Sudėtingi projektai – laukiamas iššūkis

2017 m. lapkričio 28 d.

Vytautė Kazanavičiūtė.

Šiuolaikiška, energingus ir kruopščius specialistus subūrusi įmonė UAB „Daviska“ gali didžiuotis dar vienu sėkmingai įgyvendintu bendradarbiavimo projektu. Dar visai neseniai baigusi intensyvų darbą su naujos kartos telekomunikacijų bendrove „Telia“, įrengdama aukštos kokybės saloną prekybos centre „Akropolis“, įmonės „Daviska“ komanda ėmėsi naujų projektų.

Vienas jų – kosmetikos parduotuvės „Drogas“ Gedimino prospekte, Vilniuje, įrengimas. Įmonės „Daviska“ direktorius Paulius Budavičius sako, kad komanda dirbo atkakliai ir nuosekliai. Žinoma, susidūrė su iššūkiais, kaip ir visada, tačiau juos sėkmingai įveikė. Pasistengti reikėjo, juk objekto įrengimas negalėjo trukti ilgiau nei keturias savaitės. O darbų netrūko, nors užsakovai ir neturėjo jokių įnoringų pageidavimų. Vis dėlto kokybė ir kruopštumas buvo prioritetas. „Daviska“ komandai dirbant parduotuvėje „Drogas“, teko rūpintis vidaus apdaila, elektros instaliacija, reikėjo kloti plyteles. Įmonės direktorius teigia, kad projekto realizavimo metu teko priimti netradicinius sprendimus, tačiau tai tik dar labiau paskatino atkakliau siekti gerų rezultatų. P. Budavičius tikina, kad komanda visuomet stengiasi ne tik dėl užsakovų, bet ir dėl būsimų vartotojų. Juk parduotuvės klientų saugumas ir komfortas – svarbiausia. Beje, vos baigę darbuotis parduotuvėje „Drogas“, esančioje Vilniuje, „Daviska“ specialistai susikrovė įrankius ir išvyko į Kauną, kur įrengė kitą parduotuvę „Drogas“, esančią Kauno „Akropolyje“.

Tiesa, su UAB „Telia“ jau dvejus metus dirbanti įmonė bendradarbiavimo nutraukti taip pat neketina. Kaune įrengtas dar vienas „Telia“ salonas prekybos centre „Molas“. Įrengdami šį saloną, įmonės specialistai atliko įvairius apdailos darbus, klojo modernią, iš sintetinių medžiagų gaminamą PVC dangą „Allura“. PVC pranašumas – lengva priežiūra, komfortas, elastingumas, ilgalaikiškumas, paviršiaus atsparumas, spartus įrengimas. Beje, PVC danga gali būti naudojama ne tik patalpų grindims dengti, bet ir baseinams kloti, taip pat po žeme diegiamų pamatų ar tunelių hidroizoliacijai.

P. Budavičius primena, kad „Daviska“ komanda dirba sparčiai ir kokybiškai, visuomet siekia, kad klientai būtų patenkinti ir jais didžiuotųsi. O kokias paslaugas teikia? Visas – nuo vidaus apdailos ir elektros instaliacijos iki statybos darbų.

Penkerių metų jubiliejų atšventusi įmonė jau spėjo užsitarnauti pagarbą bei pasitikėjimą, todėl dirba visoje Lietuvoje, pavyzdžiui, prekybos centre „Mega“ sukūrė plytelių ekspoziciją. UAB „Daviska“ taip pat bendradarbiauja su tokiais prekių ženklais kaip „Maxima“, „Senukai“ ir kt.

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!