https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download.gif

Standartinio gyvenamojo namo transformacija nustebins

2018 m. lapkričio 2 d.

Admin.

Nico van der Meulen“ architektai savo darbų portfolio papildė šeimos namu Kloof Road House. Pietų Afrikoje iškilusi 1100 m² pramogų ir poilsio oazė yra puiki iki tol buvusios kuklios vietos transformacija.  

Naujasis dizainas – plieninių formų architektūros pavyzdys. Monolitinė siena lyg įžiebia smalsumo kibirkštį, kas slypi patalpų viduje.  

Čia pat betoninės plytų sienelės dekoruotos juoduoju plienu. Greta – juodosios plieninės garažo durys.  

Plienas ir stiklas yra populiarios medžiagos. Šiame name jų sintezė puikiai integruota į interjerą. Dvigubo tūrio stiklinė pertvara skiria prieškambarį nuo plieninių laiptų, įrėmintų modifikuotomis plieno formomis. 

Svetainė, valgomasis ir virtuvė yra atviroje erdvėje ir nuosekliai sujungiami. Šiose patalpose šilumos jausmą sukuria sienelės iš natūralios medienos. Medis minkština plieno ir betono elementus. 

 Nors plieninės perforuotos plokštės buvo naudojamos, kad sušvelnintų aštrias interjero elementų formas, apšvietimas paryškina drąsias namų formas ir pabrėžia aštrius kampus. Betonas, stiklas ir plienas padėjo vizualiai susieti vidų ir išorę, sklandžiai integruoti architektūrą į interjero dizainą ir atvirkščiai.  

Kloof Road House“ turi keturis vonios kambarius, du miegamuosius, vaikų kambarius, svečių miegamąjį, pagrindinį miegamąjį. Pagrindinio miegamojo akcentas – didelis ir atviras balkonas su puikiu vaizdu į sodą, o atviro plano vonios kambarys tęsiasi aplink kampe įkomponuotą ekspansyvų persirengimo kambarį.  

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-7.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!