Vilniaus miesto stipendija kūrėjams

2020 m. birželio 25 d.

Vilniaus miesto savivaldybė skelbia net tris konkursus dėl pagalbos ir paramos priemonių Kultūros sričiai. Vienas jų – stipendija kūrėjams, skelbia Lietuvos architektų sąjunga. 

Gauti šią stipendiją turi teisę pilnamečiai kultūros ar meno kūrėjai, kurie yra Lietuvos Respublikos, kitų Europos Sąjungos valstybių ar trečiųjų valstybių piliečiai (jeigu jų veiklos objektas yra Lietuvos kultūra ir menas bei jų sklaida), savo kultūros ar meno veiklą vykdantys Vilniaus miesto savivaldybėje; meno kūrėjo statusą turintys kūrėjai; kultūros ar meno kūrėjai, neturintys meno kūrėjo statuso; savarankiškai dirbantys kultūros ar meno kūrėjai.

„Suprasdami tiesioginę neigiamą koronaviruso (COVID-19) pandemijos įtaką kultūros organizacijoms, įstaigoms, jų darbuotojams ir visiems veikiantiems šioje srityje ir norėdami prisidėti prie tolesnio Vilniaus miesto kultūrinio potencialo stiprinimo, parengėme konkursines priemones, padėsiančias Vilniaus miesto kultūros organizacijoms ir kultūros bei meno kūrėjams gauti Vilniaus miesto savivaldybės finansavimą kultūrinėms veikloms, projektams ir renginiams. Vilnius – kultūrą vertinantis miestas, todėl Vilniaus miesto savivaldybė prisideda prie kultūros, kuri pandemijos metu nukentėjo labiausiai, gaivinimo sostinėje“, – kultūros organizacijas ir kūrėjus dalyvauti konkursinėse priemonėse kviečia Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė, kuruojanti kultūros sritį.

Stipendijos dydis – 500 Eur per mėnesį vienam kultūros ar meno kūrėjui. Individuali stipendija kultūros ar meno kūrėjui bus skiriama ne ilgiau nei 3 mėnesius.

Kaip sako Vilniaus savivaldybės atstovai, konkursas „Stipendijų kultūros ar meno kūrėjams skyrimas“, paraiškos teikiamos iki 2020 m. liepos 10 d. (įskaitytinai).

@Sauliaus Žiūros nuotr. 

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/06/Soninis-STRUCTUM-06.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!