Šildanti, kvepianti, gurmanų pamėgta ir dar sveikuoliška – taip, tai geriausia Kalėdų dovana

2019 m. gruodžio 4 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Prasidėjus Kalėdų karštinei susizgrimbame, kad neturime dovanų darbuotojams ar verslo partneriams? O gal dovaną jau turime, bet šiame gurmanų ir grožio estetų amžiuje reikia kažko daugiau nei puodelis ar darbo kalendorius, juk reikia „vinies“, kažko viliojančio ir šildančio, įdomaus ir netradicinio.  Tokia dovana turi būti solidi, bet nenuvalkiota, stilinga ir graži, bet ne labai brangi. Mintį visiems buvo pasufleravusi Dalia Grybauskaitė, savo prezidentavimo metu, svarbiems užsienio svečiams dovanodavusi medų.

„Dovana neturi būti brangi, ji turi būti kokybiška, stilinga“, – patvirtina bitininkas, bendrovės „Bitija“ vadovas Andrius Bučius.

Moderni tradicijų interpretacija

Jis pats jau 12 metų bitininkauja. Bičių paslaptis jam išdavė tėtis, jo tėčiui – senelis. Seneliui jau 90 metų ir iki šiol jis dirba šį darbą. A.Bučius pasakoja, kad per kelias kartas perduotos tradicijos truputį transformuojasi.

„Siūlome ne tiesiog medų, o analizuodami užsienio mokslinius straipsnius, sekdami naujausius tyrimus, tobuliname produkto gamybos tradicijas. Kaip pavyzdžiui, esame pirmieji pradėję rinkai siūlyti medų su imbieru, putinų uogomis, cinamonu ir šaltalankiais – produktais, kurių teigiamą poveikį žmogaus sveikatai patvirtino medikai. Tai kas sveika ir naudinga žmogui. Šie produktai iki šiandien yra patys populiariausi“, – pasakoja bitininkas.

Pašnekovas teigia, kad įmonė stebi rinką ir atsiliepia į klientų poreikius. Dėl šios priežasties atsirado medus su riešutais, bičių duonele ir žiedadulkėmis. 

Medaus kelias iki dovanų įpakavimo

Paklaustas apie medaus surinkimą A. Bučius, pasakoja, kad tai ilgas ir krupštus procesas. Pirmiausia medus renkamas koriuose iš avilių, vėliau atakiuojamas rankomis arba specialiais įrengimasi, dar vėliau išsukamas ir košiamas. Tada šviežias medus supilstomas į tam tikrą tarą. Norint medų maišyti su liofilizuotais produktais, reikia jog medus pradėtų stingti ir tik tada maišyti suardant kristalizacijos procesą bei įmaišant norimą liofilizuotą produktą. Tada pilstoma ir pakuojamos dovanos.

Tenka pripažinti, kad versle daug dėmesio skiriama pakuotei. Pasak bendrovės „Bitija“ vadovo, dovanodami Kalėdų dovanas kiekvienas norime išsiskirti, pabrėžti savo individualumą. Todėl yra galimybė išpjaustyti su lazeriu pakuotėje logotipą, pakuotės spalvas suderinti su įmonės logotipo spalvomis. Pakuotės nebūtinai turi būti išmetamos, jos gali papuošti įmonę ir priminti apie dovanojusįjį ištisus metus.

UAB Bitija

Tel. +370 68788397                                                                                                               

El. paštas medausdovana@bitija.lt

Bendrovės nuotr. 

Temos:

verslas
https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/03/LV_structum_outdoor_340x430_0320.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!