Tausojanti danga – europinių sporto erdvių požymis

2019 m. liepos 4 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Gyventi sportuojant – tai jau tampa mūsų laikų aksioma. Dažnas tokio gyvenimo būdo mėgėjas sporto klube lankosi dažniau nei maisto parduotuvėje. Gausėjantis aktyvų gyvenimo būdą pasirinkusių žmonių būrys skatina sporto klubų rangovus, dizainerius ir įrangos tiekėjus nuolat kelti savo produktų bei paslaugų kokybės ir saugumo kartelę. Jau ne pirmus metus savo vietą tarp atsakingų sporto įrangos tiekėjų užtarnautai užima ir UAB „Eurosportas LT“.

Kokybiškas rezultatas – greitai ir sklandžiai

Sporto salių, aikštynų bei stadionų, vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų danga tiek patalpų viduje, tiek ir lauke. Puiki smūgių absorbcija. Išskirtinės žaidimo savybės. Įrengimas greitas ir kokybiškas. Bendravimas su klientais sklandus ir rezultatyvus. Tokius standartus sau iškėlusi kompanija atsakingai ir sąžiningai jų laikosi. Nenuginčijamas šios sėkmingos verslo taktikos rodiklis – darbai. UAB „Eurosportas LT“ įrengtos sporto erdvės motyvuoja sportuoti. Laikas eina – kokybė išlieka. Funkcionalumas – kaip ir pirmomis dienomis.

Tausojanti įranga – iš patikimų gamintojų

Geras galutinis rezultatas – teisingo pasirinkimo vaisius. Laiko patikrinti gamintojai – aukštos klasės sporto dangos ir įrangos garantas. „KRAIBURG Relastec GmbH & Co“ guminė produkcija grindims ir elastinė danga „Sportec®“ – vienas iš sporto aikštės sėkmės faktorių. Visi „Sportec®“ produktai gaminami pasitelkiant aplinką tausojančius procesus. 90 % dangos sudaro perdirbtos gumos produktai. „Sportec®“ elastinė danga idealiai amortizuoja smūgius, todėl puikiausiai tinka ne tik sporto, bet ir daugiafunkciams centrams. Nors ir elastinga, medžiaga yra itin atspari. Beje „KRAIBURG Relastec GmbH & Co“ gamina ne tik ritininę dangą sporto centrams, bet ir gumines plyteles laisvų svorių zonoms, vaikų žaidimo aikštelėms. Preciziška darbų kokybė ir patirtis – savybės, kurios leidžia UAB „Eurosportas LT“ įrengti etaloninę sporto dangą. Įmonė visada pasiruošusi pasiūlyti visą gamą vidaus ar lauko sportinių dangų – nesvarbu ar tai nedidelis mokyklos sporto aikštynas, ar Europos krepšinio čempionato finalo arena.

UAB „Eurosportas lt“ , Perkūnkiemio g. 3, LT – 12127, Vilnius, www.eurosportas.lt

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/09/V_JUNG_KNX_F_50_STRUCTUM-340x430.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!