SUKURTA ATEIČIAI

2019 m. balandžio 24 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Šiuolaikinio modernaus namo šildymui reikia daug mažiau energijos nei XX a. 8 deš. pastatytam pastatui. Manoma, kad ateityje namai sunaudos dar mažiau šiluminės energijos. Kita vertus, nuolat auga karšto vandens naudojimas dušuose ir kitais buities tikslais. „Flexit“ – švaraus, šviežio oro sinonimas, o gera ventiliacija tampa vis svarbesniu veiksniu šiuolaikiškai pastatytuose itin sandariuose namuose. Naujoje centrinėje patalpų mikroklimato sistemoje „EcoNordic“ integruotas vėdinimas, šildymas ir karšto vandens paruošimas. Ši sistema efektyviai užtikrina geriausią vidinių patalpų klimatą, šildo namus ir juos aprūpina labai dideliais karšto vandens kiekiais. Kartu tai ir „Flexit“ indėlis pereinant prie ekologiškos žaliosios ekonomikos, turinčios mažesnį poveikį aplinkai ir išmetančios mažiau teršalų.

MODULINĖ patalpų mikroklimato sistema „EcoNordic“

Vėdinimo modulis atgauna šilumą iš ištraukiamo iš patalpos oro, vėliau ji naudojama naujam švariam ir šviežiam į namus tiekiamam orui šildyti.

Likusioji panaudoto oro šiluma tiekiama į unikalų naujos kartos šilumos siurblio modulį, kuriame išgaunama dar daugiau šilumos, naudojant efektyvų ekologišką šaltnešį CO2. Pašildytas vanduo išsiunčiamas į vandens talpos modulį, kuris paskirsto karštą vandenį į čiaupus, dušus ir vandens šildytuvus. Vidinė mikroklimato sistema valdoma naudojant programėlę „Flexit GO“. „EcoNordic“ yra dviejų versijų: su patalpų šildymu ir be.

Didelė pridėtinė vertė

Švarus ir gaivus oras – visus metus, net kai lauke šalta

Vėdinimo modulis turi rotacinį šilumos atgavimo įrenginį. Šviežias filtruotas oras tiekiamas į namus, o užterštas drėgnas – pašalinamas. Produktas buvo sukurtas ir išbandytas ypač šalto Šiaurės šalių klimato sąlygomis.

Energiją taupanti karšto vandens gamyba

Integruotas šilumos siurblys užtikrina labai efektyvią, energiją taupančią karšto vandens gamybą dideliais kiekiais. Karšto vandens ruošimui COP rodiklis  net 3,2. Kompresorius su greičio reguliavimu pritaiko šildymo galingumą prie esamų poreikių, o tai padeda optimizuoti darbą. Įrenginio maksimalus šildymo galingumas – 4 kW. Esant lauko temperatūrai – 25°C, įrenginio galingumas išlieka vis dar labai aukštas 3,0 kW.

Efektyvus karšto vandens ruošimas iki 65°C, naudojant tik kompresorių (t.y. nenaudojant elektrinio teno).

Mažas energijos suvartojimas

Didelis šilumos atgavimas vėdinimo modulyje ir tai, kad šilumos siurblys naudoja likutinę išmetamojo oro šilumą, paverčia patalpų klimato sistemą itin efektyvia energiniu požiūriu. „Flexit EcoNordic“ būdingas didžiausias efektyvumas rinkoje – daugiau nei 90 %.

Efektyvus ir ekologiškas šaltnešis

Šilumos siurblys naudoja ekologiškai palankų, efektyvų šaltnešį CO2. Šis šaltnešis yra draugiškas aplinkai, be aplinkosauginių mokesčių, visada prieinamas ir lengvai valdomas. CO2, kaip šaltnešis, labai efektyviai ir greitai pašildo karštą vandenį iki aukštos temperatūros, o tai reiškia, kad karšto vandens talpai nereikės daugiau vietos, nei būtina.

Išmanusis valdymas su „Flexit GO“

Visa vidinių patalpų mikroklimato sistema valdoma ir stebima naudojant programėlę. Kontrolė paprasta ir aiški.

Yra daug galimybių automatizuoti operacijas ir pritaikyti jas jūsų poreikiams, pavyzdžiui, naudojant kalendoriaus funkcijas programėlėje ir prijungiant drėgmės bei CO2 jutiklius.

Taip pat galite gauti pranešimus apie filtrų keitimą ir kitus būtinus patikrinimus. Techniniam personalui gali būti suteikta prieiga prie produkto internetu ir, jei reikia, suteikiama pagalba.

Pritaikymo sritys ir produktų versijos

Patalpų centrinė mikroklimato sistema „EcoNordic“ ypač tinka namams nuo 120 iki 200 m². Su programėle „Flexit GO“ paprasta ir patogu valdyti visą sistemą.

Produktas turi dvi versijas

Modelis „EcoNordic W4“ turi integruotą vėdinimo ir karšto buitinio vandens gamybos sistemą. Šis gaminys ypač tinka naujiems namams, kuriuose yra atskiras šildymo sprendimas. Taip pat ši sistema tinka keičiant senus vėdinimo įrenginius ir vandens šildytuvus.

Modelis „EcoNordic WH4“ turi integruotas vėdinimo, karšto buitinio vandens gamybos ir patalpų šildymo funkcijas. Šis gaminys puikiai tinka naujiems namams ir yra optimalus sprendimas, kai reikia visapusiškai vėdinti, šildyti namus ir tenkinti karšto buitinio vandens poreikį.

  • „Flexit“ (Norvegija) yra rinkos lyderis namų vėdinimo srityje, tiekiantis rekuperacines sistemas namams nuo 1974 metų.
  • „Flexit“ specializacija – namų vėdinimas ir švaraus, šviežio, gryno oro technologijos, užtikrinančios sveiką aplinką patalpose.
  • „Flexit“ rekuperatoriai ir centrinės patalpų mikroklimato sistemos sukurtos specialiai Šiaurės ir Baltijos šalių klimatui. Produktai išbandomi ir dokumentuojami pagal naujausius standartus.

Įgaliotasis atstovas Lietuvoje

Savanorių pr. 151, LT-03150 Vilnius

el.p. info@nit.lt, tel. (8 5) 27 28 552, www.nit.lt

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!