Statybinės medžiagos – nuo perdangų iki molio tinko

2018 m. kovo 27 d.

Irena Dirgėlienė.

Jau daug metų sėkmingai statybinėmis medžiagomis prekiaujanti įmonių grupė Blokelių centras gerai išmano statybinių medžiagų rinką tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Siūlomų statybinių medžiagų asortimentą sudaro Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje ir kitose šalyse pagamintos statybinės medžiagos. Pagrindinė įmonių grupės produkcija – visų rūšių blokeliai sienoms, tačiau galima įsigyti ir kitų statybinių medžiagų. Pristatome naujausius bendrovės parduodamus produktus.

Perdangą „Thermo“ galima montuoti ir žiemą, ir vasarą

Tarpaukštinė perdengimo plokštė „Thermo“ naudojama perdangoms formuoti. Ji pagaminta iš polistireninio putplasčio bloko, kuriame yra įmontuoti du perforuoti cinkuoto plieno profiliai. Naudojant šią sistemą, galima formuoti iki 12 m ilgio perdangas. Horizontaliose perdangų elementų angose galima įdėti inžinerines komunikacijas. Pati forma suformavus perdangą lieka konstrukcijoje ir naudojama kaip paviršius lubų apdailai tvirtinti. Sumontavus perdangos elementus, ji armuojama armatūros strypais arba erdviniais armatūros karkasais ir tinklu. Tarp klojinių paliktas briaunų apatinės dalies plotis (140 mm) užtikrina galimybę čia įrengti reikiamą armavimą, laikantis minimalių reikalavimų dėl leistino apsauginio betono sluoksnio storio. Vieni didžiausių perdangos „Thermo“ pranašumų – nedidelė masė, ekonomiškumas ir tai, kad oro sąlygos neturi jokios įtakos montavimo darbams: ją galima montuoti tiek vasarą, tiek žiemą.

Polistireninio putplasčio ICF blokelių pranašumai ir ilgalaikis termoporas

Polistireninio putplasčio ICF blokeliai – tai liktinių klojinių sistema, taikoma statant visus gyvenamuosius, gamybinius ir visuomeninius (iki 25 m aukščio) pastatus. Putų polistireno blokai atlieka dvejopą funkciją – yra klojinys betonui, kuriam sustingus tampa išorės sienos šiltinamuoju sluoksniu. ICF blokeliai surenkami sausuoju būdu vienas ant kito, t. y. nenaudojant jokių klijų nei cemento. Taip surenkama visa siena, o tarpas tarp vidaus ir lauko sienų užpilamas betonu. Norint stabilizuoti sieną, ICF blokeliai sutvirtinami atramomis kas 1,5 m per visą sienos ilgį. Taip gaunama vientisa betono siena. ICF blokelius verta rinktis dėl to, kad tai konstrukcija be šalčio tiltų. Be to, jiems būdinga puiki šilumos izoliacija žiemą ir šiluminis komfortas vasarą. Naudojant šiuos blokelius, lengvai pasiekiama A++ energinio naudingumo klasė.

Ilgalaikės baltojo polistireninio putplasčio plokštės termoporas yra ekologiška ir efektyvi termoizoliacinė medžiaga. Ji naudojama grindims, patiriančioms labai didelę apkrovą (automobilių aikštelės, pramoniniai pastatai, saugyklos), apšiltinti.

Pakeiskime šaltus ir sunkius silikatinius blokus šiltais akytojo betono blokeliais D 600

Pastaruoju metu į Lietuvą plūsta statybinės medžiagos iš trečiųjų šalių, ypač Baltarusijos. Šių medžiagų – akytojo betono blokelių, silikatinių plytų, silikatinių blokelių – kokybė labai dažnai kelia abejonių, tačiau jų niekas netikrina. Teko susidurti su akytojo betono blokeliais, kurie lūžta tik paėmus į rankas. Pačiupinėjus silikatinius blokus, aiškiai matyti, kad jų stiprumas neatitinka deklaruojamo stiprio.

Blokelių centras siūlo nekokybiškus, šaltus ir sunkius silikatinius blokus keisti stipriais akytojo betono blokeliais „Bauroc“, „Airstone“ arba „Prefbet“, kurių svoris yra 600 kg/m3. Šie 4-5 MPA stiprio blokai puikiai tinka A+ klasės pastatams, yra lengvai montuojami ir išsiskiria geromis šiluminėmis savybėmis.

Molio tinkas – natūrali ir unikali sienų apdaila

Molio tinkas naudojamas gyvenamosiose ir visuomeninėse erdvėse, norint sukurti unikalų ir jaukų interjerą. Molio gaminiai patalpose formuoja ne tik sveikesnį klimatą, bet ir yra gražūs, suteikia jaukumo, šilumos ir estetiškos prabangos. Molio tinkas namuose gali tapti įvairių natūralių spalvų sienomis ar akinančio baltumo marmurine molio asla. Molis – palankiausia medžiaga sveikesnėms gražioms erdvėms. Jo gaminiai palaiko gerą patalpų mikroklimatą, akumuliuoja šilumą, yra nedegūs, antistatiški, ant jų nesikaupia dulkės, yra lengvai perdirbami, ekologiški ir pritaikomi įvairiausiems interjero sprendimams. Galima rinktis iš kelių molio tinko rūšių: balto ir spalvoto (54 spalvų), apdailinio bei rudo klasikinio.

Keraminiai dūmtraukiai „Jawar“ ir „MK Kolekt“

Trisluoksnis keraminis dūmtraukis „JAWAR Universal Plius“ tinka visų rūšių katilams. Jis atitinka visus šiuolaikinius šildymo technikos įrenginiams keliamus reikalavimus, todėl gali konkuruoti su tradiciniais šildymo prietaisais. Svarbiausias kamino elementas, skiriantis dūmtraukį „JAWAR Universal Plius“ nuo kitų kaminų, – jo šerdis: apvalus profiliuotas plonasienis keraminis vamzdis, esant aukštam slėgiui liejamas iš sausų miltelių ir tik po to džiovinamas. Taip gaunamas plonasienis, lengvas, vientisas vamzdis. Kiekviena detalė yra išbaigta, lengvai ir stabiliai montuojama. Kamino vidinis paviršius yra lygus, todėl dūmai lengvai kyla pro jo vamzdį.

Kamino sistema „MK Kolekt“ pritaikoma ne tik šiuolaikiniams kietojo bei skystojo kuro kondensaciniams katilams, bet ir šiuolaikinėms apšiltinimo sistemoms. Trisluoksnė sistema, visiškai izoliuota mineraline vata, atitinka keliamus aukščiausius reikalavimus. Keraminiai kamino elementai yra atsparūs užsidegusiems suodžiams, taip pat žemoms bei aukštoms temperatūroms (60–600 °C). Keraminis įdėklas yra lygaus paviršiaus ir itin atsparus kondensato poveikiui (atsparus agresyviems koroziniams faktoriams). „MK Kolekt“ sistemoje naudojama speciali profiliuota izoliacija, užpildanti oro tarpą tarp keraminių elementų bei keramzitbetonio kamino blokų. „MK Kolekt“ kamino sistemą sumontuoti paprasta, tai atliekama lengvai bei greitai, o sistemos kokybę patvirtina ir išduoti CE atitikties sertifikatai.

 

UAB Blokelių centras I Liepkalnio 83A, Vilnius I tel. 8 659 56 161 I tel. / faks. 8 5 241 8888 I el. p. info@blokeliucentras.lt I www.blokeliucentras.lt

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/06/silver-sky-baneris.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!