Suomiai pristatė parodos „EXPO 2020“ paviljono koncepciją

2018 m. spalio 9 d.

Agnė.

Suomijos paviljono par„Expo 2020″ Dubajuje statybos užsakymas atiteko bendrovių „Factor Nova“, „JKMM architektų“, „Beyond Limits“, „Five Currents“ ir „Expomobilia“ komandai. Paviljone daugiausia dėmesio bus skirta gamtos, inovacijų ir tvarumo temoms.  

Suomijos paviljonas: duoklė tūkstančio ežerų žemei

„Lumi“ yra pavadinimas, kuriuo Suomija ketina prisistatyti prestižiniame renginyje „World Expo 2020″ Dubajuje. „Lumi“ suomių kalba reiškia „sniegą“.

Kaip sako architektai, Suomijos paviljoną įkvėpė baltas sniegas, kuris padengia Suomijos kraštovaizdį nuo ankstyvo rudens iki pavasario. Paprastas, elegantiškas dizainas atspindi įspūdingą Suomijos architektūros tradiciją. Iš išorės struktūra atrodo nepatikima, bet rafinuota. Interjeras – paviljono širdis – dinamiškas, atviras. Paviljono interjere bus naudojama daug medžio.

Suomija turi unikalią ir plačią dizaino architektūros tradiciją. Paviljonas gali būti vertinamas kaip šio paveldo istorijos objektas. „EXPO 2020” organizatoriai dalyviams meta iššūkį, siūlydami temą apie ateities kūrimą. Suomijos artumas gamtai, besąlyginis ryšys tarp žmogaus ir gamtos ir bus atvaizduojamas paviljone.

Spalvų, žmogaus ir natūralios gamtos sintezė

STRUCTUM portalo redakcija primena, kad spalio 8 dieną Didžiojoje Britanijoje Paulo Cosedžo (Paul Cocksedge) gyvenamojo akvarelės paviljono koncepcija laimėjo galimybę atstovauti savo šalį parodoje „EXPO 2020 Dubai”.

Pasak idėjos autoriaus, kiekviena Didžiosios Britanijos paviljono spalva atspindi atskirą tautą, o persidengiantys spalvų atspindžiai atspindi visų partnerystę. Paviljono viduje lankytojus dėl spalvų ir šviesų šou turėtų apimti neįmanomos struktūros jausmas.

Struktūra bus pagaminta iš tūkstančių matinio stiklo diskų. Iš jų sudėliota mozaika, šešėlių, spalvų ir saulės bežaidžiantys spinduliai susies žmogų su natūralia aplinka.

Nuo 2020 iki 2021 metų balandžio 20 d. Dubajuje vyks „EXPO 2020 Dubai” – pirmoji pasaulinė paroda arabiškai kalbančiame regione. Parodoje dalyvaus daugiau nei 180 šalių. Organizatoriai tikisi, kad apie 70 proc. parodos lankytojų bus atvykę iš užsienio.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/11/340x430_1@2x-1.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!