Skelbiame registracijos pradžią į STRUCTUM architektūros konferenciją „Pastatų konversija ir rekonstrukcija: kaip išsaugoma istorija ir kuriamas naujas identitetas“!

Konferencijoje savo įdomiausias pastatų architektūros konversijas pristatys žymūs mūsų šalies ir užsienio architektai:

 

  • Gilma Teodora Gylytė – architektė, viena iš architektūros studijos DO ARCHITECTS įkūrėjų. Nominuota Europos Mies van der Rohe apdovanojimui už šiuolaikinės architektūros projektus, ne kartą pelniusi pagrindinius prizus Lietuvos šiuolaikinės architektūros apdovanojimuose.

 

  • Aurimas Sasnauskas – architektas, architektūros ir interjero dizaino studijos A2SM partneri Sukūręs Vilniaus Centrinio pašto rekonstrukciją pritaikant jį ISM Vadybos ir ekonomikos universitetui, suprojektavęs interjero erdves „Tech Park“ Sapiegų parke, šiuo metu architektas dalyvauja „Lelijos“ siuvyklos komplekso Vilniaus naujamiestyje atgimime – čia kuriasi vienas didžiausių Europoje technologijų ir kūrybinių industrijų miestelių.

 

  • Daina Ferguson ir James Norman Ferguson – UAB „Senojo miesto architektai” architektai, kurių projektas – Signatarų namai pelnė geriausio nekilnojamojo kultūros paveldo objekto dalies tvarkybos projekto apdovanojimą. Už „Pergalės“ saldainių fabriko konversiją į Vilniaus tarptautinę mokyklą nominuoti į Lietuvos architektūros „Oskarus“.