Už 1,2 mln. eurų parduodama Henriko Daktaro pilis

2022 m. rugsėjo 23 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Iki gyvos galvos nuteisto Henriko Daktaro šeima nutarė parduoti savo namus netoli Kauno. Užliedžiuose stovinti pilis atkreipia ne vieno praeivio dėmesį, o namas slepia daug paslapčių. Išsiaiškinti kas slypi mafijos vadovo namuose galės naujieji savininkai, nusprendę įsigyti šį statinį.

 

Iki 2018 metų pradžios ši pilaitė buvo areštuota teismo, tačiau vėliau laikinasis nuosavybės teisių apribojimas garsiajam Užliedžių dvarui buvo panaikintas. Per pastaruosius metus įspūdingą namą bandyta parduoti ne kartą, tačiau susidomėjusių ar galinčių įpirkti tokį pastatą neatsirado.

 

Paslaptis atskleis tik naujiems šeimininkams

Nusikalstamos grupuotės šulo šeima vėl bando sėkmę ir už paslaptimis apipintą namą nori apvalios sumos. Namas pastatytas dar 1990-aisiais, buvo kruopščiai prižiūrėtas, tačiau kapitalinio remonto taip ir nesulaukė.

44 arų sklype esantis 644 kv. m gyvenamasis namas su 10 kambarių. Sklype taip pat stovi pramogų-laisvalaikio namas, kurio plotas siekia 134 kv. m, jame yra biliardinė su baru, sporto salytė, stalo teniso stalas ir pirtis su baseinu.
 

 
Lauke taip pat yra baseinas bei koplytėlė, o iš namo balkono-terasos atsiveria Nevėžio panorama. Didžiulį sklypą juosia tvora, palei kurią eina specialiai apsaugai paruoštas takelis.

Kaip nurodė nekilnojamojo turto bendrovės „011“ brokeris Karolis Lazdauskas, name yra slaptų vietų, tačiau apie jas esą papasakos tik naujiems šeimininkams.

 

daktaro pilis

 

Namas galėtų tapti viešbučiu arba muziejumi

Kadangi namas išties didelis, o tokio būsto išlaikymas kainuotų ne vieną šimtą eurų, jis tikrai per didelis gyventi vienam žmogui, tačiau pastatas turi potencialo atlikti kitas funkcijas.

Kaip nurodė „011“ atstovas, šiame name galėtų būti įkurtas viešbutis su restoranu arba jis galėtų būti nuomojamas asmeninėms ar įmonių šventėms, gal net virsti ištisu gyvenamuoju kompleksu.

Dešimtojo dešimtmečio dvasia alsuojanti pilaitė taip pat esą galėtų tapti šio laikotarpio muziejumi arba vieta, kurioje organizuojami edukaciniai ar kultūriniai renginiai.

Neatmetama galimybė, jog Daktarų namą norės įsigyti 1990-ųjų nostalgija gyvenantis pirkėjas.

Už šį kone istorinį būstą tikimasi gauti 1,2 mln. eurų.

Teksto autorė: Elena Šostakaitė (kasvyksta.kaune.lt)
https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/09/STRUCTUM-soninis-baneris-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!