TECHNOLOGIJOS LENGVESNIAM GYVENIMUI

2021 m. vasario 1 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

NP5 įmonių grupė atlieka labai plataus spektro statybos priežiūros, organizavimo ir vykdymo darbus pramonės, komercinės ir gyvenamosios paskirties objektuose, todėl puikiai pažįstama statytojams dėl savo preciziško ir inovatyvaus požiūrio į darbą.

Nuo 2008 m. nekilnojamojo turto rinkoje dirbanti NP5 įmonių grupė nuo pat veiklos pradžios orientavosi į kokybę. Jauna, ambicinga architektų, inžinierių ir technologų komanda bei įgyvendinama nuosekli plėtra leido išgryninti specializaciją. Ilgalaikė patirtis ir nuoseklus technologijų tobulinimas bei inovacijų ieškojimas statyboje atvedė prie lengvo plonasienio plieno karkaso (LPPK) gamybos – 2020 m. Šiauliuose pastatyta LPPK profilių gamykla.

ŠVIEŽIAS POŽIŪRIS Į STATYBAS

Bendrovė siūlo unikalų sprendimą – visiškai įrengtus lengvo plieno karkaso surenkamus namus. Elegantiški kartotiniai projektai apmąstyti iki menkiausių smulkmenų – tiek architektūriškai, tiek techniškai. Paprastais, tiksliais sprendimais įgyvendinami patys naujausi individualių namų statybos principai.

„Mūsų įranga leidžia kurti vidaus erdves iki 24 m, nenaudojant papildomų atraminių konstrukcijų. Dėl šių galimybių architektai ir dizaineriai gali įgyvendinti pačius drąsiausius ir šiuolaikiškiausius būsto interjero sprendimus“, – teigia įmonės direktorius Renaldas Marcišauskas.

Ir vardija lengvojo plonasienio plieno karkaso pranašumus:

Lengvas plieno karkasas yra pigiausia ir efektyviausia iš šiuo metu egzistuojančių karkasinių konstrukcijų statybos technologijų.

Konstrukcijos eksploatacijos metu nekeičia geometrijos matmenų, kaip atsitinka su medžio konstrukcijomis. Taip pastatas išlieka tvarus, sandarus visą eksploatacijos laikotarpį. Lengvo plieno karkasas yra 90 % perdirbama medžiaga, neeikvojami gamtos ištekliai, nėra atliekų – tai atitinka žiedinės ekonomikos principus.

Greita statyba. Sausi statybos procesai.

Karkaso konstrukcijose yra specialios angos inžinerinei įrangai, taip taupomas sienos storis, lubų aukštis.

Dėl konstrukcijų svorio ir talpumo patogu transportuoti.

R. Marcišauskas įsitikinęs – tik laiko klausimas, kada lietuviai įvertins lengvo plieno karkaso pranašumus. Jo patirtis rodo, kad plienas tobulai pakeičia medžio karkasą ir turi ryškių pranašumų.

LPPK PANAUDOJIMO GALIMYBĖS

Lengvo plonasienio plieno karkaso pritaikymas labai platus. R. Marcišauskas vardija kai kurias LPPK panaudojimo galimybes statyboje:
Lengvojo plieno karkasą paprasta derinti su kitomis statybinėmis medžiagomis.

LPPK perdangos, stogų santvaros pritaikomos visiems atramų ir sienų tipams. Todėl jas paprasta pritaikyti tiek naujoje statyboje, tiek renovuojant senus statinius – statant papildomus aukštus ant esamų konstrukcijų, įrengiant stogą ant jau pastatytų atramų ar sienų.

Vidinės sienos ir pertvaros iš LPPK – racionaliausias būdas ieškantiems praktiško sprendimo įrengiant vidaus patalpas.

Saulės elektrinių rėmai iš lengvo plieno karkaso.

Modulinė būsto sistema ar tik vonios kambario modulis daugiabučių statybai. Pagrindiniai modulinės statybos pranašumai: mažesnės išlaidos surenkant kartotinį modulį gamykloje; aukštesnės kokybės apdaila; greitas montavimas.

Svarstydami statyti namą lietuviai vis labiau vertina laiką, patikimumą ir komfortą. NP5 užsakovui siūlo vadinamąjį produktinio bendradarbiavimo modelį, kuris užsakovui leidžia įsigyti architektūrinius projektus bei statybų darbus kaip galutinį produktą: gerai matant savo pirkinį, įvertinant ir palyginant galimas alternatyvas bei mokant už aiškų rezultatą.

DAUGIAU INFORMACIJOS: www.np5.lt, info@np5.lt

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/05/Soninis-05-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!