Žurnalas „STRUCTUM“ atšventė savo 7-erių metų gimtadienį

2019 m. lapkričio 12 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Lapkričio 7-ą dieną verslo auditorijai skirtas architektūros, inžinerijos ir statybų žurnalas STRUCTUM šventė savo 7-erių metų gimtadienį. Į magišką gimtadienio šventę susirinko verslo įmonių vadovai, architektai ir kiti žinomi visuomenės veikėjai. Žurnalo kolektyvas šįkart nusprendė vengti greitai pabostančių kalbų, vakarą užpildė įspūdingais magijos, atlikėjų, oro akrobatės pasirodymais.

Į gimtadienio vakarėlį susirinko daug svečių, su kuriais žurnalo komanda bendradarbiauja ilgus metus. Tarp jų  – architektas Rytis Mikulionis, įmonės „YIT Lietuva“ atstovai, vakaro metu pelnę nominaciją „Kokybės garantas“, vienas ilgiausiai su žurnalu bendradarbiaujančių klientų – „JUNG Vilnius“ vadovas Raimundas Skurdenis, tą pačią lapkričio 7-ąją šventęs ir savo gimtadienį. Iš viso šventėje dalyvavo 100 pačių svarbiausių žurnalo partnerių.

Vakaro pradžioje visus dainomis ir viktorina apie žurnalą išjudino vedėjas Giedrius Leškevičius. Tuomet iliuzionistas, „Magija kitaip“ įkūrėjas Algimantas Frankonis gudriai apgavo salėje sėdėjusią viešnią Simoną Lipnę, paprašęs ją iškelti ranką ir tuomet apsidžiaugęs, kad atsirado jam scenoje asistuoti pasisiūliusi savanorė.

Po nuotaikingo ir logiškai nepaaiškinamo iliuzionisto pasirodymo vakaro svečiams kvapą gniaužė oro akrobatės Karolinos Stanionytės triukai pakilus lanke virš scenos, dainininkė Justė Kraujalytė, originalus mokslinis šou „Reakcijos“, kurio metu dužo skystame azote užšaldytos rožės, o vakaro svečiai ragavo -192° C temperatūros medžiagoje „išvirtus“ saldžius kukurūzus.

Vakarui baigiantis vienas kitą scenoje keitę Justė Kraujalytė ir Giedrius Leškevičius nusprendė sudainuoti duetu ir svečiams padovanojo meilės dainą, o STRUCTUM žurnalo direktorė Ignė Dutova, vakarą užbaigė mintimi: „Galima galvoti, jog stebuklų nebūna, arba tikėti, kad viskas yra stebuklas!“

Link šventės vietos kvietė ir svečius pasitiko įspūdingos „Light letters“ sukurtos STRUCTUM raidės. Dėkojame vakaro metu pasirodžiusiems atlikėjams, iliuzionistams, įspūdingų vaizdų ir eksperimentų kūrėjams, oro akrobatei, kurios saugumu kybant ore rūpinosi mūsų ilgamečiai patikimi draugai – „Scenos techninis servisas“.

Už karališką atmosferą, privertusią pasijusti tikromis žvaigždėmis – floristei Inesai Borkovskai, „Pono Baliono“ komandai, kurių pastatyta balionų siena vėliau tapo ir šokių aikštelės dalimi, Gediminui ir jo „Sraigių delikatesams“ už naujų skonių atradimus, „Liu Patty“ – už burnoje tirpstančius saldumynus, „Burbulio vyninei“ ir „Henkel Lietuva“ už vakaro gėrimus bei labiausiai – „Pramogų banko“ pramogų salei „Vakaris Vilnius“!

Ilgametė mūsų visų švenčių siela – vedėjas Giedrius Leškevičius. Jis visus užvedė ne tik savo entuziazmu, kurstė azartą vesdamas STRUCTUM viktoriną, o vėliau privertė pakilti nuo kėdžių galingomis ir visų kartų svečiams atpažįstamomis dainomis.

Žurnalas STRUCTUM pradėtas leisti 2012-ųjų lapkričio mėnesį. Jis prasidėjo nuo straipsnių apie inžinerinius įrengimus, interjerą, statybas, o vėliau išsiplėtė iki papildomų projektų – konferencijų statybų ir interjero tema, „Namas X“ – projekto, kurio metu architektai išbando jėgas kurdami šiuolaikišką būstą, penkerius metus vykdo projektą „Išmanusis miestas“, kuriame jauni architektai ir urbanistai perplanuoja įvairių Lietuvos miestelių ir savivaldybių teritorijas, sukuria naujus traukos centrus ir viešąsias erdves.

2019-aisiais žurnalas gavo „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatą, kaip finansiškai patikima Lietuvos įmonė.

Amando Juška nuotr. 

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!