Doc. Gintaras Prikockis
Architektų gyvenime konkursai yra įprasta praktika. Šį konkursą, kaip edukacinio proceso dalį, vertinu labai teigiamai. Manau, kad idėjų „varžybos“ skatina studentus siekti pačių geriausių rezultatų tiek mokymosi, tiek kūrybiškumo ugdymo prasme.
Aurimas Valujavičius,
studentas
Visada stengiuosi tobulėti, įgyti daugiau žinių, o tai atliekant kartu su komanda dar įdomiau ir naudingiau. Man įdomu urbanizuoti teritorijas, maksimaliai išnaudoti jų išteklius, ieškoti įvairių alternatyvų. Iššūkis dirbti komandoje. Mano įsivaizduojamame ateities išmaniajame mieste turėtų būti atsisakoma taisyklingų formų, o jo infrastruktūra neterštų gamtos (dviračiai, elektromobiliai, metro ir kt.), būtų naudojama energija, paremta atsinaujinančiais ištekliais.
Antanas Pipiras,
studentas
Projekte dalyvauju, nes tai puikus iššūkis sau, galimybė susipažinti su darbu grupėje ir skirtingų profesijų žmonėmis, bendrų nuomonių bei sprendimų paieška. Šiuo projektu siekiu išmokti darniai, sparčiai ir kokybiškai dirbti. Įdomu susipažinti su naujausiomis technologijomis, įvairiais architektūriniais sprendimais. Ateities išmanųjį miestą įsivaizduoju tobulą, kuriame, pritaikant naujausias mokslo technologijas bei žmonių laimėjimus, optimaliai patenkinami gyventojų poreikiai pačiu palankiausiu poveikiu aplinkai.
Titas Akelis,
studentas
Dalyvauti projekte – nuostabi galimybė išbandyti savo jėgas, nes tai įdomesnis ir įvairesnis darbas nei paprastas kursinis projektas. Man įdomūs sudėtingi dalykai, pavyzdžiui, urbanistinė dalis, nes apie ją dar daug nesimokėme, taip pat visi sudėtingi reikalavimai, techninė dalis bei darbas didesnėje komandoje nei anksčiau. Ateities miestą aš įsivaizduoju šviesų, darnų, itin automatizuotą ir derantį su gamta.