Vienas didžiausių biurų plėtros projektų Vilniuje: novatoriškiems projektams aukščiausio lygio dėmesys

2021 m. balandžio 26 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Šiuo metu Vilniuje, Laisvės prospekte, kyla 55 000 kv. m verslo parkas „Business Garden Vilnius“. Objektas užima 6,2 ha teritoriją šalia parodų ir kongresų centro „Litexpo“ ir Lazdynų miško.

„Business Garden Vilnius“ buvo kuriamas pagal naujovišką „Vastint“ grupės verslo parkų koncepciją. Statybos kompanija „Mitnija“ įgyvendina modernius architektūros ir technologijų sprendimus: čia kuriamos komfortiškos, sveikatos sąlygas atitinkančios darbo vietos, o tvarūs statybos, energijos taupymo sprendimai ženkliai sumažinsią pastatų energines sąnaudas. Statybos darbus „Mitnija“ baigs 2021 m. birželį.

Verslo parkas atitiks ir „LEED Platinum“ reikalavimus, taigi žmonės galės mėgautis sveika, patogia tinkama ir patogia darbo aplinka.

Tinkama technologija lemia geresnį rezultatą

„Geberit Pluvia“ veiksmingai ir patikimai šalina vandenį nuo stogo net esant itin smarkioms liūtims. Palyginti su savitakine pastato lietaus nuotekų sistema, sifoninei sistemai reikia žymiai mažiau vamzdynų ir vietos; taigi, pasirinkus pastarąją, išsprendžiama laisvos erdvės problema. Vadinasi, galima laisviau vykdyti projektavimo darbus, sistema yra ekonomiška montuojant ir eksploatuojant. „Business Garden Vilnius“ projekto dydis išties įspūdingas: jį sudaro du korpusai, iš viso objekte sumontuotos net 69 vnt. „Geberit Pluvia“ vandens surinkimo įlajos.

Viena sistema – nuo stogo iki išvado. Puikiai tarpusavyje suderinti komponentai užtikrina sklandų visos sistemos veikimą. Sistemoje naudojamos pažangios detalės ir aukštos kokybės medžiagos užtikrina sistemos patvarumą, saugą ir sklandų veikimą.

„Geberit“, kaip gamintojo, įsitraukimas į projektavimo ir statybos procesus išties didelis. Dalyvaujame visose projekto fazėse: ir techninio projekto rengimo metu, ir sistemą derindami su projekto autoriais, architektais, rangovais. Vykdant įrengimo darbus, suteikiame montavimo įrangą, atliekame teorinius ir praktinius mokymus, viso proceso metu konsultuojame.

„Geberit“ kuria gyvenimo kokybę

Ilgus dešimtmečius tvarumas yra „Geberit“ tapatumo ženklas. Tvarumas, kaip reiškinys, neabejotinai naudingas aplinkai, atsiperka įmonei, klientams ir partneriams.

Tai užtikrina vandenį taupantys, inovatyvūs gaminiai, naujoviški logistikos sprendimai, energiją taupančios gamyklos ir atsakingai veikianti mokymo sistema.

Daugiau informacijos: www.geberit.lt

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/04/appsas_14_soninis.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!