Trys įspūdingiausi viešbučiai, kurie taip ir nebuvo pastatyti


Viešbučiui iškilti reikia daugiau nei kūrybiško proto sukurtos idėjos. Nors kai kurie architektai pastatė ambicingiausius/išmaniausius/didžiausius viešbučius, kuriuos kada nors matė pasaulis. Kitiems liko tik piešinys. Nebus įmanoma susipažinti su šiais neįrengtais viešbučiais, tačiau tai, kad jie lieka popieriuje, reiškia, kad jų novatoriškos idėjos niekada nebuvo pamirštamos.

Viešbutis „Pilnas mėnulis“, Baku, Azerbaidžene

Viešbutis „Pilnas mėnulis“ (angl. „Full Moon“) turėjo būti sudarytas iš dviejų skirtingų stilių pastatų. Vienoje pusėje – tai planetos dydžio kosminio karinio komplekso formos pastatas, kitoje – tradicinis prabangus dangoraižis.

Du pastatus turėjo laikyti iš vandens išnirusi gėrimų padėklo formos pakyla.

„Full Moon“ taip ir nebuvo pastatytas, nors buvo planuota, kad šis viešbutis taps didžiausiu ne tik šalyje, bet ir visame žemyne.

„Alsop“, Liverpulyje, Anglijoje

Vieni Alsop brėžinyje matė suformuotą debesį, kiti – deimantą. Viešbučio ribota struktūra turėjo iškilti prestižinėje Liverpulio vietoje. Dėl finansinių sunkumų architekto vardu pavadintas projektas buvo sustabdytas dar 2004 metais. Architektas mirė metais anksčiau. 

„Commonwealth“ viešbutis, Niujorke, JAV

„Commonwealth“ turėjo būti didžiausias pasaulyje viešbutis su 2500 kambarių, esančių ant viso Brodvėjaus sklypo. Buvo pasakojama, kad viešbutis pakils į 400 pėdų (121,9 metrų) aukštį. Žydintys augalai terasose, turėjo pabrėžti neįprastą architektūrinį pastato grožį, kuris turėjo priminti senovės Babilono kabančius sodus. Nepaisant utopiškų ketinimų projektas mirė po teisinių ir finansinių ginčų 1925 metais.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų