Viešbutis Varšuvoje: kur susitinka nesenstanti elegancija ir modernus dizainas

2020 m. lapkričio 3 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Aktorius Robertas De Niro, japonų virtuvės šefas Nobuyuki „Nobu“ Matsuhisa ir kino prodiuseris, verslininkas Meiris Teperis prieš daugiau nei dešimt metų suvienijo jėgas ir įkūrė prekės ženklą „Nobu“. Trijulei visame pasaulyje priklauso ne vienas restoranas ir viešbutis. Vienas jų lankytojų laukia Lenkijos sostinėje.

Varšuvoje esantis viešbutis „Nobu“ išsiskiria savo architektūra. Čia 1920 metų art deco stilius susijungia su šiuolaikiniais elementais. Šios vietos unikalumas atsiskleidžia per gomurį maloninančią virtuvę, kultūros apraiškas dizaine ir architektūrinius sprendimus.

Šiuo metu visame pasaulyje yra beveik 40 „Nobu“ tinklo maitinimo įstaigų, kuriuose galima paskanauti išskirtinių japoniškų patiekalų ir, priklausomai nuo vietos, kur įsikūręs restoranas, vietinių kulinarinių delikatesų.

Prekės ženklo „Nobu“ įkūrėjai restoranų tinklu neapsiribojo ir nusprendė investuoti į prabangių viešbučių projektavimą. Kiekvieno „Nobu“ viešbučio architektūra yra skirtinga ir joje galima rasti užuominą apie vietos, kuriame jis stovi, išskirtinumą.

Varšuvoje esančio 5 žvaigždučių viešbučio statybos atsiėjo beveik 22 mln. eurų. Jis buvo pradėtas statyti 2017 metais, tačiau duris atvėrė tik šiais metais.

Lenkijos sostinėje buvo pastatytas 12 „Nobu“ viešbutis. Pastatas išsiskiria savo fasadu, kur panaudota sudaužytą stiklą primenanti medžiaga. Manoma, kad tokį pasirinkimą galėjo lemti noras apsaugoti apsilankysiančių Holivudo žvaigždžių privatumą.

Anksčiau „Nobu“ viešbučio vietoj stovėjo kitas apgyvendinimo paslaugas teikiantis pastatas. Ši vieta ypatinga tuo, kad yra apsupta istorinių pastatų, todėl projektas pareikalavo ypatingų sprendimų.

Dabartinis viešbutis pasižymi klasikine architektūra, kuri yra užuomina į praėjusio šimtmečio pradžios Varšuvos architektūros stilių. Tačiau pastato dizainas turi ir šiuolaikinių struktūrų, kurias suprojektavo Lenkijos architektūros studija „Medusa Group“ ir JAV dizaino kompanija „Studio PCH“.

Įvairiose viešbučio erdvėse galima pasigrožėti šiuolaikinio Lenkijos menininko Grzegorz Jankilewicz kūrybiniais šedevrais.

SWISSPACER nuotr.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/03/LV_structum_outdoor_340x430_0320.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!