1. Structum.lt
  2. „DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (PASIBAIGĘS)

„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (PASIBAIGĘS)

SĄLYGOS

Jau kurį laiką populiaru siūlyti vienodus būstų projektus ir statyti namus vadovaujantis vis ta pačia viena idėja. Niekas nesiginčys, kad taip auga kiekybė, tačiau kur tada kokybės vieta? Namai praranda originalumą, siekiama patenkinti vidutinio vartotojo poreikius, neskiriant daugiau dėmesio pastato inovatyvumui. Ar tikrai norime po darbų grįžti į tokius namus? Tad kviečiame prisidėti ir kurti novatoriškiausias idėjas bei išskirtinį namo projektą.

Dizaino projektai turės demonstruoti aukštą raiškos ir kūrybiškumo lygį, įgyvendinti naujas būsto idėjas, integruoti inovacijas ir pažangiausias technologijas, kurti tvarumą, efektyvumą ir estetiką. Visa koncepcija siejama su naujausiais futuristiniais gyvenamųjų namų projektais (pvz.: kotedžas, namas),  kurie atspindi ir yra pritaikyti šiuolaikiniam pasirinkimui, įskaitant komforto, energijos pusiausvyros, estetikos, praktiškumo ir efektyvumo elementus, orientuotus į ateities gyvenamojo namo koncepciją.

Tikslas: sukurti unikalų ateities būsto koncepciją, kuris atspindėtų ne tik šiandienines tendencijas, bet būtų orientuotas į ateities perspektyvas bei pasižymėtų išmanumu.

Užduotis: koncepcijos aprašymas, planas (2d išplanavimas) ir vizualizacijos (eksterjero ir interjero) demo būsto įrengimui. Projekte sukurti novatoriškus, ergonomiškus sprendimus, naudojant partnerių produktus.

KONKURSO TERMINAI

Konkursas vyksta trimis etapais:

I – nuo rugsėjo 21 dienos iki spalio 23 dienos (pasibaigęs);

II – nuo spalio 26 dienos iki lapkričio 18 dienos (pasibaigęs);

III – nuo lapkričio 23 dienos iki gruodžio 18 dienos (pasibaigęs).

NAMO INSTRUKCIJOS

Visos būso plotas: iki 400 m2.

Šiame plote turi tilpti namo svetainė, virtuvė (gali būti apjungta), miegamasis, WC/Vonios kambarys, kiti kambariai – pasirinkimo laisvė.

Konkurso dalyviai gali savo nuožiūra pasirinkti patalpų išdėstymą ir proporcijas (vienintelis apribojimas – patalpoms skirtas plotas).

Patalpose nebus realiai gyvenama, bet koncepcija turi būti pritaikyta realiam gyvenimui.

KONKURSO TAISYKLĖS

Konkurso dalyviai turi sukurti futuristinius namų projektus, kurie atspindėtų išmanumą, estetiką, ergonomiškumą.

Privaloma vizualizacijose ir aprašymuose panaudoti visų partnerių (žr. produktų lentelė) produktus, jeigu reikiamų baldų/sistemų negamina (neturi) lentelėje pateikti partneriai, siūlome savo nuožiūra rinktis norimus gamintojus.

Vizualizacijos 4 – 5 , iš jų 1 – 2  išorės, 3 – 4 interjero (iš jų 1 – 2  vonios). Vizualizacijoje turi matytis visi integruoti produktai. Kadangi partnerių yra nedaug, vizualizacijose skirti jiems didesnį dėmesį (Grohe, Jung produktai stambesniu planu).

Aprašymas turi susidėti iš dviejų dalių: koncepcijos aprašymo ir motyvuoto visų produktų pasirinkimo pagrindimo.

Koncepcijos aprašyme turi atsispindėti, kaip konkurso dalyviai įsivaizduoja ateities gyvenamuosius namus, ko autoriai ir jų klientai tikisi iš išmaniųjų namų, kuo pasirinkta interjero koncepcija išsiskiria iš rinkoje vyraujančių tendencijų, kodėl pasirinktas interjeras turėtų būti ateitis bei kaip partnerių produktai prie to prisideda.

KONKURSO SĄLYGOS

KONKURSO DARBŲ PATEIKIMAS

Dalyviai: architektai, dizaineriai, kt. profesionalai, dirbantys panašaus pobūdžio darbą, studentai, kurių studijų kryptis – interjero dizainas, architektūra ar pan. Dalyviai registruojasi elektroniniu paštu ir gauna medžiagą, kurią reikės panaudoti projekte. Po registracijos dalyvis turi atsiųsti vizualizacijas, pateikti projekto ir siūlomų sprendimų aprašymą. Kurdami vizualizacijas dalyviai turi remtis rėmėjų produktų asortimentu ir sprendimais – tai turi atsispindėti vizualizacijose ir jų aprašyme (pristatomi naudojami rėmėjų produktai ir sprendimai). Konkurso dalyviai vizualizacijose turi aiškiai parodyti integruotus visų partnerių produktus, darbų aprašyme turi būti pagrįstas produktų pasirinkimas.

Nuotraukų ar vizualizacijų aprašymas turi būti aiškus, trumpas (iki 500 žodžių), pagrįstas, kodėl pasirinkta tokia idėja, produktai, technologijos, pristatyti pagrindiniai sprendimai.

Vizualizacijos ir nuotraukos turi būti pateikiamos kokybiškos. Formatai: TIFF, JPG (aukštos kokybės, suspaudimo laipsnis min. 10), EPS, CDR (būtina sąlyga – sukreivintas tekstas). Rezoliucija 300 dpi. CMYK spalvų gama. Mažoji nuotraukų kraštinė turi būti ne mažesnė nei 2 000 px.

Pateikdami vizualizacijas, jas pateiktie dviem spalvų profilių formatais: RGB (portalui) ir CMYK (žurnalui, spaudai).

Konkurso dalyviai turi atsiųsti 5-9 vieno projekto vizualizacijas ir vieną brėžinį/grafiškai pavaizduotą projektuojamo namo patalpų išplanavimą. Vizualizacijose turi atsispindėti funkciniai patalpos vienetai. Konkurso organizatorius turi teisę išsirinkti nuotraukas, kurias publikuos žurnale bei jas kadruoti, interneto svetainėje, socialiniame tinkle „Facebook“ ar kituose kanaluose.

Medžiaga konkursui turi būti pateikiama el. paštu projektai@structum.lt. Visa pristatoma medžiaga turi atitikti nurodytus reikalavimus. Konkurso organizatorius turi teisę nepublikuoti medžiagos, kuri neatitinka reikalavimų.

Konkurso dalyviai kartu su medžiaga turi atsiųsti savo vardą, pavardę, kontaktus, savo nuotrauką ir studijos logotipą (jeigu toks yra).

Pateikdami konkursinius pasiūlymus dalyviai išreiškia sutikimą su visais Konkurso sąlygose nustatytais reikalavimais ir sąlygomis, su kuriais privalo susipažinti visi Konkurso dalyviai.

KONKURSO PROJEKTŲ VERTINIMAS

Konkurso darbų vertinimo kriterijai: Universalus dizainas; inovatyvumas, energijos pusiausvyra, estetiškumas, praktiškumas, efektyvumas, funkcionalumas, valdymo patogumas, pažangių technologijų panaudojimas.

Konkursiniai pasiūlymai vertinami pagal visus 1 punkte išvardytus kriterijus. Vertinimo komisija išrinks pirmas tris prizines vietas užėmusius dalyvius.

Komandų darbus vertins autoritetinga architektų bei įvairių sričių vadovų komisija.

Organizatorius turi teisę iš anksto neskelbti Konkurso komisijos sudėties, o ją atskleisti tik po Konkurso.

Konkursiniai pasiūlymai vertinami anonimiškai, nedalyvaujant juos pateikusiems dalyviams.

Nei Konkurso organizatorius, nei Konkurso dalyviai neturi teisės daryti jokios tiesioginės ar netiesioginės įtakos, spaudimo komisijai ar atskiriems jos nariams, siekdami paveikti Konkurso rezultatus.

Konkurso komisijos nariai, vertindami Konkursui pateiktus darbus, vadovaujasi nepriklausomumo ir nešališkumo kriterijais. Kiekvienas komisijos narys pateiktus pasiūlymus privalo vertinti objektyviai, adovaudamasis tik Konkurso sąlygomis ir vertinimo kriterijais.

Konkurso komisijos sprendimas bus galutinis ir neskundžiamas.

Neįvykdžius šių sąlygų ir (arba) kitų nustatytų reikalavimų, konkursiniai pasiūlymai nevertinami.

KONKURSO EIGA

Geriausi darbai, atitikę visas konkurso sąlygas, bus publikuojami žurnale „Structum“ (iki penkių darbų viename numeryje, atrenkami redakcijos), interneto svetainėje www.structum.lt, „Facebook“ paskyroje, Konkurso informacinių partnerių ir kituose kanaluose.

Pagrindinius nugalėtojus išrinks komisija.

2.1. Pirmos vietos prizas – pagrindinis “Structum” ir kitų parnerių įsteigti prizai.

Nugalėtojai skelbiami žurnale „Structum“, „structum.lt“, „Facebook“ paskyroje, informacinių partnerių kanaluose ir kt.

KONKURSO LAIMĖTOJAI IR PRIZAI

Dalyviams, kurie bus paskelbti Konkurso laimėtojais, įteikiami pagrindiniai rėmėjų įsteigti prizai.

Dalyviams prizus gali įsteigti organizatorius, Konkurso rėmėjai, informaciniai ar kiti partneriai.

Konkurso rėmėjai gali įsteigti asmeninį prizą dalyviui, geriausiai pritaikiusiam jų produktus.

KITOS NUOSTATOS

Konkurso dalyviai prisiima visas išlaidas, susijusias su konkursinių pasiūlymų / projektų rengimu ir pateikimu. Organizatorius nėra atsakingas ar įpareigotas atlyginti šių išlaidų, kad ir kaip vyktų ir baigtųsi konkursas. Nutraukus konkursą, dalyviams kompensacija nemokama.

Konkurso organizatorius gauna teises disponuoti konkursui pateikta medžiaga ir galės savo nuožiūra laisvai skelbti, išleisti, publikuoti visus Konkursui pateiktus darbus ar jų dalis.

Architektai, dizaineriai ar kitų sričių profesionalai gali atstovauti savo įmonės prekių ženklui.

Visus santykius, atsirandančius tarp Konkurso organizatoriaus ir Konkurso dalyvių, reguliuoja šios sąlygos, Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas, įstatymai ir kiti teisės aktai.

Konkurso organizatorius ir Konkurso dalyviai privalo laikytis šiose sąlygose nustatytų reikalavimų. Pakeitus konkurso sąlygas, apie tai turi būti el. paštu pranešama visiems Konkurso dalyviams arba viešai skelbiama interneto svetainėje www.structum.lt. Pakeitus sąlygas ar jų priedus ir informavus dalyvius, Konkurso dalyviai privalo atsižvelgti į pakeitimus.

PRODUKTŲ LENTELĖ:

Partneris Produktas
JUNG Jungikliai, išmanosios technologijos
ArtFiksa Plytelės
Dimense Tapetai
Kame Vonios baldai, dušo kabinos
Think Light Apšvietimas
GROHE Išmanūs vandens maišytuvai ir potinkinės sistemos
Geros grindys Grindys
Renversa Užuolaidos
Eternit Fasadai, stogai
Gaja décor Stabilizuoti augalai interjere
Laufen Vonios keramika, vonios baldai
Ease baldai Baldai

PRIDEDAMA:

Partnerių produktų techninės specifikacijos

STRUCTUM publikuoto ankstesnio konkurso darbo pavyzdys

„Mild Studio“ įkūrėja, architektė

LINA BAKIENĖ

„Manau, kad visuomenės iššūkiai ir toliau kels vis didesnius reikalavimus aplinkai, erdvės turės būti dar funkcionalesnės, praktiškesnės, individualiai pritaikytos. Tikiu, kad žmogaus akis bus daug mačiusi, tad estetika ir dizainas turės būti vienu žingsniu priekyje, tobulėti, o sprendimai tik sudėtingės.“

Architektų studijos „Studija lape“ vadovas

TOMAS LAPĖ

„Su kiekviena diena visi žmonėms žmonių sukurti daiktai tampa vis labiau daugiafunkciški, sujungiantys ne vieną paskirtį, bet kartu jų naudojimas tampa vis intuityvesnis, o dizainas integralus – skirtingi funkciniai elementai tampa vis labiau fiziškai tarpusavyje susiję, dažnai net neįmanoma nubrėžti ribos, kur vienas baigiasi, o kitas prasideda.“

Architektų studijos „Archas“ partneris, architektas

TOMAS KULEŠA

„Tikiuosi, kad skirsime dar daugiau dėmesio socialiniam jautrumui bei atsakomybei. Na, o sprendimų turinį vis tankiau užpildysime ne išgalvoto įvaizdžio archetipais, o nuoširdžia kūryba.“

„Inblum“ partneris, architektas

DMITRIJUS KUDINAS

„Ateities dizainas turi padėti spręsti ekologines, socialines ir ekonomines pasaulio problemas. Jis turi tapti įrankiu nuolat tobulėjančiai visuomenei ir ją supančiai aplinkai kurti.“

Ambraso architektų biuro architektė

RASA AMBRASIENĖ

„Dizainas, kad ir kokios srities jis yra, neatsiejamas nuo žmonių gyvenimo būdo. Ypač jaunesnės kartos, kuri drąsiai keičia būstą ir tiki, kad ateityje turės dar ne vieną. Greičiausiai žmones vargins gausybė ir kitų problemų – pavyzdžiui, COVID-19, psichologinė įtampa, nestabili valstybė, dažna migracija ieškant patrauklesnio darbo. Tokiame kontekste būsto dizainas turėtų tapti mobilesnis, pirmenybė teikiama pažangioms technologijoms, lengvai įsigyjamiems daiktams ir „susipakuoti per valandą“ būsenai. Bet neabejoju ir tuo, kad visada atsiras pastovumą, prabangą, išskirtinį dizainą ar kolekcionavimą pasirenkančių vartotojų.“

„Do Architects“

DOVILĖ SKRUPSKELIENĖ

„Nepavaldus laikui, vertinantis natūralumą ir gyvas – reaguojantis į kontekstą ir organiškai prisitaikantis prie aplinkos, laiko ir žmogaus kaitos. Nepataikaujantis vartotojiškumui, bet atsižvelgiantis ir į estetinius, ir į individualius žmogaus poreikius. Dizainas ilgainiui taps kontekstą, architektūrą ir interjerą jungiančia visuma.“

 

 

 

 

 

SĄLYGOS

SĄLYGOS

Jau kurį laiką populiaru siūlyti vienodus būstų projektus ir statyti namus vadovaujantis vis ta pačia viena idėja. Niekas nesiginčys, kad taip auga kiekybė, tačiau kur tada kokybės vieta? Namai praranda originalumą, siekiama patenkinti vidutinio vartotojo poreikius, neskiriant daugiau dėmesio pastato inovatyvumui. Ar tikrai norime po darbų grįžti į tokius namus? Tad kviečiame prisidėti ir kurti novatoriškiausias idėjas bei išskirtinį namo projektą.

Dizaino projektai turės demonstruoti aukštą raiškos ir kūrybiškumo lygį, įgyvendinti naujas būsto idėjas, integruoti inovacijas ir pažangiausias technologijas, kurti tvarumą, efektyvumą ir estetiką. Visa koncepcija siejama su naujausiais futuristiniais gyvenamųjų namų projektais (pvz.: kotedžas, namas),  kurie atspindi ir yra pritaikyti šiuolaikiniam pasirinkimui, įskaitant komforto, energijos pusiausvyros, estetikos, praktiškumo ir efektyvumo elementus, orientuotus į ateities gyvenamojo namo koncepciją.

Tikslas: sukurti unikalų ateities būsto koncepciją, kuris atspindėtų ne tik šiandienines tendencijas, bet būtų orientuotas į ateities perspektyvas bei pasižymėtų išmanumu.

Užduotis: koncepcijos aprašymas, planas (2d išplanavimas) ir vizualizacijos (eksterjero ir interjero) demo būsto įrengimui. Projekte sukurti novatoriškus, ergonomiškus sprendimus, naudojant partnerių produktus.

KONKURSO TERMINAI

Konkursas vyksta trimis etapais:

I – nuo rugsėjo 21 dienos iki spalio 23 dienos (pasibaigęs);

II – nuo spalio 26 dienos iki lapkričio 18 dienos (pasibaigęs);

III – nuo lapkričio 23 dienos iki gruodžio 18 dienos (pasibaigęs).

NAMO INSTRUKCIJOS

Visos būso plotas: iki 400 m2.

Šiame plote turi tilpti namo svetainė, virtuvė (gali būti apjungta), miegamasis, WC/Vonios kambarys, kiti kambariai – pasirinkimo laisvė.

Konkurso dalyviai gali savo nuožiūra pasirinkti patalpų išdėstymą ir proporcijas (vienintelis apribojimas – patalpoms skirtas plotas).

Patalpose nebus realiai gyvenama, bet koncepcija turi būti pritaikyta realiam gyvenimui.

KONKURSO TAISYKLĖS

Konkurso dalyviai turi sukurti futuristinius namų projektus, kurie atspindėtų išmanumą, estetiką, ergonomiškumą.

Privaloma vizualizacijose ir aprašymuose panaudoti visų partnerių (žr. produktų lentelė) produktus, jeigu reikiamų baldų/sistemų negamina (neturi) lentelėje pateikti partneriai, siūlome savo nuožiūra rinktis norimus gamintojus.

Vizualizacijos 4 – 5 , iš jų 1 – 2  išorės, 3 – 4 interjero (iš jų 1 – 2  vonios). Vizualizacijoje turi matytis visi integruoti produktai. Kadangi partnerių yra nedaug, vizualizacijose skirti jiems didesnį dėmesį (Grohe, Jung produktai stambesniu planu).

Aprašymas turi susidėti iš dviejų dalių: koncepcijos aprašymo ir motyvuoto visų produktų pasirinkimo pagrindimo.

Koncepcijos aprašyme turi atsispindėti, kaip konkurso dalyviai įsivaizduoja ateities gyvenamuosius namus, ko autoriai ir jų klientai tikisi iš išmaniųjų namų, kuo pasirinkta interjero koncepcija išsiskiria iš rinkoje vyraujančių tendencijų, kodėl pasirinktas interjeras turėtų būti ateitis bei kaip partnerių produktai prie to prisideda.

KONKURSO SĄLYGOS

KONKURSO DARBŲ PATEIKIMAS

Dalyviai: architektai, dizaineriai, kt. profesionalai, dirbantys panašaus pobūdžio darbą, studentai, kurių studijų kryptis – interjero dizainas, architektūra ar pan. Dalyviai registruojasi elektroniniu paštu ir gauna medžiagą, kurią reikės panaudoti projekte. Po registracijos dalyvis turi atsiųsti vizualizacijas, pateikti projekto ir siūlomų sprendimų aprašymą. Kurdami vizualizacijas dalyviai turi remtis rėmėjų produktų asortimentu ir sprendimais – tai turi atsispindėti vizualizacijose ir jų aprašyme (pristatomi naudojami rėmėjų produktai ir sprendimai). Konkurso dalyviai vizualizacijose turi aiškiai parodyti integruotus visų partnerių produktus, darbų aprašyme turi būti pagrįstas produktų pasirinkimas.

Nuotraukų ar vizualizacijų aprašymas turi būti aiškus, trumpas (iki 500 žodžių), pagrįstas, kodėl pasirinkta tokia idėja, produktai, technologijos, pristatyti pagrindiniai sprendimai.

Vizualizacijos ir nuotraukos turi būti pateikiamos kokybiškos. Formatai: TIFF, JPG (aukštos kokybės, suspaudimo laipsnis min. 10), EPS, CDR (būtina sąlyga – sukreivintas tekstas). Rezoliucija 300 dpi. CMYK spalvų gama. Mažoji nuotraukų kraštinė turi būti ne mažesnė nei 2 000 px.

Pateikdami vizualizacijas, jas pateiktie dviem spalvų profilių formatais: RGB (portalui) ir CMYK (žurnalui, spaudai).

Konkurso dalyviai turi atsiųsti 5-9 vieno projekto vizualizacijas ir vieną brėžinį/grafiškai pavaizduotą projektuojamo namo patalpų išplanavimą. Vizualizacijose turi atsispindėti funkciniai patalpos vienetai. Konkurso organizatorius turi teisę išsirinkti nuotraukas, kurias publikuos žurnale bei jas kadruoti, interneto svetainėje, socialiniame tinkle „Facebook“ ar kituose kanaluose.

Medžiaga konkursui turi būti pateikiama el. paštu projektai@structum.lt. Visa pristatoma medžiaga turi atitikti nurodytus reikalavimus. Konkurso organizatorius turi teisę nepublikuoti medžiagos, kuri neatitinka reikalavimų.

Konkurso dalyviai kartu su medžiaga turi atsiųsti savo vardą, pavardę, kontaktus, savo nuotrauką ir studijos logotipą (jeigu toks yra).

Pateikdami konkursinius pasiūlymus dalyviai išreiškia sutikimą su visais Konkurso sąlygose nustatytais reikalavimais ir sąlygomis, su kuriais privalo susipažinti visi Konkurso dalyviai.

KONKURSO PROJEKTŲ VERTINIMAS

Konkurso darbų vertinimo kriterijai: Universalus dizainas; inovatyvumas, energijos pusiausvyra, estetiškumas, praktiškumas, efektyvumas, funkcionalumas, valdymo patogumas, pažangių technologijų panaudojimas.

Konkursiniai pasiūlymai vertinami pagal visus 1 punkte išvardytus kriterijus. Vertinimo komisija išrinks pirmas tris prizines vietas užėmusius dalyvius.

Komandų darbus vertins autoritetinga architektų bei įvairių sričių vadovų komisija.

Organizatorius turi teisę iš anksto neskelbti Konkurso komisijos sudėties, o ją atskleisti tik po Konkurso.

Konkursiniai pasiūlymai vertinami anonimiškai, nedalyvaujant juos pateikusiems dalyviams.

Nei Konkurso organizatorius, nei Konkurso dalyviai neturi teisės daryti jokios tiesioginės ar netiesioginės įtakos, spaudimo komisijai ar atskiriems jos nariams, siekdami paveikti Konkurso rezultatus.

Konkurso komisijos nariai, vertindami Konkursui pateiktus darbus, vadovaujasi nepriklausomumo ir nešališkumo kriterijais. Kiekvienas komisijos narys pateiktus pasiūlymus privalo vertinti objektyviai, adovaudamasis tik Konkurso sąlygomis ir vertinimo kriterijais.

Konkurso komisijos sprendimas bus galutinis ir neskundžiamas.

Neįvykdžius šių sąlygų ir (arba) kitų nustatytų reikalavimų, konkursiniai pasiūlymai nevertinami.

KONKURSO EIGA

Geriausi darbai, atitikę visas konkurso sąlygas, bus publikuojami žurnale „Structum“ (iki penkių darbų viename numeryje, atrenkami redakcijos), interneto svetainėje www.structum.lt, „Facebook“ paskyroje, Konkurso informacinių partnerių ir kituose kanaluose.

Pagrindinius nugalėtojus išrinks komisija.

2.1. Pirmos vietos prizas – pagrindinis “Structum” ir kitų parnerių įsteigti prizai.

Nugalėtojai skelbiami žurnale „Structum“, „structum.lt“, „Facebook“ paskyroje, informacinių partnerių kanaluose ir kt.

KONKURSO LAIMĖTOJAI IR PRIZAI

Dalyviams, kurie bus paskelbti Konkurso laimėtojais, įteikiami pagrindiniai rėmėjų įsteigti prizai.

Dalyviams prizus gali įsteigti organizatorius, Konkurso rėmėjai, informaciniai ar kiti partneriai.

Konkurso rėmėjai gali įsteigti asmeninį prizą dalyviui, geriausiai pritaikiusiam jų produktus.

KITOS NUOSTATOS

Konkurso dalyviai prisiima visas išlaidas, susijusias su konkursinių pasiūlymų / projektų rengimu ir pateikimu. Organizatorius nėra atsakingas ar įpareigotas atlyginti šių išlaidų, kad ir kaip vyktų ir baigtųsi konkursas. Nutraukus konkursą, dalyviams kompensacija nemokama.

Konkurso organizatorius gauna teises disponuoti konkursui pateikta medžiaga ir galės savo nuožiūra laisvai skelbti, išleisti, publikuoti visus Konkursui pateiktus darbus ar jų dalis.

Architektai, dizaineriai ar kitų sričių profesionalai gali atstovauti savo įmonės prekių ženklui.

Visus santykius, atsirandančius tarp Konkurso organizatoriaus ir Konkurso dalyvių, reguliuoja šios sąlygos, Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas, įstatymai ir kiti teisės aktai.

Konkurso organizatorius ir Konkurso dalyviai privalo laikytis šiose sąlygose nustatytų reikalavimų. Pakeitus konkurso sąlygas, apie tai turi būti el. paštu pranešama visiems Konkurso dalyviams arba viešai skelbiama interneto svetainėje www.structum.lt. Pakeitus sąlygas ar jų priedus ir informavus dalyvius, Konkurso dalyviai privalo atsižvelgti į pakeitimus.

PRODUKTŲ LENTELĖ:

Partneris Produktas
JUNG Jungikliai, išmanosios technologijos
ArtFiksa Plytelės
Dimense Tapetai
Kame Vonios baldai, dušo kabinos
Think Light Apšvietimas
GROHE Išmanūs vandens maišytuvai ir potinkinės sistemos
Geros grindys Grindys
Renversa Užuolaidos
Eternit Fasadai, stogai
Gaja décor Stabilizuoti augalai interjere
Laufen Vonios keramika, vonios baldai
Ease baldai Baldai

PRIDEDAMA:

Partnerių produktų techninės specifikacijos

STRUCTUM publikuoto ankstesnio konkurso darbo pavyzdys

KOMISIJA
„Mild Studio“ įkūrėja, architektė

LINA BAKIENĖ

„Manau, kad visuomenės iššūkiai ir toliau kels vis didesnius reikalavimus aplinkai, erdvės turės būti dar funkcionalesnės, praktiškesnės, individualiai pritaikytos. Tikiu, kad žmogaus akis bus daug mačiusi, tad estetika ir dizainas turės būti vienu žingsniu priekyje, tobulėti, o sprendimai tik sudėtingės.“

Architektų studijos „Studija lape“ vadovas

TOMAS LAPĖ

„Su kiekviena diena visi žmonėms žmonių sukurti daiktai tampa vis labiau daugiafunkciški, sujungiantys ne vieną paskirtį, bet kartu jų naudojimas tampa vis intuityvesnis, o dizainas integralus – skirtingi funkciniai elementai tampa vis labiau fiziškai tarpusavyje susiję, dažnai net neįmanoma nubrėžti ribos, kur vienas baigiasi, o kitas prasideda.“

Architektų studijos „Archas“ partneris, architektas

TOMAS KULEŠA

„Tikiuosi, kad skirsime dar daugiau dėmesio socialiniam jautrumui bei atsakomybei. Na, o sprendimų turinį vis tankiau užpildysime ne išgalvoto įvaizdžio archetipais, o nuoširdžia kūryba.“

„Inblum“ partneris, architektas

DMITRIJUS KUDINAS

„Ateities dizainas turi padėti spręsti ekologines, socialines ir ekonomines pasaulio problemas. Jis turi tapti įrankiu nuolat tobulėjančiai visuomenei ir ją supančiai aplinkai kurti.“

Ambraso architektų biuro architektė

RASA AMBRASIENĖ

„Dizainas, kad ir kokios srities jis yra, neatsiejamas nuo žmonių gyvenimo būdo. Ypač jaunesnės kartos, kuri drąsiai keičia būstą ir tiki, kad ateityje turės dar ne vieną. Greičiausiai žmones vargins gausybė ir kitų problemų – pavyzdžiui, COVID-19, psichologinė įtampa, nestabili valstybė, dažna migracija ieškant patrauklesnio darbo. Tokiame kontekste būsto dizainas turėtų tapti mobilesnis, pirmenybė teikiama pažangioms technologijoms, lengvai įsigyjamiems daiktams ir „susipakuoti per valandą“ būsenai. Bet neabejoju ir tuo, kad visada atsiras pastovumą, prabangą, išskirtinį dizainą ar kolekcionavimą pasirenkančių vartotojų.“

„Do Architects“

DOVILĖ SKRUPSKELIENĖ

„Nepavaldus laikui, vertinantis natūralumą ir gyvas – reaguojantis į kontekstą ir organiškai prisitaikantis prie aplinkos, laiko ir žmogaus kaitos. Nepataikaujantis vartotojiškumui, bet atsižvelgiantis ir į estetinius, ir į individualius žmogaus poreikius. Dizainas ilgainiui taps kontekstą, architektūrą ir interjerą jungiančia visuma.“

DALYVIAI/DARBAI
RĖMĖJAI

 

 

 

 

 

Vardas *
Fill out this field
Pavardė
Fill out this field
El. Paštas
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Telefono nr.
Fill out this field
Projekto pavadinimas
Fill out this field
Aprašymas
Fill out this field
Autoriai
Fill out this field
Komandos arba studijos pavadinimas
Fill out this field
Prisegti priedą
Fill out this field
Select an option
Žvaigždute pažymėti laukeliai – privalomi užpildyti.