Studija „Inexstudio“ subalansuota išskirtiniams projektams

2020 m. gruodžio 1 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Ne paslaptis, kad kartais net ir viena gerai apgalvota detalė gali pakeisti visą interjerą. Įgyvendinant unikalius architektų ir dizainerių projektus, vis dažniau standartinių sprendimų neužtenka – ieškoma specialistų, kurie rengia originalius, į rėmus neįspraudžiamus pasiūlymus.

Pirmuosius veiklos metus skaičiuojančios dizaino studijos „Inexstudio“ komercijos ir marketingo vadovas Paulius Terechovas teigia, kad įgyvendinti įmanoma kone kiekvieną sumanymą: tam reikia atsakingo ir individualaus dėmesio kiekvienam klientui.

Įmonė bendradarbiauja ne tik su privačiais klientais, bet ir su Lietuvos bei užsienio statybų vystymo kompanijomis, gerai žinomais viešbučių tinklais.

„Mūsų paslaugos apima platų spektrą: studija, kurioje projektuojame apšvietimą ir interjerą, elektros instaliacija, prekyba apšvietimo produktais ir interjero detalėmis, standartiniais ir nestandartiniais baldais, – pasakoja P. Terechovas. – Dirbame su išskirtiniais architektų bei dizainerių apšvietimo projektais, taip pat galime pasiūlyti išskirtinių apdailos plytelių.“

Pašnekovo teigimu, įmonė gali didžiuotis, kad komandoje dirba didelę patirtį turintys profesionalai apšvietimo bei projektavimo srityje, todėl pasiūlymai visuomet rengiami itin kokybiškai ir operatyviai.

Pasak P. Terechovo, „Inexstudio“ sugebėjo įgyvendinti visus prieš metus užsibrėžtus tikslus, komanda išsiplėtė nuo vos dviejų iki septynių specialistų. O visai neseniai „Inexstudio“ savo klientus pakvietė į naujai įrengtą studiją Vilniuje, kurioje galima gyvai apžiūrėti naujausius partnerių produktus bei gauti profesionalią konsultaciją dominančiais klausimais.

Vientisumas sukurtas spalvomis ir detalėmis

Salono interjerą kūrusi „Inexstudio“ interjero dizainerė Ema Juozupaitytė parinko visame interjere dominuojantį juodos ir baltos spalvų derinį. Šių spalvų kontrastas, derinamas su žaliais akcentais, interjerui suteikia ryškų charakterį ir vizualiai atskiria studijoje sukurtas erdves.

Interjere naudojamų medžiagų ir dekoro elementų pasirinkimą taip pat nulėmė kontrasto principas. Jaukios dekoro detalės, tekstilės gaminiai ir augalai tampa tarytum atsvara metalinėms konstrukcijoms ir griežtų formų baldams.

Panaudojus minėtus interjero elementus, gana nedidelėje atviro plano erdvėje suformuotos ne tik poilsio, darbo, susitikmų zonos, virtuvė, bet ir ekspozicinė erdvė. Interjero funkcionalumą bei vientisumą sustiprina vienas svarbiausių elementų – tinkamai parinktas apšvietimas, kuris atlieka ne tik techninę, bet ir dekoratyvinę funkcijas. Tinkami spalviniai, funkciniai ir apšvietimo sprendimai sukuria elegantišką, modernią erdvę, kurioje malonu dirbti ir susitikti su klientais.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/10/ismanusis7.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!