Rugpjūčio 27-28 d. organizuojamas „Gaisrinės saugos technologijų forumas – Baltic Fire Forum 2020“

2020 m. rugpjūčio 2 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Rugpjūčio 27–28 d. „Litexpo“ rūmų 5 salėje Lietuvos gaisrinės saugos inžinieriai organizuoja “Gaisrinės saugos technologijų forumą – Baltic Fire Forum 2020“.

Tai konferencija ir paroda, kurios metu bus pristatytos gaisrinės saugos prevencijos užtikrinimo priemonių, gaisrų plitimo ribojimo ir gesinimo sistemų naujovės, bus diskutuojama apie technologines gesinimo inovacijas ir apie gerąją praktiką projektuojant, eksploatuojant, bandant bei prižiūrint apsaugines sistemas.

Forumo tikslas – suburti gaisrinės saugos, architektūros ir statybos specialistų bendruomenę į didžiausią Lietuvoje šiai sričiai skirtą renginį, kuriame dalyvaus ir profesionalūs ugniagesiai gelbėtojai, ir gaisrinės saugos inžinerijos specialistai, projektuotojai bei architektai.

Rugpjūčio 27 d. vienu metu konferencijų centre vyks du seminarai: pirmasis ugniagesiams gelbėtojams, antrasis – projektuotojams apie gaisrinės saugos aktualijas, naujoves ir gerąją praktiką.

Taip pat vyks paroda, kurios metu ekspozicijų salėje bus pristatomas ugniagesių transportas, ugniagesiams reikalingos asmeninės apsaugos priemonės, įranga, skirta gesinti gaisrams, likviduoti techninėms ir cheminėms avarijoms, dirbti vandenyje ir gylyje.

Bus eksponuojamos statybose reikalingos pasyviosios gaisrinės saugos technologijos ir gaisrus gesinti padedančios aktyviosios gesinimo ir dūmų šalinimo technologijos.

Rugpjūčio 28 d. vyks paroda ir master-class užsiėmimai, kurių metu lankytojai ir konferencijos dalyviai galės išbandyti naujausią įrangą, užgesinti degantį objektą, dalyvauti bandymuose ir tiesioginėse naujausių technologinių inovacijų demonstracijose.

2018 m. Vilniuje vyko didžiausia tarptautinė saugos ir priešgaisrinės apsaugos paroda. Joje dalyvavo daugiau nei 300 lankytojų, pranešimus skaitė 24 dalyviai iš 17 šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Italijos, Kroatijos, Vokietijos, Olandijos, Suomijos, Danijos ,JAV, Lichtenšteino. Austrijos, Čekijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos).

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/07/soninis2.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!