Sėkmės ir sveikatos garantija – kokybiška grindų ir sienų danga

2018 m. vasario 27 d.

Admin.

Tobulėjimas ypač svarbus medicininės paskirties objektuose, tokiuose kaip ligoninės, slaugos ir globos namai, klinikos… Čia būtina sukurti saugią ir jaukią aplinką, kurioje žmonės patikėtų, kad jiems viskas bus gerai. Estetiškai atrodančios grindų bei sienų dangos ir yra vienos tų detalių, suteikiančių trokštamą gerumo ir atsipalaidavimo jausmą.

Kiekviena gydymo įstaiga siekia, kad į ją atvykstantys asmenys jaustųsi ramiai, patogiai, todėl objekte esančios patalpos privalo atitikti ne tik techninius, higienos, bet ir estetinius reikalavimus. Juk apšiurusios sienos, nusilupę tapetai ir purvinos lubos tikrai nesukurs nei jaukumo, nei „sveikumo“ pojūčio, kuris itin svarbus, siekiant garantuoti žmonių gerovę.

Estetiškos, kokybiškos grindys – prioritetas

Šiuolaikinėse medicinos įstaigose funkcionalumas garantuoja kokybę. Tačiau jis neįmanomas, jeigu grindų danga yra pasenusi ir nusidėvėjusi.

Daugiau kaip 100 metų veiklos patirtį turinti bendrovė „Sika“ siūlo didelį spektrą dangų, tinkamų ligoninėse esančioms administracinėms patalpoms, komercinėms erdvėms, valgykloms, techninėms mechanizmų patalpoms, automobilių statymo zonoms ir kt. Sukurtos sistemos atitinka reikiamas technines bei estetines charakteristikas, yra inovatyvios ir ilgalaikės. Pavyzdžiui, „Sika“ siūloma sistema „Sikafloor Comfort®“, skirta grindų dangoms gerinti, išsiskiria reikšmingomis savybėmis: lygiu paviršiumi (būtinas aspektas ligoninėje, kad galima būtų pacientus vežioti neįgaliųjų vežimėliais), atsparumu slydimui, mažu garso perdavimu – triukšmo „sugėrimu“.

Novatoriška grindų danga yra lengvai valoma, ja nesudėtinga dezinfekuoti. Taip pat „Sikafloor®“ turi didelį atsparumą korozijai bei cheminėms medžiagoms (įskaitant net tokias sterilizavimo medžiagas, kaip vandenilio peroksidas). Beje, „Sika“ grindų dangos sandarinimo sprendimas „Sikaflex®“ neleidžia atsirasti įvairiems įtrūkimams ir plyšiams.

Grindų dangos lygumas, tvirtumas, sausumas ir tylumas yra pagrindiniai aspektai, leidžiantys žmonėms pajausti komfortą. Jaukumo potyrį sustiprinti galima ir pasirinkus įvairius grindų bei sienų dekoravimo elementus, pavyzdžiui, pasitelkti ne vieną, bet kelias spalvas bei įvairias tekstūras (grindys ir sienos atrodys moderniau).

Beje, „Sika“ veiklos būdai yra sertifikuoti sveikatos priežiūros patalpoms kaip atitinkantys griežčiausius reikalavimus, susijusius su higiena ir bakteriostaze. Pagal šiuos reikalavimus numatoma naudoti švariai aplinkai tinkamas medžiagas (angl. Cleanroom Suitable Materials (CSM), atsižvelgiant į aukščiausius tarptautinius ISO 14644 standartus „Švarios patalpos ir su jomis susijusi kontroliuojamoji aplinka. Oro švarumo klasifikavimas“.

Inovatyvi sienų danga – tapetai, užtikrinantys saugumą

Dar vieną inovatyvų sprendimą medicininės paskirties objektams siūlo kompanija „Vitrulan Textile Glass GmbH“.

Ji gamina unikalius tapetus iš audinio, gebančio apsaugoti sienas nuo smūgių ir kitų neigiamų išorinių veiksnių. Visi „Vitrulan“ produktai grindžiami funkcionalumo, ekologiškumo, inovatyvaus dizaino ir ekonomiškumo principais. Įmonės gaminama sienos danga turi sertifikatus, įrodančius, kad produktą galima naudoti įvairiuose gydymo paskirties objektuose.

„Vitrulan“ tapetai gaminami iš kokybiškų stiklo siūlų, kurie yra austi ir apdoroti taip, kad iš jų būtų galima gaminti audinius. Šie yra natūralūs, vertingi ir teikia praktinę naudą. Svarbiausia jų ypatybė – atsparumas išorės veiksniams (apšiurimui, trūkinėjimui). Net jeigu pacientas į sieną atsitrenkia vežimėliu, ant jos nelieka pėdsakų, siena išlieka sveika. Atliekant bandymus buvo pasiekti puikūs atsparumo rezultatai (atsparumas smūgiams, dūžiams, šveitimui). Beje, tapetai atlaiko ne tik smūgines apkrovas, bet ir užkerta kelia galimus gipsinių ar kitokių sienų įtrūkimus iki 3 mm.

Inovatyvūs „Vitrulan“ tapetai yra pralaidūs ir „kvėpuojantys“, prisideda prie sveikos vidinės atmosferos. Taip pat modernūs audiniai sukurti remiantis sistema „Vitrulan AcousTherm“, todėl tapetai efektyviai sugeria garso bangas ir sumažina reverberaciją.

Be to, šį produktą ypač lengva pritaikyti ir naudoti: prieš juos dengiant, sienų nereikia špakliuoti, tapetai jau yra su „Aqua“ technologijos klijais (tereikia sušlapinti vandeniu), todėl priklijuoti juos pavyks sparčiai, lengvai, taip sutaupant daug laiko bei energijos.

Po to, kai sienos padengtos smūgiams atspariais tapetais, sieną galima dažyti bet kokio gamintojo dažais, tačiau rekomenduotina naudoti „Sikagard 200 serija®“ dažus. Produktas, sukurtas sienų dangoms, išsiskiria tvirtumu, pasipriešinimu įtrūkiams, pralaidumu, lengvu valymu ir atsparumu dezinfekavimo priemonėms. „Sikagard 200 serija®“ gaminiai, kurių sudėtyje yra sidabro, turi antibakterinių savybių, todėl naudojami erdvėse, kuriose reikalingas itin aukštas sterilumo lygis.

Kaip išsirinkti?

Tiek grindų dangos, tiek tapetų ir sienų dangos pasiūla yra didelė, todėl gali būti sudėtinga savarankiškai rasti efektyvų sprendimą. Tačiau visada galima kreiptis į profesionalus. Padėti išsirinkti tinkamus tapetus, dangą ant tapetų pagal patalpos paskirtį ir atsakyti į kitus, svarbus klausimus, gali padėti specialistų komanda iš UAB „Profesionalios technologijos“.

Mob: +370 61072292 I+370 655 95562

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!