Stogų saugos elementai

2018 m. spalio 26 d.

Admin.

Suomių stogo dangos saugos elementų ir lietaus vandens nuvedimo sistemų gamintojo „ORIMA“ kokybiškos ir tvirtos kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams, bet kokiai stogo dangai: betoninių ir keraminių čerpių, bituminių čerpelių, plieniniams ir kt. Visi elementai tinka tiek individualių namų, tiek daugiaaukščių stogams, visuomeninės paskirties pastatams. Įmonė užtikrina 50 metų garantiją stogo dangos saugos sistemoms ir 30 metų – lietaus vandens nuvedimo. Bet gaminiai tarnauja kur kas ilgiau.

ORIMA“ kasdienėje praktikoje dirba ne tik su individualios statybos projektais, taip pat bendradarbiauja su architektais, statybinėmis organizacijomis, turi nusistovėjusį klientų bei partnerių ratą, kuris, dėka įgauto pasitikėjimo ir rekomendacijų, tendencingai auga. „ORIMA“ rasite aukščiausios kokybės stogo saugos elementų, skirtų kurių pagalba, galima įgyvendinti net ir pačius sudėtingiausius architektūrinius projektus.

Gamindami stogo dangos sistemas, „ORIMA“ specialistai vadovaujasi profesionalų patirtimi, normatyviniais dokumentais, bei pačiais griežčiausiais suomių ir kitų Europos šalių kokybės standartais, gaminių funkcionalumo reikalavimais. Pagal Europos standartų reikalavimus visiems stogo dangos saugos elementams, gaminamiems su įmonės prekės ženklu atliekama kokybės kontrolė: vykdomi bandymai bendrovės laboratorijose ir nepriklausomuose, visame pasaulyje žinomuose moksliniuose tyrimų centruose.Stogo dangos saugos sistemoms „ORIMA“ suteiktas sertifikatas patvirtintas tokiose šalyse kaip Suomija, Švedija, Norvegija, Ukraina ir Rusija. Dinamiškos ir statistiško normos reikalauja optimalaus produktų tvirtumo ir lankstumo, kuris puikiausiai atitinka reikalavimus, o pastaruosius užtikrina atliktų bandymų rezultatai. Bandymų metu produktų tvirtumas patikrinamas padidinus reguliarius krūvius. Jų metu stogo saugos sistemų gaminiai neturėtų deformuotis net gi silpniausiose vietose. Dinaminių bandymų tikslas – patikrinti stogo saugos elementų tvirtinimų tvirtumą, tuo atveju, atlaikytų nuo stogo krentantį žmogų, prisitvirtinusį gelbėjimo trosu. Gaminiai taip pat tūrėtų būti pakankamai lankstūs, kad sumažinti žmogaus kūno apkrovą, bet neatsiskirti. Testai atliekami ne tik gamykloje, bet ir Švedijos pietuose, vietovėje, kurioje vyrauja drėgnas jūros klimatas. Tyrimu metu tikrinamas ne tik gaminių tvirtumas, bet ir jų apsauginės antikorozinės savybės. Tai licencijuota įmonė, kurioje dirba tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys meistrai. Bendrovė siekia užtikrinti, kad žmonių kasdienybėje naudojamos sistemos veiktų patikimai ir būtų visapusiškai saugios.

„ORIMA“ produkcijos gamybai naudojamos aukščiausios kokybės karštai cinkuoto plieno rūšys, kuriose cinko yra 275 g/m². Naujausios CAD/CAM technologijos suteikia galimybę įgyvendinti bet kokio sudėtingumo projektus, o lazerinis pjovimas, automatizuota gamyba, robotizacija leidžia tikslingai realizuoti tapačius produktus realybėje.

STOGŲ DANGOS ELEMENTAI

  • Sieninės ir stogo kopėtėlės
  • Stogo tilteliai
  • Sniego užtvaros
  • Apsauginės stogo atramos
  • Lietaus vandens nuvedimo sistemos
 

KONTAKTAI

Galina Tikkala

mob. +358 400 498 448

el. p. galina.tikkala@orima.fi

www.orima.fi

Įmonė „Orima“ ieško prekybos atstovų Lietuvoje.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!