Tobula vejos priežiūra be jokių pastangų!

2019 m. balandžio 25 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Nuo šiol, norint turėti tobulą veją, nebereikia daug valandų praleisti sode. Jei esate užimti, daug keliaujate ar tiesiog nenorite savo laisvalaikio aukoti tokiems rutininiams darbams kaip vejos pjovimas, į pagalbą ateina robotai – sumanūs, patikimi, savarankiški!

Šiemet „Stihl“ pristatė pirmąjį vejos pjovimo robotą. Atlikus vejos pjovimo roboto „Stihl iMow“ įdiegimo darbus, robotas automatiškai pjauna veją, apvažiuodamas kliūtis ir įveikdamas įkalnes iki 45 %. Kai darbas bus užbaigtas arba prireiks įkrauti akumuliatorių, robotas automatiškai grįš į krovimo stotelę.

Prisitaiko prie jūsų poreikių, kad ir kur būtumėte

„Stihl iMow“ prisitaiko prie jūsų gyvenimo būdo ir grafiko, suteikdamas lanksčias pjovimo galimybes. Jūs galite nustatyti pasirinktą „iMow“ pjovimo planą keliaudami, dirbdami ar būdami bet kurioje kitoje vietoje. Pasirinkę „Stihl iMow“ pjovimo roboto interaktyvųjį pjovimo planą, kiekvieną dieną galėsite nustatyti laikotarpį, kada pjovimo robotas „iMow“ bus pasiruošęs dirbti. Nustatytu aktyviuoju laikotarpiu įrenginys savarankiškai nuspręs, kada geriausia pjauti veją, kad būtų užtikrintas optimalus rezultatas. Dinaminį pjovimo planą galima įjungti ir išjungti per valdymo skydelį arba tiesiog naudojant programėlę „iMow“, pavyzdžiui, jei sode rengiate vakarėlį.

 „iMow“ pranašumai:

 • Tylus veikimas. „iMow“ dirba itin tyliai, todėl galite nustatyti, kad robotas dirbtų anksti ryte arba naktį. „iMow“ idealiai tinka vejai pjauti tose vietose, kur negalima triukšmauti.
 • Automatinis įkrovimas. Išmanioji įkrovimo sistema „iMow“ užtikrina optimalią pusiausvyrą tarp darbų atlikimo ir akumuliatoriaus įkrovos. Robotas automatiškai grįžta į krovimo stotelę ir pasiekia optimalų įkrovimo lygį, reikalingą vejai pjauti.
 • Mulčiavimas. Vejos pjovimo robotai „Stihl iMow“ ne tik pjauna, bet ir prižiūri jūsų veją! Speciali mulčiavimo sistema susmulkina nupjautą žolę, kuri tampa vertingomis vejos trąšomis. Jums ne tik nereikės rūpintis, kur išmesti nupjautą žolę, bet ir vejai bus grąžintos visos maistinės medžiagos, reikalingos, kad žolė augtų graži ir sveika. Mulčiuojantis roboto peilis puikiai susmulkina nupjautą žolę, be to, kiekvieną kartą sustojęs, šis peilis keičia sukimosi kryptį, todėl labai ilgai išlieka aštrus ir tolygiai dėvisi.
 • Mažiau dulkių. Palyginti su tradicine vejapjove, vejos pjovimo robotas „iMow“ sukelia gerokai mažiau dulkių, grąžina į dirvą maistines medžiagas ir drėgmę, užtikrindamas sveikesnės vejos augimą, yra naudingas oro kokybei ir puikiai tinka alergiškiems žmonėms.
 • Visapusiška apsauga. Įvairūs jutikliai užtikrina darbo procesų saugumą. Pakeltas į viršų, įrenginys nedelsdamas sustoja. Jei norite apsaugoti robotą nuo vagystės, galite pasirinkti, kad „iMow“ būtų valdomas tik įvedus PIN kodą. Užblokavus robotą, jį atblokuoti gali tik oficialus „Stihl“ atstovas.
 • Aplinkos vertinimas. „iMow“ pats nustato, kokiu greičiu pjauti: jei žolė aukšta ir tanki, robotas dirbs lėčiau, nei pjaudamas retesnę ir žemesnę žolę. Pasvirimo kampo jutiklis leidžia robotui prisitaikyti prie kalvotos vietovės ir ją tolygiai nupjauti, koreguojant judėjimo greitį pagal reljefo nelygumus. Robotas gali dirbti ir lyjant lietui.
 • Ryškus skystųjų kristalų (LCD) ekranas. Intuityvus roboto valdymas užtikrina paprastą ir lengvą įrenginio programavimą, o ryškus LCD ekranas bus matomas net ir ryškiai šviečiant saulei. Valdymo pultą su ryškiu LCD ekranu galima išimti iš įrenginio (tik 6 serijoje), todėl robotą galėsite programuoti nepasilenkę.

Naujieji modeliai „Stihl iMow RMI“

Vejos pjovimo robotai „Stihl iMow“ jūsų veją nupjaus tolygiai, lengvai ir greitai. Veja visada bus tokio aukščio, kokį nustatysite centriniu pjovimo aukščio reguliatoriumi.

RMI 4 modeliai

 • RMI 4 modelių vejos pjovimo robotai geriausiai tinka tiems, kurie turi nedideles ir vidutinio dydžio vejas. Jie yra greiti ir manevringi.
 • 800–1 700 m² plotą šie robotai nupjauna per kelias valandas. Jie puikiai tinka sudėtingos konfigūracijos ar šlaituose esančioms vejoms.
 • Modelis RMI 422 P gali veikti net esant 40 % pasvirimui. Modeliai pagal nuokalnę ar įkalnę pasirenka optimalų judėjimo greitį.
 • Pjovimo aukštis (15 pakopų) – 20–60 mm.

RMI 6 modeliai

 • Tai galingesni modeliai, skirti pjauti 3 000–5 000 m² vejoms.
 • Didesniam komfortui jie turi nuimamą valdymo pultą.
 • Pasirinkę C versijos vejos pjovimo robotą „Stihl iMow“, daugumą nustatymų galėsite atlikti išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, pavyzdžiui, nustatyti pjovimo planą, gauti pranešimus apie pjovimo būseną ir užprogramuoti naują pjovimo darbą.
 • Pjovimo aukštis (15 pakopų) – 20–60 mm.
 • Aukščiausia įkalnė – 45 %.

Daugiau informacijos www.ginalas.lt

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!