TOPCOLOR užkariauja belgų rinką ir pelno vis daugiau klientų simpatijų

2021 m. birželio 10 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Šiandienė rinka siūlo didžiulį sienų dažų pasirinkimą, bet ar jie visi atitinka vartotojų poreikius? Ko apskritai reikia dažytojams, dizaineriams ir galutiniams vartotojams? Tai nusprendė išsiaiškinti pirmaujančios Baltijos regione kompanijos TOPCOLOR atstovai, tobulindami savo produktus taip, kad jie geriausiai atitiktų klientų lūkesčius.

„Dažų sukūrimo procesas visų pirma prasideda nuo poreikių išsiaiškinimo. Mes labai intensyviai bendraujame su architektais ir dažymo meistrais. Jie mums tiesiogiai pasako, kokių dažų savybių jiems reikėtų, kad pasiektų puikų rezultatą. Visose parduotuvėse turime dažų bandymo poligonus, kuriuose meistrai gali išbandyti naujausius dažus, o nuosava mūsų laboratorija gautų profesionalias pastabas čia pat vietoje“, – pasakojo TOPCOLOR gamybos bei technologinės plėtros direktorius Nerijus Smalskas.

Siekdami sužinoti klientų poreikius, TOPCOLOR atstovai juos apklausia įvairiais būdais: parduotuvėse, profesionaliuose dažų pardavimo centruose. Kai kurie klientai sutinka, kad konsultantai susisiektu po ilgesnio laiko tarpo ir sužinotų, kaip tarnauja mūsų dažai.

Klientų poreikius padėjo išsiaiškinti ir giluminiai pokalbiai, kuriuose dalyvavo po penkis interjero dizainerius, darbų vadovus, naujakurius ir dažytojus iš visų didžiųjų Lietuvos miestų.

Pasak pašnekovo, dabar, po visų apklausų, kuriant dažus, didžiausias dėmesys atkreiptas į du dalykus: dažymo patogumą (kad dažytojas savo darbą galėtų atlikti kokybiškai) ir galutinio vartotojo poreikius.

Vienas dažniausių vartotojų pageidavimų – kad sienų dažai būtų atsparūs net intensyviam plovimui.

„Jau 5 metus populiariausi matiniai dažai, tačiau kuo jie matiškesni, tuo prastesnė jų eksploatacija: pradedant intensyviai plauti, dažai nusipoliruoja ir toje vietoje atsiranda tam tikras blizgesys. Tad didžiausias iššūkis mūsų technologams buvo, kaip sukurti visiškai matinius dažus, kurie plaunant nenusipoliruotų. Ir jiems tai pavyko.

Dabar mūsų dažai XPERT MATIX turi labai gilų – trečią – matiškumą ir yra visiškai plaunami. Nuo jų galima nuplauti ne tik kavos, bet ir žymeklių dėmes“, – džiaugėsi N. Smalskas, pridurdamas, kad pats asmeniškai išbandė šių dažų atsparumą plovimui, savo namuose nudažęs sieną ten, kur didžiausias intensyvumas – koridoriuje. Kai sienos netyčia buvo išteptos šokoladu, jos puikiai nusiplovė.

TOPCOLOR atstovų apklausti dažytojai labiausiai norėjo, kad dažus galima būtų visiškai padengti per du kartus, nes kiekvienam papildomam dažymui reikia papildomo laiko ir pinigų.

„Mes tai įvykdėme ir dabar netgi turime sakyti dažytojams būtinai dažyti sienas du kartus, kad užaugintų tam tinkamą mikronų storį. Kai kurie dažytojai, išbandę dažus, sakė, kad jau po pirmo sluoksnio nebereikia antro. Bet mes vis tiek primygtinai nurodome dažyti du kartus, kad patys dažai tvirčiau prisitvirtintų ant sienos“, – kalbėjo pašnekovas.

Dar vienas dažytojų pageidavimas – kad, netyčia pažeidus nudažytą sieną, būtų galima uždažyti tik sugadintą vietą, nepaliekant jokių dėmių, o ne perdažyti visą plotą. Šis reikalavimas taip pat buvo sėkmingai išpildytas.

Architektai labiausiai norėjo, kad dažai būtų kaip įmanoma matiškesni. Nors jie pageidavo ketvirto matiškumo, TOPCOLOR technologų komandai pavyko išgauti dar didesnį – trečią matiškumo lygį. Tai paliko didelį įspūdį architektams ir dizaineriams.

TOPCOLOR dažai gaminami Lietuvoje, pasitelkiant didžiausias inovacijas, naujausias žinias, naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Visi dažai yra sertifikuojami Vokietijos laboratorijoje, kur atliekami labai tikslūs tyrimai.

Nieko keista, kad šie dažai labai vertinami net tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Šiuo metu TOPCOLOR dažai parduodami daugiau nei dešimtyje šalių. Ypač jie paklausūs Belgijoje .

Lietuvoje šie daug vartotojų simpatijų dėl puikaus kokybės ir kainos santykio pelnę dažai parduodami 163 prekybos vietose.

Griauname dažymo mitus: www.topcolor.lt

Temos:

statyba
https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/05/geberit_pbc_340x430_structum_lt.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!