Virtualiame forume – apie statybų ir langų pramonės naujoves

2021 m. sausio 18 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

GEALAN jau tradicija tapusį tarptautinį ateities forumą, vyksiantį sausio 20–21 d., pirmą kartą surengs virtualioje erdvėje, todėl visas naujienas galėsite sužinoti neišeidami iš namų. Dvi renginio dienas ypatingas dėmesys bus skiriamas naujausiems statybų ir langų rinkos pokyčiams.

Forumo metu galėsite sužinoti, kokie sprendimai netolimoje ateityje taps langų ir durų srities standartais, o kurie jų jau ir dabar prieinami. Taip pat virtuali platforma leis pasidalinti patirtimi, žiniomis, gauti atsakymus į rūpimus klausimus, susikurti susitikimo ir bendravimo vietą, išvengiant pandemijos laikotarpiu negalimo tiesioginio kontakto tarp visų suinteresuotų dalyvių: galutinių langų naudotojų, pardavėjų, architektų ir langų gamintojų.

Trečiojo tarptautinio ateities forumo turinį GEALAN specialistai kūrė kartu su partneriais. Visos suinteresuotosios šalys galėjo dalyvauti iš anksto atlikdamos skaitmeninę apklausą. Taip aktualiausios visiems temos buvo įtrauktos, organizuojant paskaitas ir diskusijas.

Pagrindinis forumo pranešėjas – inovacijų ir skaitmeninimo temų ekspertas dr. Jensas-Uwe Meyeris, kuris kalbės apie langų pramonės skaitmeninimą. Visos parinktos virtualaus forumo temos šiuo metu ypač aktualios: išmaniųjų namų sprendimai, laikotarpį atitinkanti statyba. Dėmesys bus skiriamas ir klasikinėms su langais susijusioms temoms: garso izoliacijai, statikai, vėdinimui ir dizainui.

Forumo metu taip pat bus galima aplankyti virtualią parodą ir susipažinti su svarbiausiomis GEALAN sistemų bei siūlomų sprendimų naujienomis. Naujausios GEALAN profilių sistemos ir išmanieji langų sprendimai bus suskirstyti į atskirus stendus. Vaizdo įraše bus galima išsamiai susipažinti su išskirtinėmis GEALAN produktų charakteristikomis ir naujais sprendimais.

Skaitmeninis ateities forumas – dar vienas svarbus GEALAN žingsnis išmaniųjų technologijų diegimo srityje. Tai rodo, kad GEALAN naujovės diegiamos ne tik produktų ir sistemų lygiu.

Skaitmeninis ateities forumas vyks 2021 m. sausio 20–21 dienomis. Užsiregistruokite ir dalyvaukite!

– Užsiregistruokite https://diff-gealan.expo-ip.com.
– Prisijungimo prie renginio duomenys bus išsiųsti jūsų registracijos metu nurodytu el. paštu.
– Paskaitos vyks vokiečių kalba.
– Norėdami klausyti paskaitų anglų ar rusų kalba, atsisiųskite tiesioginio vertimo mobiliąją programėlę „Interactio“.
– Atsisiųsti programėlę „Interactio“ galite: „Apple iOS“ | „Android Play Store“.
– Programėlėje nurodykite renginio kodą (Event code) GEALAN21.
Daugiau informacijos www.gealan.lt/ateities-forumas-2021.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/02/cdstyle_baneris-2.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!