„Vanagupė Golden SPA“ – poilsio lyderis

2019 m. rugsėjo 3 d.

svetainiucentras.

info@svetainiucentras.lt

Objekto pavadinimas, vieta: viešbutis „Vanagupė Golden SPA“
Užsakovas / šeimininkas: UAB „Eskom“
Interjero architektas (-ai): Dalius Dainys ir Kęstutis Mikšys

Baltijos jūros prieglobstyje, Palangoje, įsikūręs prabangus 5 žvaigždučių viešbutis „Vanagupė“ ne tik atveria duris į prabangius apartamentus bei puikų restoraną, bet ir kviečia į poilsio centrą „Vanagupė Golden SPA“, kuriame apgaubia tobula harmonija.

Autentiškos detalės ypatingai atmosferai sukurti
Viešbučio „Vanagupė Golden SPA“ centras susideda iš dviejų dalių: pirmoji dalis, esanti pirmajame aukšte, – klasikinio europietiško stiliaus SPA zona, antroji dalis, esanti rūsyje, į kurią patenkama nusileidus laiptais. Čia tarsi kitame pasaulio krašte jaučiama daugybės autentiškų detalių kupina egzotiška Rytų atmosfera. Ši rafinuota kultūrinė įvairovė žadina svečių smalsumą ir kiekvieną atvykusįjį apsupa įstabiu grožiu.
Viešbučio „Vanagupė“ rinkodaros specialistas Tautvydas Ptakauskas pasakoja, kad, siekiant sukurti geresnę lankytojų patirtį, atnaujinant SPA remtasi gerąja kitų garsių ir pasaulio pripažintų SPA centrų praktika. Vizija – sukurti savitą ir gerai vertinamą SPA centrą, todėl net ir pasirinktos medžiagos yra itin aukštos kokybės, kuria prabangos ir ypatingumo pojūtį (pavyzdžiui, marmuras, smiltainis).
Taip pat didelis dėmesys skirtas ir interjero detalėms. Pavyzdžiui, SPA centre sumontuoti Vokietijos jungiklių ir protingųjų namų sistemų gamintojo JUNG LS 990 jungikliai. Tai klasikinis plokščias jungiklis, savo elegancija žavintis jau 50 metų. Tiesių linijų kvadratinė forma su siauru rėmeliu ir aukštos kokybės medžiagos subtiliai dera prie aplinkos. Aiškios konstrukcijos, paprastos formos estetika yra nepavaldi laikui ir nepraranda aktualumo.

Nauja pradžia
Centras „Vanagupė Golden SPA“ atsinaujinimą sieja su nauja pradžia ir dar geresniais ateities lūkesčiais. „Atsinaujinimo rezultatai ne tik pateisino, bet ir pranoko visus mūsų lūkesčius. Rekonstrukcija leido sustiprinti savo poziciją, sutvirtinti koncepciją ir svečiams tiek iš Lietuvos, tiek užsienio pasiūlyti dar geresnį išskirtinį poilsį Palangoje“, – pabrėžia T. Ptakauskas, akcentuodamas, kad „Vanagupė Golden SPA“ yra vienas SPA lyderių mūsų šalyje.
Vis dėlto atliekant atsinaujinimo darbus teko susidurti ir su iššūkiais. Vienas jų – seno pastato modernizavimas. Visas pastatas savo forma primena laivo bures, todėl vienas didžiausių iššūkių buvo išlaikyti ir išsaugoti šią laivo burių vizualizaciją.

SPA technologijos
Centras „Vanagupė Golden SPA“ siūlo daugiau nei 100 įvairių procedūrų: masažai, kūno ir veido procedūros, SPA ritualai, vonios, turkiškas hamamas (6 programos), grožio procedūros, tailandietiški ritualai ir kt. Čia lankytojai gali rasti indiškas ajurvedines pirteles, masažines vonias, individualias pirtis, princesių baseino sroves ir kitas modernias SPA technologijas. Viskas tam, kad net ir įnoringiausi lankytojai vienoje vietoje galėtų mėgautis nuostabiu poilsiu ir pagerinti savo fizinę bei emocinę būklę.
„Žmonės itin vertina galimybę po įtemptos dienos pasilepinti SPA procedūromis ir neretai darbo kelionę derina su poilsine – po darbų su šeima lieka ilsėtis viešbutyje. Į mūsų viešbutį svečiai atvažiuoja ilsėtis, atsipalaiduoti, todėl visos mūsų viešbučio komandos darbas – padaryti taip, kad jie jaustųsi kaip savo namuose, kad galėtų tiesiog mėgautis poilsiu, maistu ir kitomis viešbučio teikiamomis paslaugomis. Visada laukiame ne tik lojalių svečių, jau tapusių draugais, bet ir tų, kurie nori visomis prasmėmis kokybiško poilsio“, – sako viešbučio „Vanagupė Golden SPA“ komanda.

Nuotr. P. Gvildys

www.vanagupe.lt

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/02/cdstyle_baneris-2.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2019 rugsėjo 5

noshit

holas tai toks sakyciau kaip pries desimtmeti paprojektuotas