Silver Sky – padangių svaigulys prestižiniams renginiams

2018 m. liepos 26 d.

Admin.

Visose Baltijos šalyse aukščiausiai iškilusio pastato „Helios City“ paskutiniuose 26 ir 27 aukštuose – prestižinė vieta renginiams SILVER SKY. Stilingas interjeras, puikus maistas, nuostabus apšvietimas, dideli panoraminiai langai, pro kuriuos žvelgiant sunku atplėšti akis nuo sostinės panoramos. Visa tai – tik mažoji dalis, čia kurianti jaukią atmosferą.

Įspūdingi panoraminiai vaizdai

Ieškantieji išskirtinės vietos verslo renginiams ar asmeninėms šventėms savo svečius dabar galės pakviesti į panoraminį SILVER SKY, įsikūrusį aukščiausiai iškilusio pastato „Helios City“ paskutiniuose 26 ir 27 aukštuose su 320 m2 ploto atviromis terasomis. Pro daugiau kaip 3 m aukščio langus atsiveria fantastiška Vilniaus senamiesčio ir visai čia pat vingiuojanti Neries pakrantės panorama – tai labai stiprus faktorius lankytojams, kurį papildo galimybė paragauti skanaus maisto ir populiarių kokteilių, gėrimų, taip pat nepriekaištingas personalo dėmesys. SILVER SKY primena Amerikos dangoraižiuose įkurtas prestižines pobūvių vietas. Tai – vien tik uždariems renginiams skirtos patalpos, besitęsiančios per du aukštus ir pasiekiamos tik liftu, atsidarančiu naudojant specialų pultą.

SILVER SKY 26 aukšte įkurta banketinė salė gali būti parengta furšetui arba iškilmingoms vaišėms prie atskirų stalų. Dekoruota paveikslais ir pagal specialius užsakymus Vokietijoje sukurtais prabangiais interjero elementais banketinė salė suteikia tiek prestižinės vietos, tiek jaukios namų aplinkos pojūtį. Patogiose kėdėse įsitaisę pobūvio svečiai gali ne tik pasigrožėti Vilniaus miesto panorama, bet ir pasiklausyti pagal specialų užsakymą iš Vokietijos į Lietuvą atgabento fortepijono „Steinway“, kuris pats atlieka įvairius muzikos kūrinius. Laiptai iš baro salės veda į virš jo esančią didžiąją terasą, kurioje galima pajusti užburiančią 28 aukšto išorės gaivą.

Baro SILVER SKY interjerą kūrė architektai Audronė ir Adomas Kondratai. Projekto autorių užsibrėžtas tikslas buvo neužgožti pagrindinio interjero elemento – nepakartojamo miesto vaizdo. 176 m2 ploto baro salėje įrengtas taip pat vienintelis Lietuvoje ledo baras, atšaldantis ant jo padėtus gėrimus. Specialia įranga ledas bare užauginamas per 2–3 dienas. Baro viršų puošia karpytas ir rankomis laužytas stiklas, kurį ištiesus nusidriektų per 580 m ilgio stiklinis kelias. Į SILVER SKY 27 aukštą veda vieninteliai Lietuvoje sukurti išskirtinės konstrukcijos stikliniai laiptai.

Tik geriausia pobūvio nuotaika

SILVER SKY įrengta technika leidžia puikiai įgarsinti gyvą muziką ir sudaro geras sąlygas diskotekų vedėjui. Skirtinguose aukštuose gali būti grojama įvairi muzika, atskirai reguliuojamas garsas. Terasoje įrengtos garso kolonėlės, todėl galima klausytis muzikos ir po atviru dangumi. Kiekviename aukšte yra net du plazminių televizorių ekranai ir įrengti DVD grotuvai. SILVER SKY apšviečiamas įspūdingomis RGB lempomis, kurios spinduliuoja nepastebimai besikeičiančią vaivorykštės gamos šviesą ir kuria paslaptingą vakaro nuotaiką. Visose patalpose įrengta galinga kondicionavimo sistema gali visuomet užtikrinti pobūviui tinkamą temperatūrą.

SILVER SKY gali pasiūlyti patikimų partnerių patiekalų ir personalą arba priimti svečių pageidavimu kviečiamas pobūvių paslaugas teikiančias įmones. Puikiai įrengtoje renginių vietoje užtikrintas ypatingas svečių saugumas. Čia yra apsaugos kameros, vakarus prižiūri saugos tarnyba.

Panoraminė vieta verslo renginiams ar asmeninėms šventėms klientui gali pasiūlyti ne tik įspūdingus vaizdus pro langus, bet ir ramią aplinką, kur nepasiekia šurmuliuojančio miesto triukšmas. Ir, žinoma, nepakartojamą padangių svaigulį.

 

„Silver Sky“, Savanorių pr. 1, 26 aukštas, LT- 03116 Vilnius, tel. (8-5) 210 5136, faks. (8-5) 210 5247, mob. 8 618 05 755, el. p. liudmila@silver-sky.lt, www.silver-sky.lt

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!