Žurnalas sėkmingam verslui.

Leidinys aktualus visoms, su statybos pramone susijusioms įmonėms ir organizacijoms, asociacijų vadovams, valdžios institucijų darbuotojams, pavieniams verslininkams. Didžiausia skaitytojų auditorijos dalis – architektai, inžinieriai, projektuotojai, statybos pramonės ir verslo atstovai, įvairių sričių specialistai.

Leidybos tikslas – sukurti viešąją B2B erdvę įvairių statybos pramonės sričių atstovų diskusijoms, idėjų, nuomonių bei požiūrių į problemas mainams, informacijos teikimu skatinti verslo plėtrą.

Leidinio turinio struktūra ‒ publikacijos architektūros, statybos, inžinerijos ir infrastruktūros temomis. Jos apima visas statybų sektoriaus sritis – objektų projektavimą, jų realizavimą ir eksploatavimą. Leidinyje gausu straipsnių apie statybų rinką, jos dalyvius ir naujienas, šiuolaikinę architektūrą, statinių konstrukcijas ir naujoviškas statybinės medžiagas bei modernius įrenginius. Žurnalo puslapiuose, skirtuose „verslas verslui“ profesionaliai pristatomos įmonės, jų paslaugos ir produktai.

Žurnalas platinamas nemokamai tikslingai auditorijai per kurjerių tarnybas bei internetu ‒ taip užtikrinama tinkama sklaida.

Leidinio apimtis – nuo 80 iki 100 psl., formatas – 230 × 297 mm, poligrafinė kokybė – išskirtinai gera.

STRUCTUM ‒ tai racionalus būdas pristatyti savo veiklą ar produktus ir pasiekti klientus!

STRUCTUM ‒ viskas, ką reikia žinoti profesionalams!