„UNIDECO“ CENTRE – PLYTELIŲ DĖLIONĖS SUBTILAUS DIZAINO MĖGĖJAMS

2019 m. rugpjūčio 5 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Ne paslaptis, kad vonios kambarys yra mūsų namų poilsio meka. Todėl ypatingą dėmesį skiriame šios būsto vietos apdailai, t. y. plytelėms. Šiltos spalvos, primenančios jūros smėlį, arba didelė jūros vandens atspalvių gama, o gal tiesiog mielas širdžiai piešinys arba nuotrauka. Pasak „Unideco“ apdailos ir interjero prekybos centro salonų „Plytelės 1“ ir Plytelių galerija atstovų, šiandien įmanomas bet kuris sprendimas.

Plytelės pagal individualų užsakymą

Pasitelkiant salono „Plytelės 1“ siūlomą produkciją, galima sukurti tiek privataus namo, tiek komercinių pastatų sanitarinio mazgo, virtuvės zonos ar net terasos ir pastato fasadų stilių arba atmosferą. Atsižvelgiant į zoną, interjerui parenkamos keramikos plytelės, o eksterjerui – akmens masės plytelės. Bet pastaraisiais metais stiprėja tendencija naudoti akmens masės plytelės ir savitam interjerui sukurti. Šios medžiagos universalumas ir patvarumas padidino jos paklausą, todėl salonas „Plytelės 1“ siūlo itin didelę ir keraminių, ir akmens masės plytelių spalvų bei formų gamą. Kiekvienai plytelei būdinga išskirtinė kokybė, nes salonas kruopščiai atsirenka tiekėjus, su kuriais dirba. Dar vienas svarbus rodiklis, į kuri orientuojasi salono specialistai rinkdamiesi plytelių gamintojus, – laiko sąnaudos. Prioritetas teikiamas greitai dirbantiems, skubiai pristatantiems ir operatyviai iškilusius nesklandumus sprendžiantiems partneriams. Pasak salono „Plytelės 1“ vadovo Vaido Skačkovo, gamintojų, su kuriais galima kokybiškai dirbti, turėtų būti iki penkių, tada salonas gali išlaikyti ir aukštus kokybės standartus, ir laikytis užsakymų terminų. Šiuo metu salonas produkciją užsako iš Europos gamintojų, daugiausia Ispanijos. Tačiau didžiausias salono unikalumas – individuali plytelių gamyba. Bet kuris salono klientas gali pats pasirinkti norimą plytelių formą, spalvą ar piešinį ant jų ir užsisakyti. Net jei tai bus 1 m2 užsakymas – jis bus išpildytas kokybiškai ir laiku. „Turime saloną „Unideco“ centre tam, kad galėtume savo klientams parodyti galimybes ir įvairovę. Žmonėms pas mus patinka būtent tai, kad jie vieną plytelę gali pasirinkti iš vieno gamintojo, o kitą iš kito, suderinti jas tarpusavyje ir sukurti visiškai unikalaus dizaino vonios patalpą ar svetainę. Be to, teikiame kokybišką aptarnavimą už gerą kainą“, – pasakoja V. Skačkovas. Todėl visa salono ekspozicija gali būti kilnojama – plytelės nėra priklijuotos prie pagrindo. Kiekvienas atėjusysis įgyja dideles galimybes kurti, ieškodamas savo svajonių plytelių dėlionės.

Moderni klasika ir išraiškinga mozaika meniškoje Plytelių galerijoje

Daugiaspalvis ir ryškus Plytelių galerijos salonas visiškai pateisina savo pavadinimą ir siūlo klientams meniškai parinktą didžiulį keramikos ir akmens masės plytelių gamintojų asortimentą. Šiuolaikiškas dizainas iš gerai pasaulyje žinomų Čekijos gamintojų, moderni klasika iš stilingosios Italijos ir preciziškai sukurta vokiška mozaika – daugiau nei tūkstantis galimų variantų tikrai leidžia patenkinti išrankiausio kliento norus. Milžiniška ir siūlomos produkcijos tekstūrų, formų bei dydžių paletė – čia galima rasti savo interjerui ar eksterjerui tinkamas plytelės nuo 10 cm iki 1 m ilgio ir pločio. Sudarytas didelis ir išsamus katalogas leidžia neapsiriboti vien salone pristatomomis plytelėmis. Beje, plytelės atgabenamos tikrai žaibiškai, nes Plytelių galerija dirba tiesiogiai su gamintojais, o tai kartu leidžia pasiūlyti ir palankesnes kainas. Nemaža dalis produkcijos skirta industriniams objektams. Nors mes pratę, kad, pavyzdžiui, prekybos centrų grindų danga dažniausiai yra pilkų atspalvių, Plytelių galerija turi daugybę skirtingo dizaino, spalvų ir dydžių plytelių būtent industriniams objektams.

Visos produkcijos kokybė – išskirtinė, nes „Unideco“ – specializuotas apdailos ir interjero prekybos centras – skirtas profesionaliems namų kūrėjams. Tai vienintelė vieta Vilniuje, kur namus įsirengiantys žmonės gali ne tik nusipirkti grindis, duris, plyteles, vonios įrangą ar šviestuvus, tačiau taip pat sulaukti profesionalų konsultacijų namų įrengimo klausimais – apie vonios kambario vizualizacijas arba apšvietimo, santechnikos planus. Galimybės rinktis – praktiškai beribės, nes prekybos centre įsikūrė daugiau nei 33 skirtingi specializuoti apdailos bei interjero salonai. Taip pat „Unideco“ centre nuolat vyksta interjero konsultacijų vakarai, kurių metu profesionalūs architektai bei interjero dizaineriai konsultuoja žmones įvairiais namų įrengimo klausimais: pataria tiek išdėstymo, tiek apdailos medžiagų parinkimo, derinimo ar apšvietimo bei elektros klausimais. Todėl čia galima drąsiai patikėti savo svajones profesionalų rankoms.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/09/soninis-09.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!