Vonios interjero dizainas ir išplanavimas – į ką atkreipti dėmesį?

2021 m. rugsėjo 13 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Norint įrengti ar atnaujinti savo namus svarbu sukurti kiekvieną namų erdvę taip, kad joje būtų galima ne tik atlikti dalykus pagal kambario paskirtį, bet ir ilsėtis bei mėgautis ramybe.

Tiek svetainė, tiek miegamojo zona, virtuvė ir vonios kambarys turi būti įrengti taip, kad juose būtų gerą leisti savo laiką. Tačiau labai svarbus aspektas yra, kad būsto erdvės būtų tinkamo išplanavimo, o daiktai turėtų savo vietas.

Vonios kambario baldai

Vonios kambarys yra daugelio iš mūsų saugi, taip pat ir gero poilsio vieta. Vonios kambario baldai bei reikalingi santechnikos įrenginiai ne tik turi būti kokybiški, bet ir turi būti geras jų išplanavimas.

Niekam nepatinka pergrūsti kambariai, kuriose sunku kažką rasti, tad svarbu išsirinkti daiktus, kurie užtikrins funkcionalumą, padės palaikyti higieną ir sukurs jaukumą vonios kambaryje.

Interjero dizaineriai pataria rinktis pakabinamus unitazus, jie užima mažiau vietos ir yra lengviau palaikoma švara aplink jį, taip pat, dušo kabinas be padėklų nors tokios dušo kabinos  ir yra sunkiau montuojamos, tačiau atrodo elegantiškai ir stilingai.

Spintelė su kriaukle padės visada laikyti daiktus tvarkingai, vienoje gerai pasiekiamoje vietoje, tad tiek praustis ar gražintis bus daug patogiau.

Vonios kambario interjero dizainas

Geros ir kokybiškos įrangos neužtenka pilnam vonios kambario įrengimo užbaigimui. Vonios kambaryje yra svarbus jaukus, stilingas dizainas, tad renkantis vonios plyteles galite atkreipti dėmesį į mozaikų plyteles.

Jeigu turite mažesnę vonią, smulkūs mozaikos elementai padės sukurti erdvesnio vonios kambario vaizdą, taip pat turėtumėt atkreipti dėmesį ir į marmuro plyteles, jos yra kokybiškos, nesugeria daug vandens, todėl ilgiau išliks kaip naujos.

Dar vienas nuostabus vonios kambario interjero elementas yra veidrodis, ne tik estetiškam vaizdui sukurti, bet ir grožio, spa ritualams atlikti.

Pasirūpinkite geru veidrodžio apšvietimu, tai padės kokybiškai rūpintis savo oda.

Įsirenkite ne tik stilingą, bet ir funkcionalų vonios kambarį, nes jeigu vonios kambariu bus patogu naudotis, jame galėsite ilsėtis, mėgautis ramybe bei atlikti patinkančius įvairius ritualus.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/06/Soninis-STRUCTUM-06.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!