Indrė Rėbždaitė ir Vilija Austienė

Architektės, interjero dizainerės | projektovizijos@gmail.com

KONCEPTO APRAŠAS

Modernios technologijos keičia vartotojų poreikius, lūkesčius, ir skatina progresą – tokia ir yra „Jung“ viešbučio kambario koncepcija, paremta gamtos ir modernių technologijų sinergija. Interjere naudojamos ekologiškos natūralios apdailos medžiagos, audiniai, kurie puikiai dera su inovatyviomis technologijomis. Ramios spalvos, modernūs baldai ir interjero detalės kuria ergonomišką, prie svečio poreikių prisitaikančią erdvę.

Po dienos darbų viešbučio kambaryje išmanioji „Jung“ sistema užtikrins kliento poilsį nuo pat akimirkos, kai įžengia į kambarį, iki tol, kol eis miegoti. Naudojamos technologijos garantuos svečio ir viešbučio personalo ryšį ir vieno mygtuko spustelėjimu kilstels teikiamų paslaugų kokybę. Sumontuoti kištukiniai „Jung“ lizdai užtikrins, kad klientams iš skirtinų pasaulio šalių nekiltų nepatogumų norint naudotis elektros prietaisais. „Jung“ dizaino WLAN prieigos taškas garantuos spartaus ir netrikdomo interneto prieigą, kuria svečiai liks sužavėti.

Koordinuoti viešbučio darbų eigą naudojama „Jung“ pastatų įrangos valdymo technologija, kuri padės efektyviai organizuoti kasdienius darbus. Naudojama sistema „Jung KNX“ padės viešbučiui užtikrinti ekonomiškumą išteklių naudojimą, sujungiant visas viešbučio kambario multimedijų funkcijas į bendrą tinklą.

 

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

GAUDRĖ. Ramią viešbučio kambario atmosferą padeda sukurti aukštos kokybės šviestuvai ir šviesos valdymo sistema, kurios intensyvumą galima reguliuoti pagal savo poreikius. Šviestuvų „Luceplan“ kokybė ir profesionalūs apšvietimo sprendimai didina viešbučio kambario efektyvumą ir vizualų komfortą, tenkina individualius vartotojų poreikius.
BEOLA. Televizorius „BeoVision Eclipse“ ir belaidės kolonėles „BeoSound 1“ be mažiausių praradimų leis atkurti visus įmanomus garso parametrus, kurie iki šiol techniškai buvo įmanomi tik naudojant laidus.
GAJA DECOR GROUP. Prie durų esanti samanų ir augalų kompozicija ne tik padeda sukurti stilingą ir prabangų interjerą, bet ir leidžia atsipalaiduoti bei pasimėgauti natūralia žaluma, atkeliavusia tiesiai iš gamtos.
THIBAULT VAN RENNE. Gamtos spalvas atkartoja ir išskirtinį jaukumą kuriantis kilimas.
TECE. Potinkiniai rėmai pakabinamai vonios kambario įrangai pasirinkti iš „Tece“. Naudojamas vandens nuleidimo mygtukas „TECEsquare II“ ir tiesus latakas „TECEdrainline“.
VILLEROY & BOCH. Pasirinkta kolekcijos „Finion“ vonios spintelė, praustuvas, išpuodis, prie kurių puikiai dera modernaus dizaino vonia.
BALTIJOS BRASTA. Pasirinkta kokybiška antracito spalvos dušo sienutė „Dija“.
GROHE. Prie praustuvo pasirinkti modernūs tamsiai pilkos spalvos maišytuvas „Essence Two-hole basin“, o voniai maišytuvas „Essence Single-lever“. Potinkinis termostatinis dušo komplektas „Grohtherm SmartControl“.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų