VILNIUJE ATIDARYTA DIDŽIAUSIA GEBERIT EKSPOZICIJA BALTIJOS ŠALYSE

2019 m. sausio 29 d.

Admin.

Europos sanitarinių produktų gamybos lyderė šveicarų kompanija Geberit sausio 17 d. Vilniuje atidarė didžiausią ekspoziciją Baltijos šalyse. 280 m2 verslo centro Orange Office patalpose įsikūrė naujas įmonės biuras ir ekspozicinis centras. Kviestiniai svečiai, tarp kurių – vieni pagrindinių vonios įranga prekiaujančių įmonių atstovai, interjero dizaineriai ir architektai, žengė raudonu kilimu ir, skambant gyvai violončelės muzikai, turėjo progą iš arčiau susipažinti su išskirtiniais santechnikos gaminiais. Išsamiau apie juos pasakojo Geberit atstovai.

Daugiau nei 150 metų patirtį turinti santechnikos gaminių srityje Geberit grupė iš viso veikia 50-yje šalių, joje dirba daugiau nei 12 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje. Geberit produktai gaminami iš aukščiausios kokybės patvarių medžiagų, juos ypač lengva valyti, paprasta naudoti, žavi jų novatoriškas dizainas. Nuo 2015 m., kai Geberit grupė įsigijo Europos vonios keramikos milžinę Sanitec, savo klientams gali pasiūlyti dar didesnį produktų asortimentą: nuo ilgaamžių potinkinių sistemų, iki rafinuoto dizaino vonios keramikos ir baldų kolekcijų, išsiskiriančių šiuolaikišku funkcionalumu.

Salone Vilniuje galima susipažinti su populiariausiais Geberit grupei priklausančių gamintojų Ifö, Ido, Kolo ir Keramag vonios baldų ir keramikos gaminiais. Kone kiekvieną ekspozicijos sieną puošia ir Geberit vandens nuleidimo mygtukai, kuriuos galima rinktis iš itin įvairaus spalvų, medžiagų ir formų spektro. Be to, čia vietoje galima pamatyti revoliucinėmis technologijomis garsėjančius apiplaunamuosius Geberit AquaClean WC puodus, kuriems būdingos šios funkcijos: patogus nuotolinio valdymo pultelis, įdiegtas nemalonių kvapų ištraukimas, šiltą orą pučiantis džiovintuvas, šildoma WC sėdynė ar automatiškai atsidarantis dangtis. Potinkinių rėmų, vandens tiekimo ir nuotekų sistemos taip pat turi savo vietą naujoje Geberit ekspozicijoje.

Geberit į Baltijos šalių rinką atėjo palyginti vėlai, tačiau – ilgam”, – šventinio vakaro metu kalbėjo Geberit Baltijos šalių pardavimų vadovas Gediminas Repšys, – „Dar prieš kelerius metus Lietuvos klientus aptarnaudavome iš Danijos, o šiandien esame įkūrę vietinę pardavimo įmonę ir tai rodo, kad ši rinka mums yra tikrai svarbi ir čia mes matome didžiulį potencialą. Negana to, Lietuvos Geberit biuras yra pagrindinis Baltijos šalyse, taigi iš čia mes teikiame paslaugas ir Latvijos, ir Estijos klientams. Geberit grupė kasmet investuoja beveik 100 mln. Šveicarijos frankų į mokslinius tyrimus, produktų tobulinimą ir naujų inovatyvių gaminių kūrimą ir tai leidžia mums nuolat šiek tiek lenkti savo konkurentus.“

Vakaro metu nuskambėjo 2018 m. specialiai Geberit prekių ženklui sukurtos dainos „Water (You make me feel like home)“, pasakojančios apie jausmą, esant tobulame vonios kambaryje, premjera (vokalistė – Justė Kraujelytė, elektroninė muzika – Saulius Sakavičius). Svečiai taip pat turėjo galimybę dalyvauti šventinėje viktorinoje, kurioje laimėjo vertingus Geberit įsteigtus prizus, daugkartinis fleiringo čempionatų nugalėtojas, profesionalus barmenas Rapolas Vareika ir Bar Masters pademonstravo kvapą gniaužiantį šou, o vakarėlio linksmybes tęsė grupės Subtilu-Z pasirodymas.

Naujas Geberit salonas yra įsikūręs verslo centre Orange Office adresu: Senasis Ukmergės kelias 4, Užubaliai, Vilnius. Profesionalūs Geberit atstovai mielai suteiks išsamias konsultacijas apie vonios kambario santechnikos įrengimą, o kiekvienas atvykęs turės galimybę individualiai įvertinti produktų kokybę ir funkcionalumą.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/04/PAROC_ULTRA_2020_Structum_340x430.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!