Rožinio metalo magija

2018 m. gruodžio 3 d.

Agnė.

Blizgantys lakštai iš rausvos gofruoto metalo sukuria jaukų kontrastą su neapdorotomis tinko sienomis. Maskvos centre įsikūręs 100 kvadratinių metrų restoranas anksčiau buvo prestižinė viešojo maitinimo ir kultūrinių renginių vieta, kurioje koncertavo garsiausi atlikėjai iš Rusijos, Prancūzijos, Lenkijos.

„Klientai norėjo naujo dizaino, kurio dar nebuvo niekur kitur Rusijos sostinėje, Maskvoje,“ – teigė idėjos autorius, architektų studijos  „Crosby Studios“ įkūrėjas Haris Nurievas. 

Studija nusprendė pertvarkyti dizainą, skiriant vienos erdvės pusę virtuvei, o kitą – klientams. 

Šiame kambaryje yra rausvos skardos sienų plokštės, padengtos rausva laku. Rausvasis metalas taip pat dengia medienos baro stalo priekį, puošia valgomojo stalviršius ir formuoja žibintų, kurie yra pakabinami skirtinguose salės kampuose, disko formos pagrindą.

Restorano gale betono plokštės paliktos be apdailos. Jos paremtos skalūno spalvos kėdėmis su pagalvėlėmis.

Į vonios kambarius veda baltos, keraminės plytelės.

„Crosby Studios“ turi biurus Maskvoje ir Niujorke. Interjero studija gamina baldus. Šiemet jau sukūrė žaismingą purpurinių kėdžių, šoninių stalų ir švelniąsias armatūras, padengtas kailiu. Jie prisijungia prie daugybės studijų, kurios nusprendė naudoti rausvą spalvą restoranų įrengimui. Panašu, kad rausva artėjančiais metais karaliaus ne viename didelio biudžeto projekte.

Pranešimas redaguotas ir adaptuotas. Originalų pranešimą rasite čia. Nuotr. Mikhail Loskutov

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!