Saulės kontrolės sistemos

2017 m. balandžio 27 d.

Admin.

Ne tik modernus sprendimas

Saulės kontrolės sistemos – funkcionalios ir dekoratyvios fasado užsklandos, reguliuojančios pro langą patenkančią šviesą. Svarbu ne tik tai, kad sistemą paprasta valdyti, bet ir tai, kad tinkamai sumontuota ji nesumažina šviesos patekimo į patalpą, neaukojamas patogumas gauti dienos šviesą, bet sumažinamos išlaidos komforto sąlygoms užtikrinti – nereikia patalpose montuoti kondicionieriaus, norint atvėsinti ją karčiausiomis vasaros dienomis. Jų naudojimas ypač aktualus pastatuose, kurių didžiąją fasado dalį sudaro stiklas. UAB „Barema Rytai“ saulės kontrolės sistemos skirtos ir gali būti pritaikytos ne tik naujų, bet ir renovuojamų pastatų fasadams. Atsižvelgdama į kliento poreikius, UAB „Barema Rytai“ siūlo įvairaus sudėtingumo fasadines saulės kontrolės sistemas, atitinkančias modernius ir įvairius funkcinius techninius reikalavimus. Bendrovės asortimentas beveik neribotas – skirtingos spalvos, subtilios bei stilingos vizualinės formos, įvairūs dydžiai, tipai padidina sistemų pritaikymo galimybes. Be to, kiekvieną kartą pagal kliento poreikius ir reikalavimus derinamas individualus projektavimas. Kaip ir dera, UAB „Barema Rytai“ asortimentas vis tobulinamas. Įmonėje dirbantys konsultantai nestokoja laiko konsultacijoms, nuolatos domisi naujausiomis tendencijomis.

Saulės kontrolės įrenginys – ne tik apsauga nuo saulės, tai – ir papildomos modernių architektūrinių sprendimų galimybės, kartu jis – ir šiuolaikiška pastato dekoro detalė. Nesunkiai montuojamos sistemos gali būti naudojamos technologiniams įrenginiams ar nepatrauklioms angoms uždengti, triukšmui slopinti. Jos paslėps šiukšlių konteinerį, neišvaizdų sandėliuką, aptvers lauko laiptinę, sumažins triukšmą, sklindantį iš pastato, kuriame, pavyzdžiui, veikia triukšmingas generatorius.

Tvirtos ir patikimos

Praktiškiausios ir populiariausios saulės kontrolės sistemos yra tos, kurių lamelės, kaip ir UAB „Barema Rytai“, gaminamos iš aliuminio. Aliuminis – lengvas metalas, todėl lamelių ilgis, juostelių plotis bei storis praktiškai neribojami. Medžiaga labai tvirta ir patikima, išsiskiria antikorozinėmis savybėmis. Beje, ši savybė leidžia sumažinti ir net visiškai nenaudoti išorinės izoliacijos. Taip pat jis neblunka, prireikus sistemas visiškai nesudėtinga nuvalyti paprasčiausiomis priemonėmis. Medžiaga taip pat užtikrina ilgą konstrukcijų eksploatavimo laiką.

UAB „Barema Rytai“ saulės kontrolės sistemoms būdingas itin funkcionalus valdymas, kuris gali būti sujungtas su viso pastato sistemų valdymu ir įvairiai formuojamas. Įprastos fasadinės žaliuzės, vertikalios ir horizontalios, montuojamos virš langų, durų ar sienų viršuje. Na, o iš lamelių, naudojamų saulės kontrolės sistemoms, galima formuoti ne tik uždangą, bet ir stogelius, galerijas, atitrauktas nuo fasadų, fasado dekoro elementus ir po jais paslėpti angas ar kitą pastatą apkraunančią įrangą. Tai suteikia įvairių galimybių kurti architektams.

Patyrę UAB „Barema Rytai“ specialistai visuomet padeda pasirinkti tinkamiausią žaliuzių formą, atlikti matavimo, montavimo ir priežiūros darbus. 

 

UAB „Barema Rytai“ I L. Asanavičiūtės g. 13B, LT-04300, Vilnius

Tel.nr.: 8 5 233 2263 I faks.: 8 5 212 5139 I mob.: +370 698 28 863

el. paštas: info@baremarytai.lt I www.baremarytai.lt

 

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/08/340x430-px_Structum.lt_.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!