriu suderintas su kabinos vyriais ir rankenėlėmis. „Hitech“ kabinų lengvai montuojamas profilis leidžia paprastai reguliuoti dydį montavimo metu, unikali stiklo apsauga „Rolshield“ neleidžia susidaryti nuosėdoms.

Dar vienas kompanijos išskirtinis produktas – dušo kabinos su juodu profiliu. Ilgalaikės kabinos „Exclusive Line“ išsiskiria tvirtu aliuminio rėmu, didesniu kabinų aukščiu, viršijančiu 2 m, bei 6 mm storio saugiu stiklu. Aukštos kokybės profilius galima rinktis iš dviejų spalvinių variantų – „Brillant“ ir juodo matinio. Prie šios kabinos pranašumų reikėtų priskirti ir ilgai eksploatuojamus ratukus kabinos viršuje bei berėmę apatinę dalį, kas užtikrina lengvą priežiūrą bei žemesnį barjerą žengiant į kabiną.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/05/340x430_pentacolor.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!