Svarbiausia – tvarumas

2019 m. liepos 8 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Švarus miestas, kur nė viena plastikinė pakuotė nėra palikta gamtos valiai, o vėjas nešioja tik žydinčių liepų kvapus ir fontanų purslus. Tokia šiandienė tvarių miestų vizija, kurią įgyvendinti padeda kompanija „isort.eu“. Kompanijos produkcija ne tik leidžia palaikyti švarą, bet ir suteikia galimybę tvariai rūšiuoti atliekas.

Gausus pasirinkimas

„Isort.eu“ arsenale – įvairių dydžių, įvairaus dizaino talpos antrinėms žaliavoms rūšiuoti iš skirtingo, taip pat ir perdirbto, plastiko, nerūdijančiojo ir cinkuoto plieno ar perdirbto aliuminio. Tiems kas nori ne tik rūšiuoti, bet ir nelaukti, kol gamta pasirūpins biologinėmis atliekomis, „isort.eu“ siūlo maisto atliekų perdirbimo į nebrandintą kompostą per 24 val. įrenginius, kurių pajėgumai siekia nuo 2 kg iki 15 tonų per dieną. Taip pat įmonė tiekia ir pakaitalą daugiausia aplinką teršiančiam daiktui – plastikiniam maišeliui. „Isort.eu“ vietoje jo kviečia naudoti greitai suyrančius biomaišus. Ekologinių pasiūlymų paletėje yra ir mikrobiologinių filtrų įvairaus dydžio atliekų talpoms, kurie sugeria blogą kvapą, ir mikrobiologinių WC valymo priemonių, taupančių iki 90 % vandens.

Miestams „isort.eu“ siūlo talpas šunų ekskrementams surinkti, įvairias talpas atliekoms rūšiuoti gatvėse, reprezentacinėse vietose. Dar šiemet kompanija planuoja pastatyti per 100 naujų talpų atliekoms rinkti Vilniaus Gedimino prospekte. Yra nemažai planų ir kitiems miestams.

Išskirtinė kokybė ir dizainas

Šiuo metu „isort.eu“ dirba su daugiau nei 15 gamintojų iš Jungtinės Karalystės, Ispanijos, Italijos, Olandijos, Vokietijos, Slovėnijos, Švedijos, Honkongo, Tailando, Japonijos. Reikalavimai produkcijai yra gana aukšti – svarbi produktų kokybė, medžiagos, iš kurios pagamintas produktas, palankumas aplinkai ir įdomus dizainas. Visi „isort.eu“ atstovaujami gamintojai atitinka šiuos reikalavimus. Todėl iš visų produktų galima drąsiai rinktis tą, kuris patraukė savo dizainu, nes bet kurio gaminio kokybė bus aukšta. Asortimente – ir vaikams skirtos šiukšlių dėžės, o tiems, kas mėgsta labiau neįprastas formas, – „kiaušinio“, kavos puodelio, skardinės, butelio formos talpos atliekoms rūšiuoti.

Bet ir tai dar ne riba – „isort.eu“ turi keletą pačių sukurtų produktų prototipų, todėl planuoja jau kitąmet pradėti jų gamybą. Dėl šios priežasties, net jei klientai ir neranda tarp siūlomų produktų norimo sprendimo, „isort.eu“ pasiruošusi jį rasti arba net pagaminti.

Gamintojo nuotr. 

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/03/LV_structum_outdoor_340x430_0320.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!