Tbilisyje įgyvendintas lietuvių kurtas aukštos klasės apartamentų kompleksas

2022 m. birželio 23 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Lietuviško kapitalo grupė „Baltic Investment Group“ į gyvenamąjį kompleksą Sakartvelo sostinėje Tbilisyje investavo 10,4 mln. eurų. Jį projektavo Lietuvos architektų studija „R2A“ (UAB „Salsatas“).

 

Originalios architektūros lietuvių projektuotas inovatyvus, energetiškai efektyvus ir aplinkai palankus kompleksas pastatytas prestižiniame Tbilisio rajone.

„Baltic Investment Group“ yra registruota Sakartvele, o jos vadovas Vygantas Zenkevičius apie projektą žadėjo pakomentuoti vėliau.

„Abipusiai Lietuvos ir Sakartvelo ekonominiai santykiai nuolat auga, bet matome galimybių jiems suteikti dar didesnį postūmį“, – pranešime sakė Sakartvele viešinti viceministrė Jovita Neliupšienė.

Ji su šios šalies valdžios institucijų, mokslo ir verslo atstovais aptarė platesnes prekybos, investicijų pritraukimo ir kitas bendradarbiavimo galimybes. Viceministrė taip pat susitiko su Sakartvelo ekonomikos ir tvarios plėtros viceministru, susitiks su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko atstovybės vadovu šioje šalyje.

Dvišalė Lietuvos prekyba su Sakartvelu 2021 metais siekė 82,5 mln. eurų – trečdaliu daugiau nei 2020 metais. Tiesioginės Sakartvelo investicijos Lietuvoje siekė 7,8 mln. eurų, o Lietuvos į šią šalį – 4,85 mln. eurų. Lietuvos verslas Sakartvele daugiausiai investavo į apdirbamąją gamybą, statybą, didmeninę ir mažmeninę prekybą.

 

namai vake tbilisi

namai vake tbilisi

namai vake tbilisi baseinas

 

Šaltinis: BNS

Vizualizacijos: UAB „EVO MEDIA“

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/09/STRUCTUM-soninis-baneris-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!