Sukurti palankią sveikatinimo aplinką

2018 m. rugsėjo 28 d.

Admin.

Sveikatos priežiūros ir sveikatinimo patalpoms visada reikia specialaus dizaino ir specialių funkcinių sprendimų: didesnės oro kokybės, akustinio komforto, patvarumo ir atsparumo, higienos, priežiūros. Ilgėjanti vidutinė gyvenimo trukmė bei mažėjantis sveikatos priežiūrai skiriamas finansavimas tik dar labiau padidina problemų, su kuriomis susiduria sveikatos apsaugos sektorius, skaičių. Kompanija „Tarkett“ yra viena pagrindinių gamintojų, tiekiančių grindų bei sienos dangas sveikatos apsaugos bei sveikatinimo sektoriui. Įmonė, turinti daugiau nei 130 metų patirtį, gali pasiūlyti išskirtinę kokybę ir netradicinius sprendimus.

Didinti pacientų gerovę

Vienas pagrindinių iššūkių – sukurti aplinką, kuri sudarytų geriausias sąlygas pacientams sveikti. Tai reiškia, kad jiems neužtenka vien gauti geriausią gydymą – reikia užtikrinti, kad aplinka (kambarys, gydytojų bei procedūrų kabinetai, specialiai įrengtos privažiavimo vietos neįgaliesiems) būtų aukščiausios kokybės ir atitiktų visus jų poreikius. Itin svarbiu faktoriumi tampa patalpose cirkuliuojantis geros kokybės oras be mikrobų ir bakterijų. Grindų dangos, sudarytos iš homogeninio vinilo, „iQ“ linijos gaminiai ar linoleumas turi labai žemą lakiųjų organinių junginių emisijos lygį ir užtikrina itin kokybišką patalpų orą. Tokių produktų lakiųjų organinių junginių emisijos lygis yra žemesnis nei Europos Sąjungos standartai. Kompanijos „Tarkett“ produktai gaminami ir be ftalatų. Tai reiškia, kad plastifikatoriai, kuriuos naudoja „Tarkett“, yra leidžiami maisto dėžučių bei saugių plastikinių žaislų gamybai.

Pacientų gerovei svarbus ir estetinis aspektas. Medinių grindų efektą sukuriančios medžiagos arba suderintomis, ramiomis spalvomis nudažytos sienos leidžia pacientams pasijusti taip, tarsi jei būtų namuose. Ryškesnės spalvos, panaudotos reabilitacijai skirtose patalpose, pakelia nuotaiką ir suteikia energijos. Didelis grindų bei sienų dangos spalvų, raštų ir tekstūros pasirinkimas prisideda prie bendros pacientų sveikatos būklės gerinimo.

Dar vienas itin svarbus aspektas, didinantis sveikatos priežiūros patalpų kokybę, yra triukšmo lygis. Pacientams reikia ramybės ir poilsio tam, kad jie greitai ir sėkmingai gytų. Triukšminga aplinka didina paciento jautrumą skausmui, todėl jam gali prireikti daugiau vaistų. Deja, ligoninėse dažnai tvyro triukšminga atmosfera, nes čia visada daug veiksmo, koridoriais vaikšto daugybė žmonių, gydosi pacientai. Lubos, grindys ir sienos gali padėti akivaizdžiai sumažinti žingsnių, stumdomų vežimėlių ir operacinių lovų sukeliamą garsą. Kai kurios grindų dangos gali sumažinti triukšmą net iki 20 dB.

Pacientų gerovė priklauso ir nuo to, ar jei jaučiasi saugūs, ar ne. Dušo kabinos ir prausimosi patalpos gali būti itin nesaugi vieta, jeigu jose slidu ir nėra įrengta specialios dangos. „Tarkett“ gamybos grindys pritaikytos šlapioms sąlygoms ir turi specialių dangų, kurios nėra slidžios ir padeda išvengti nelaimingų atsitikimų.

Optimizuoti biudžetą taikant patvarius sprendimus, kuriems reikia mažai priežiūros

Gerinti sveikatos priežiūros patalpų kokybę labai svarbu, bet tam ne visada skiriama pakankamai lėšų. Ligoninės dažnai turi itin ribotą biudžetą, todėl renkantis grindų dangą jos ilgalaikiškumas ir priežiūros išlaidos tampa itin svarbūs.

Kompanijos „Tarkett“ homogeninio vinilo bei linoleumo gaminių naudojimo trukmė – 20–25 metai, be to, jie itin atsparūs trinčiai bei dėmėms. „Tarkett iQ“ linijos produkcija gaminama taikant modernias paviršiaus apdorojimo technologijas, kurios suteikia geriausią apsaugą nuo dėmių bei subraižymų, net jei tos dėmės paliktos stiprių chemikalų.

„Tarkett“ atlikta analizė nustatė, kad kartu su unikalia sauso valymo technologija „iQ“ linijos grindų dangos produkcija gerai išsilaiko ir leidžia sumažinti priežiūros bei valymo išlaidas iki 24–30 %. Svarbu paminėti, kad kompanijos „Tarkett“ produktų paviršius apdorotas PU technologija. Tai reiškia, kad homogeniniu ir heterogeniniu vinilo, naturalaus linoleumo produktų nereikia poliruoti ar vaškuoti, todėl sutaupoma pinigų ir tokių produktų priežiūra tampa lengvesnė, paprastesnė.

Užtikrinti higienos standartus

Patalpose, kuriose vyrauja didelė infekcijos rizika, arba operacinėse tinkama grindų danga padeda palaikyti higieną ir neleidžia plisti ligoms. „Tarkett“ grindų danga atitinka aukščiausius keliamus standartus ir turi ISO4 sertifikatą, kuris yra vienu lygiu aukštesnis nei gerai žinomas ISO5 reikalavimas, taikomas sveikatos apsaugos patalpoms.

Kompanijos gaminamos grindų ir sienų dangos paviršius yra lygus, nepralaidus ir lengvai valomas. Toks paviršius taip pat užtikrina, kad ant jo nesikaups dulkės.

Integruoti sprendimai lengvesnei rekonstrukcijai ir aplinkos apsaugai

„Tarkett“ siūlo ne tik integruotus grindų dangos sprendimus, bet ir sienų dangą bei aksesuarus, išsiskiriančius ilgalaikiškumu ir funkcionalumu.

Kompanijos „Tarkett“ verslas – socialiai atsakingas. Dėl šios priežasties jos veikla paremta keturiais kertiniais principais: 1) naudoti aukštos kokybės, atsinaujinančias ir perdirbamas medžiagas; 2) naudoti atsinaujinančios energijos išteklius ir taikyti strategijas, kurios optimizuoja išteklių naudojimą; 3) renkantis žemos emisijos lakiųjų organinių junginių produktus, prisidėti prie žmonėms palankių erdvių kūrimo; 4) perdirbti medžiagas, naudojant mūsų programą „Restart® Programme“.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/11/soninis.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!