Žvilgsnis į aktorės Jennifer Aniston namus: „Dizaino kūryba panaši į filmo pastatymą“

2021 m. liepos 9 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Aktorė Jennifer Aniston nusifilmavo gausybėje filmų ir ją bene labiausiai išpopuliarinusiame televizijos seriale „Draugai“. Į savo namus Beverly Hills‘e pakvietusi moteris sako, kad ir namų dizaino kūrimas yra panašus į filmo pastatymą.

„Noriu pasakyti labai aiškiai: labai didžiuojuosi šiais namais. Ir dėl to noriu padėkoti visiems, kurie prie to prisidėjo, ypač meistrams, kurie įdėjo tiek daug meilės statybų metu, – kalbėdama su „Architectural Digest“ sakė J. Aniston. – Man labai pasiseks, jeigu ateityje įgyvendinsiu dar kokį nors projektą su tokia komanda, nes šis projektas įvykdytas be menkiausių problemų.“

Sukurti būstą aktorei padėjo dizaineris Stephenas Shadley, tai užtruko bemaž dvejus su puse metų. Šis dizaineris ir anksčiau yra dirbęs su tokiais garsiais aktoriais, kaip Woody Allenas ir Diane Keaton.

„Apie šią vietą buvau girdėjęs ir anksčiau, bet kai ją pamačiau – įsimylėjau. Iškart supratau, kad man reikia imtis šios darbo“, – atvirauja dizaineris.

Namas stūksojo dar nuo 1970-ųjų, kai jį suprojektavo architektas Haroldas W. Levittas. Tačiau prieš imantis atnaujinimo darbų jis buvo tokios blogos būklės, kad, S. Shadley atskleidė, buvo nugriautas ir atstatytas.

Tuo tarpu aktorė J.Aniston atvirauja, kad ją dar prieš atnaujinimo darbus pakerėjo milžiniškos paradinės durys. „Negaliu tiksliai apsakyti to jausmo, kai pirmą kartą atidariau tas duris, bet jas praėjusi pasijutau esanti namie.“

Aktorė teigia, kad pirmą kartą pati įsirengė tokio dydžio būstą. To rezultatas – atviri ir erdvūs namai. Vieno aukšto statinyje galima justi Balio salos atmosferą.

„Ji man pasakė, kad nori ramios vietos poilsiui, bet kartu ir tokios, kuri turėtų šiek tiek prieskonio“, – sako dizaineris S. Shadley.

Durys, kurias aktorė taip įsimylėjo, dar atsiveria į travertino tiltą, einantį per Koi žuvų tvenkinį. Už jų kabo įspūdingas Murano stiklo sietynas.

Kartu su komanda aktorė atstatė masyvias stumdomas stiklo plokštes, įskaitant ir 6 metrų dalį verandoje. „Vienas įdomiausių dalykų šiame name yra nežinojimas, kur baigiasi sienos“, – teigia dizaineris. Jis sako, kad dėl oro sąlygų veranda taip pat išklota travertinu, kurio galima rasti prie įėjimo į namą.

Karnizams, grindims ir sienoms panaudota kvapiosios tongapupės iš Brazilijos tekstūra ir sodrumas. J. Aniston taip pat pažymi, kad namui panaudota mediena buvo gauta ne iš nukirstų, o nuvirtusių medžių – taip išpildytas jos noras, kad namai būtų kaip įmanoma labiau ekologiški. Ant pastato stogo taip pat sumontuoti saulės energijos kolektoriai.

Aktorė taip pat pasakoja, kad šie namai sukurti ir pramogai. Svečius ji mėgsta priimti prabangiame žaidimų kambaryje, kuriame yra vintažinis biliardo stalas ir atsiveria magiška Los Andželo panorama.

„Šis namas turi ir prabangos, ir senos geros Holivudo dvasios. Įsivaizduoju, kad čia laisvai galėtų užsukti kokia nors grupė. Kas nors skambintų pianinu, o greta linksmintųsi svečiai“, – svajoja J. Aniston.

Aktorės valgomajame telpa net 24 žmonės. Šią erdvę puošia įspūdingai atrodantis krištolinis sietynas, taip pat 1920-ųjų tailandientiškas gongas, pastatytas ant riešutmedžio stalo.

J. Aniston atvirauja, kad jos mėgstamiausia vieta yra virtuvė, mat ten yra ne tik orkaitė picoms kepti, bet ir vyninė.

Pagrindinis miegamasis dekoruotas pagal 1970-ųjų, kuomet namas ir buvo pastatytas, dvasią. Kambaryje galima rasti net iš vilnos iš šilko pagamintą kilimą. Tiesa, jame neliko vieno iš originaliai dviejų įrengtų vonios kambarių. Vienas iš jų virto nedidele SPA erdve.

Pagrindinis miegamasis atsiveria į privatų sodą, kurio dizainą sukūrė Coral Browning ir Marcello Villano.

Aktorė teigia, kad labai mėgavosi pastato įrengimo procesu: „Buvau šimtu procentų tikra dėl kiekvieno žingsnio. Sukurti namo dizainą yra tas pats, kaip pastatyti filmą. Kai tai užbaigi, nori, kad ir kitiems patiktų“, – sako J. Aniston.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/08/duruguru_sonininas_baneris.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!