Statybos technologijų versle nuo 1896 metų

2019 m. gegužės 24 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

HERZ įmonių grupė, turinti 3 tūkst. darbuotojų ir 30 gamybos įmonių Austrijoje bei kitose šalyse, yra viena reikšmingiausių statybos technologijų srities gamintojų. Grupės gaminių asortimentą sudaro įrangos armatūra, reguliavimo vožtuvai, vidaus instaliacijų termostatai, šildymo, vėsinimo, vandentiekio ir dujų instaliacijų komponentai, iki 20 000 kW biomasės katilai bei šilumos siurbliai. Pridėjus patronuojamosios įmonės „Hirsch Servo AG“ produkciją, (polistireno (EPS) ir polipropeno (EPP) putplastis), HERZ grupė pajėgi tiekti visą ŠVOK pramonės gaminių asortimentą.

Įmonės Lietuvoje direktorius Gintautas Stanulionis akcentuoja, kad jų siekis yra pažangūs produktai, aukščiausi kokybės standartai ir visapusis klientų poreikių tenkinimas. Juk HERZ grupė, įsteigta 1896 m. ir įsikūrusi Vienoje, veikia daugiau nei 100 pasaulio šalių.

Patikimas jūsų šildymo renovacijų partneris

Viena pagrindinių įvairialypės HERZ veiklos sričių yra aukštos kokybės produktai, skirti renovacijai. Vykdydami šildymo sektoriaus statybos ir renovacijos projektus, projektuotojai su montuotojais dažnai susiduria su specifiniais techniniais bei konstrukciniais reikalavimais. HERZ, turėdama didelį gaminių asortimentą, gali pasiūlyti tobulus sprendinius, kurie jau ne kartą įrodė esantys efektyviausi renovuojamiems objektams tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje.

Ekspertams iš ekspertų rankų

HERZ kuria ir gamina visą reikiamą armatūrą visų tipų sistemoms, kaip antai: klasikinės radiatorių, paviršių šildymo ir vėsinimo, ventiliatorinių konvektorių, oro kondicionavimo ar centrinio šildymo. Visi šie gaminiai išsiskiria modernia konstrukcija. Paprastai šildymo sistemos visa apkrova veikia vos apie 20 % savo eksploatacijos laiko. Daugumai dalinės apkrovos režimo operacijų HERZ tiekia slėgių skirtumo reguliatorius ir balansavimo vožtuvus, naudojamus projektavimo bei instaliavimo etapų metu. Naudojant HERZ slėgių skirtumo reguliatorius, HERZ termostatinių vožtuvų hidraulinis balansas bei optimalios valdymo sąlygos pasiekiamos esant bet kokiai darbinei būsenai.

Be to, HERZ termostatiniai vožtuvai, atskirai valdydami kiekvieną radiatorių, reguliuoja kambario temperatūrą. Tai užtikrina energijos taupymą, komfortą, palankumą aplinkai ir garantuoja, kad bus realizuoti dažniausiai klientų patalpų temperatūros valdymo sistemoms keliami reikalavimai.

Svarbu paminėti ir tai, kad jutiklis su skysčio užpildu, tiesiogiai įrengtas HERZ termostatinėje galvutėje, reaguoja į bet kokį temperatūros pokytį artimiausioje aplinkoje. Sąveika įvyksta automatiškai: vožtuvas atidaromas arba uždaromas, atsižvelgiant į šilumos poreikį.

Didelis pasiūlos spektras

 

Ilgametę darbo patirtį sukaupusi įmonė, be analoginių termostatinių galvučių, siūlo didelį įvairių skaitmeninio kambario temperatūros valdymo komponentų asortimentą: elektronines termostatines galvutes, belaidžius langų kontaktus, sieninius termostatus, energiją taupančius ekranus ir atitinkamus signalo skirstytuvus. Keletą modelių šalia erdvės šildymo modulių valdymo galima naudoti ir siekiant tiksliai kontroliuoti kambario vėsinimą.

HERZ specialistai atkakliai ieško optimaliausių sprendimų ir konsultuoja klientus projektavimo bei montavimo klausimais, siekdami užtikrinti geriausią techniniu atžvilgiu įmanomą rezultatą galutiniam įrangos naudotojui.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!