Konkursas: laimėkite trijų naktų viešnagę Frankfurte

2019 m. rugpjūčio 9 d.

„Dezeen” ir „Lindley Lindenberg“ paskelbė konkursą, pasiūlydami galimybę laimėti trijų naktų viešnagę, ką tik duris pravėrusiame „Lindley Lindenberg“ viešbutyje, Frankfurte. Dalyvauti iš pirmo žvilgsnio paprasta – tereikia pritraukti žmones į savo viešbučio kambarį arba bendras viešąsias erdves, poilsio zonas. Tačiau išsiskirti nebus taip ir lengva, nes viešbutyje jau dabar siūloma įvairiausių pramogų: nuo viskio degustacijos iki jogos.

Laimėtojui bus suteikta trijų naktų viešnagė dviem, pasinaudojant įvairiomis viešosiomis viešbučio erdvėmis, taip pat vegetariški pietūs, jogos užsiėmimai sporto salėje ir gėrimai viešbučio bare, ant stogo.

Įstiklintame viešbučio fasade matomi vertikalūs, septyniuose aukštuose sukrauti spalvoti bendrieji kambariai, į kuriuos svečiai ir praeiviai yra kviečiami pasižvalgyti.

„Bendros gyvenamosios patalpos užima visą vertikalų pastato aukštį. Šis fasadas paverčia svečių bendruomenę matoma miesto gyvenimo dalimi“, – sakė Lindley Lindenberg.

Nuo viskio degustacijos iki jogos

Pietinėje viešbučio pusėje ketaus įrėmintas fasadas demonstruoja restoraną, renginių erdvę, saloną ir žolelių kambarį, taip pat barą ir stogo terasą, iš kurios atsiveria vaizdas į miestą ir upės baseiną.

Pirmame aukšte viešbučio „Leuchtendroter“ restorane patiekiamas vegetariškas meniu, pagamintas naudojant šviežius ingredientus, užaugintus žolelių kambaryje, kuris yra trečiajame viešbučio aukšte.

Konferencijų ir renginių kambarys, pavadintas „Panopticon“, užima antrą aukštą ir išeina į dvigubo aukščio salę. Joje – vietos menininko Kathi Käppel geometrinis elementas pastatytas centre yra matomas iš kelio. Rūsyje įrengtos sporto salės ir jogos kambariai.

Svečiai kviečiami dalyvauti viskio degustacijoje ir pailsėti salone, mėgaujantis knyga iš bibliotekos ar klausantis muzikos iš įrašų kolekcijos.

Tamsios pilkai mėlynos spalvos sienos salone keičiasi garstyčių geltonumu. Spalvų paletė keičiasi keliaujant iš kambario į kambarį, kad būtų pabrėžtas skirtumas tarp kiekvienos bendros gyvenamosios erdvės.

Trečias ir ketvirtas aukštai yra skirti augalams ir šviežioms žolelėms, kurios naudojamos ir viešbučio virtuvėse.

Žolelių kambarys ir viena iš bendrų virtuvių pietiniame fasade, kuri užima dar vieną dvigubo aukščio erdvę. Šeštajame aukšte įrengtos virtuvės suprojektuotos taip, kad „suformuotų bendrą ašį“ viešbučio centre.

Viešbutyje yra 100 apartamentų. Jų interjeras daugiau nei minimalistinis. Dizaineriai pasakoja, kad siekiama skatinti žmones kuo daugiau laiko praleisti bendrose laisvalaikio erdvėse. Aukštos lubos ir dideli langai padaro kambarius erdvesnius, kad būtų patogu praleisti naktį, nepaisant jų mažo ploto.

Nauja ir sena

Visame viešbutyje interjero dizaino studija „Studio Aberja“ sujungė tikslias senų ir naujų elementų linijas per arkas ir raštus. Visur buvo naudojami atnaujinti klasikiniai baldų elementai, įskaitant „Thonet“ kėdes, ir Franko Landau vintažinius šviestuvus.

„Koncepcija yra stilistiškai įkvėpta subtiliai suderinto dualizmo tarp dekoratyvaus „Jugendo” žaismingumo ir naujo „Art deco” blaivumo“, – aiškino studijos dizaineriai.

Viešbučio baldai yra iš „Muller van Severen” lentynų. Viešbutyje yra daugiau nei 500 meno kūrinių.

Tai yra trečiasis „Lindenberg“ grupės viešbutis. Jis įsikūręs miesto rytuose, ant Maino upės kranto.

Daugiau informacijos apie konkursą ir dalyvio anketą rasite čia.

Dezeen.com nuotr. ir informacija

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/09/V_JUNG_KNX_F_50_STRUCTUM-340x430.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!