„Talent Garden Vilnius“: atnaujintose išskirtinėse erdvėse suvešėjo Talentų sodas


Objekto pavadinimas: „Talent Garden Vilnius“

Užsakovas: „INVL Baltic Real Estate“

Interjero architektė: Ieva Folk

Užbaigimo data: 2019 m. gruodis

Plotas: apie 2 200 m2

Investicijos: apie 2 mln. eurų (įskaitant pastato atnaujinimo ir kitus darbus)

Adresas: Vilniaus g. 33, Vilnius

Vienas didžiausių bendradarbystės tinklų Europoje „Talent Garden“ 2019 m. gruodį atvėrė naujos, modernios erdvės duris Lietuvos sostinėje. „Talent Garden Vilnius“ atidarymas – šio tinklo įkurtuvės jau 20-ame Europos mieste. Naujas Talentų sodas vešės daugiau kaip 2 tūkst. m2 ploto patalpose, architekto Justino Šeiboko sukurtame buvusiame Ryšių ministerijos komplekse, kurio patalpų interjerą sukūrė architektė Ieva Folk.

Bendradarbystės erdvėje yra apie 230 darbo vietų, iš kurių daugiau kaip pusė – privačiuose kabinetuose. Taip pat įrengta moderni 170 vietų konferencijų salė, susitikimų ir poilsio erdvės.

Nestandartinėms patalpoms – išskirtinė paskirtis

Šio verslo centro savininkas – investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „INVL Baltic Real Estate“, kuri, 2019 m. birželį pasirašiusi franšizės sutartį dėl atstovavimo tinklui „Talent Garden“, naują bendradarbystės erdvę įkūrė jam priklausančiame pastate.

„Talent Garden Vilnius“ atidarymas užbaigė pastaruosius dvejus metus vykusius buvusio Ryšių komplekso pastatų atnaujinimo ir kitus darbus, į kuriuos „INVL Baltic Real Estate“ investicijos iš viso siekė apie 2 mln. eurų.

Į nekilnojamojo turto vertybių registrą įrašyto vėlyvojo modernizmo pastatų sostinės Vilniaus gatvėje šeimininkai jų atnaujinimo darbus atliko palaipsniui, apgalvotai. Kaip pasakojo „INVL Baltic Real Estate“ valdančios bendrovės „INVL Asset Management“ nekilnojamojo turto fondo valdytojas Vytautas Bakšinskas, 2017 m. nusprendus imtis buvusio Ryšių komplekso viso pastato atnaujinimo darbų, pirmas žingsnis buvo 1 tūkst. m2 ploto „TransferGo“ biuro įrengimas pastato viršutiniame aukšte. 2018 m. buvo parengtas ir vėliau įgyvendintas pastato fasadų tvarkybos projektas.

Tačiau esminis pastato atnaujinimo galvosūkis, „INVL Baltic Real Estate“ atstovo teigimu, buvo surasti paskirtį antro aukšto patalpoms. Jos ilgą laiką buvo padalintos į penkias atskiras dalis ir nuomojamos įvairios paskirties veiklai.

„Dar neturėdami atsakymo dėl būsimos patalpų paskirties, pradėjome darbus – ėmėme ardyti seną patalpų apdailą ir patalpas sujungėme į bendrą erdvę. Vykstant darbams, svarstėme ir vertinome įvairiausius tokių išskirtinių patalpų paskirties ir nuomos variantus – nuo sporto klubo ar muziejaus patalpų įrengimo iki standartinių biurų patalpų“, – prisimena V. Bakšinskas.

Galutinį sprendimą padiktavo nestandartinis ir išskirtinis patalpų suplanavimas bei didelis jų plotas – iš viso per 2,2 tūkst. m2: nutarta nestandartinėms patalpoms ieškoti ir ne visai standartinio sprendimo. Pasirinkus kryptį, toliau buvo svarstomi įvairūs bendradarbystės erdvės įrengimo variantai, kol tašką padėjo vienas, dabar galima sakyti, lemtingas susitikimas.

„Susipažinus su tinklu „Talent Garden“ ir jo erdvės Kaune vadovu Artūru Bulota, viskas sugulė į vietas – tada projektas pajudėjo labai sparčiai: nuo pirmo susitikimo iki atidarymo dienos užtrukome lygiai devynis mėnesius“, – pasakoja V. Bakšinskas.

Erdvės šeimininkai vertina „Talent Garden Vilnius“ kaip ilgalaikį ir strateginį projektą, todėl visi darbai įrengiant patalpas – nuo mikroklimato įrangos iki baldų parinkimo – buvo atlikti itin kokybiškai ir atsakingai, medžiagos ir įranga parinktos taip, kad ne tik derėtų prie interjero koncepcijos, bet ir patikimai veiktų ilgą laikotarpį.

„Tikime, kad ši nauja erdvė taps svarbia susitikimų bei naujų idėjų kūrimo vieta. Esame pasirengę ir toliau aktyviai prisidėti, kad čia būtų puikios sąlygos dirbti, mokytis ir bendrauti“, – sako „INVL Baltic Real Estate“ atstovas.

Nuo pirmųjų veiklos dienų „Talent Garden Vilnius“ sėkmingai įgyvendina siekį sujungti ne tik galimybes dirbti bei mokytis, bet ir čia susitinkančius žmones. Dar iki jo atidarymo buvo pasirašytos sutartys dėl daugiau kaip pusės darbo vietų nuomos privačiuose kabinetuose. Be to, šioje erdvėje atidarytas pirmasis šalyje Startuolių muziejus, kurį įrengė Vilniaus miesto turizmo ir verslo agentūra „Go Vilnius“. Jame pristatomos 12 išskirtinių Vilniaus startuolių istorijos.

Talentai – tai ateitis

Vilniaus campus, kaip vadinamos „Talent Garden“ bendradarbystės erdvės Europoje, yra viena pažangiausių erdvių visame tinkle, čia labai daug dėmesio skirta nuolat besikeičiančiam žmonių srautui. Pavyzdžiui, konferencijų salėje nuo ryto vykstant tarptautinei konferencijai, erdvėje yra pakankamai vietos ir galimybių tuo pat metu rengti intensyvius mokymus, o šalia jų gali vykti daug įvairių susitikimų ir daugiau nei 200 žmonių gali dirbti įprastu režimu. Tokią technologijų ir suplanavimo požiūriu lanksčią erdvę pavyko sukurti nuo pat projektavimo pradžios vieningai ir darniai bendradarbiaujant užsakovų, vystytojų ir architektų komandai. Kad pavyktų kūrybiškai įdarbinti kiekvieną patalpų kvadratą, buvo kurtas didžiulis skaičius galimų situacijų – galybė tikrų streso testų, kurie paskatino numatyti sprendimus bet kokioms galimoms situacijoms.

„Talent Garden Vilnius“ rinkodaros vadovas A. Bulota džiaugiasi, kad šiuo projektu pavyko sėkmingai įgyvendinti viziją – tapti pirmuoju pasirinkimu tiems, kurių ambicijos ir poreikis darbo kokybei eina išvien, sukurti erdvę žmonėms, kurie vertina savo laiką, o komfortą supranta kaip elementą, skatinantį darbo produktyvumą, ir nori būti apsupti talentingų, verslių bei protingų kolegų.

Jo teigimu, tokio tipo projektus vertinti verslo kontekste galima pagal tris kriterijus: kiek erdvės užpildei, kiek sukūrei papildomų verčių ir jas sėkmingai pardavei, ir galiausiai, kiek maža tavo klientų kaita. „Dauguma žaidžia emocine šio verslo puse, daug kalba apie bendruomenę, tačiau tai jau rezultatas, o ne verslo procesų dalis. Norime būti matomi kaip inovatorių, smalsių, tačiau labai reiklių žmonių erdvė. Taip pat tikimės, kad galime pakelti bendradarbystės kokybės kartelę visoje šalyje“, – teigia „Talent Garden Vilnius“ rinkodaros vadovas.

Vilnius naujai „Talent Garden“ erdvei pasirinktas neatsitiktinai – miestas sėkmingai augina inovacijomis grįstą verslą. „Pastarieji metai buvo itin reikšmingi, galime didžiuotis aukštais reitingais verslo sąrašuose, sėkmės istorijomis, kurios skamba už šalies ribų, ir žinomais verslo pasaulio prekių ženklais, kurie kuriasi Lietuvos sostinėje. Dar visai neseniai egzotiškai skambėję terminai „dirbtinis intelektas“, „debesų kompiuterija“, „fintech“ ar „creative industries“ dabar tikrai nebėra svetimi – tai šiuolaikinių procesų kasdienybė. Vilnius yra puikus miestas ir vietiniam, ir tarptautiniam verslui, o „Talent Garden Vilnius“ sieks tai paskatinti, būti sveika terpe norintiesiems dirbti, mokytis ir augti. Vilniaus geografinė padėtis taip pat leidžia išnaudoti „Talent Garden“ tinklo teikiamas vertes keliaujant ir dirbant“, – sako A. Bulota.

Paklaustas, kuo erdvė Vilniuje išsiskiria iš kitų tinklo „Talent Garden“ erdvių Europoje, A. Bulota pacituoja „Talent Garden“ tinklo įkūrėjo Davide’o Dattoli frazę, pasakytą atvykus į atidarymą: „Tai ateitis.“ 2011 m. Italijoje įkurtas tinklas „Talent Garden“ veikia 20 Europos miestų aštuoniose šalyse, daugiau kaip 25-iose tinklo erdvėse. Pirmoji „Talent Garden“ erdvė Lietuvoje buvo atidaryta Kaune, Laisvės alėjoje.

Interjero autorė saugojo J. Šeiboko braižą

Architektas J. Šeibokas su kolegomis 1978 m. suprojektavo Ryšių ministerijos ir Centrinės telefonų stoties kompleksą, kuris buvo pastatytas šalia Radvilų rūmų Vilniuje. Į paveldo vertybių registrą įrašyto vėlyvojo modernizmo trijų korpusų pastato, išsidėsčiusio tarp Vilniaus, Palangos ir Islandijos gatvių, tvarkybos darbai buvo pradėti prieš kelerius metus, jo savininkams užsibrėžus dirbti palaipsniui, o ne imtis grandiozinių pertvarkų. Išsikeltas tikslas – pastatą sutvarkyti, išsaugant architektų idėjas ir panaudojant šiuolaikiškas medžiagas.

Prieš kelis dešimtmečius J. Šeibokas Ryšių komplekse panaudojo „artbetono“ technologiją, panašiai kaip viešbutyje „Turistas“ (1974 m., dabar „Best Western Hotel“). Gamykliniai keramzitbetonio gaminiai tada buvo naujiena, pastate daug blokiniams namams būdingų siūlių, komplekso „pano“ sienos elementai iš vidaus pritvirtinti prie armatūros strypų, kuriuos paveikė korozija. Tad fasadų tvarkybai buvo panaudotos šiuolaikiškos termoizoliacijos technologijos, siūlės hermetizuotos, naudojant poliuretano mastiką, plyšiai ir įtrūkimai užsandarinti.

Architektė Ieva Folk, sukūrusi „Talent Garden Vilnius“ interjerą, sako, kad pats pastatas ir J. Šeiboko įtvirtinta vizija padarė didelę įtaką naujojo interjero konceptui – šis projektas buvo didesnis iššūkis nei aprengti seną namą nauju, moderniu drabužiu. Siekta atiduoti duoklę pastato istorijai ir jo autoriaus idėjai, nors ne visur tai buvo įmanoma.

Folk teigimu, interjero stilistiką diktavo įvairios objektyvios aplinkybės – nuo senojo pastato „kaprizų“ iki siekiamų funkcinių tikslų. Pavyzdžiui, eksterjere panaudota dolomito tekstūra buvo pratęsta vidaus erdvėse, o pastato fasade naudota ritmika įkvėpė tokią pačią rinktis ir interjere.

Antrojo aukšto patalpose, autorės sumanymu, lankytojų akims atidengta betono perdanga. Stoglangių angas ant apnuogintos betono perdangos imituoja 60 specialiai pagamintų šviesos diodų (LED) šviestuvų. Tai vienas iš architektės pateiktų pavyzdžių, kaip buvo sprendžiami kilę sunkumai: pasak jos, šiuos šviestuvus UAB „LEDart“ gamino ir pritaikė pačiame objekte.

Architektė pasakoja, kad pastate per pastaruosius kelis dešimtmečius buvo atliktos kelios rekonstrukcijos, todėl originalių detalių beveik neišliko. Perplanuojant patalpas svarbiau už erdvę buvo funkcinė jų paskirtis. Erdvė buvo unikali tūrio skirtumais, ir vidurinėje dalyje esantis beveik 6 metrų aukščio tūris leido planuoti erdves, sukuriant du aukštus. Unikalus planavimo sprendimas: patalpose sumontuotas konteineris, kuris tapo pasitarimų kambariu, o virš jo įrengta poilsio erdvė.

Unikalioms erdvėms teko pritaikyti baldus. Dauguma baldų gaminta individualiai šiam objektui: stalai konteineryje, amfiteatras pasitarimų salėje, taip pat dauguma minkštasuolių ir darbo vietų stalų buvo sukurti ir pritaikyti būtent šiai bendradarbystės erdvei.

Folk atskleidžia, kad konkrečių apdailos medžiagų pasirinkimą taip pat nulėmė funkcionalumas. Pirmoje „Talent Garden Vilnius“ dalyje, kuri skirta renginiams ir kur tikimasi didesnių lankytojų srautų, buvo nuspręsta lieti betono dangos grindis. Susitikimų kambariuose, siekiant darbo aplinkos komforto, įrengtos akustinės lubos, o privačiuose biuruose grindims panaudota kiliminė danga – tai leido reguliuoti garso sklaidą.

Kaip pasakoja interjero autorė, prireikus kompromiso tarp estetikos ir funkcijos, dažnai laimėjo funkcija. „Nesvarbu, kad gražiai atrodo įrengtos patalpos: jeigu trūksta oro, niekam nebus patogu jomis naudotis“, – paaiškina I. Folk. Sename pastate daug dėmesio buvo skirta moderniai šildymo ir vėdinimo sistemai, tačiau seno pastato patalpas, ypač jo konstrukciją, buvo nelengva priderinti prie naujų sistemų.

Spalvų gamai autorė nesirinko ryškių tonų – jos kurtas iki menkiausių detalių apgalvotas interjeras apgaubia ramiomis spalvomis, pabrėžiančiomis pastato konstrukciją ir erdves. Tai irgi duoklė pastato istorijai – tokios spalvos pasirinktos norint išryškinti jo autentiką.

Paklausta, kokių sumanymų teko atsisakyti tokiame sudėtingame objekte ir dėl kokių priežasčių, architektė sako, jog projektas yra unikalus tuo, kad daugelis neįtikėtinų sprendimų buvo kaip tik įgyvendinti, o ne atmesti kaip per daug sudėtingi: „Manau, tai ir yra viena iš šio projekto sėkmės istorijų, kad visi dirbome kaip viena komanda – ir architektas, ir užsakovo bei valdytojo atstovai, o sudėję savo žinias gavome bendrą, išgrynintą rezultatą. Šis unikalus pastatas nebuvo švarus popieriaus lapas – labiausiai reikėjo sukti galvas, kaip prie jo prisitaikyti, o ne jį pritaikyti mūsų norams, tačiau sinergija pateisino visų lūkesčius.“

Patirtis padėjo įgyvendinti visus sumanymus

Prikeliant naujam gyvenimui vieną iš ryškių į paveldo vertybių registrą įrašytų vėlyvojo modernizmo pavyzdžių – Ryšių kompleksą, kuriame įsikūrė „Talent Garden Vilnius“, generalinio rangovo funkcija patikėta UAB „Domasta“.

Kaip teigė šios bendrovės vadovas Mantas Žemaitis, pagrindinis iššūkis buvo trumpas projekto įgyvendinimo terminas – vos trys mėnesiai: „Objekto atidarymo data buvo paskelbta, todėl negalėjome vėluoti nė vienos dienos. Užsakovas turėjo patirties dirbti su mūsų įmone ir buvo patenkintas ankstesniais įgyvendintais projektais. Greičiausiai tai buvo pagrindinis mūsų pasirinkimo kriterijus, o mes sutikome dirbti jo pateiktais terminais.“

Atnaujinti senojo pastato erdves buvo gana sudėtingas darbas, nes, pasak M. Žemaičio, nemažai sprendimų teko keisti jau atliekant darbus ir susidūrus su esamomis pastato konstrukcijomis ar netikėtomis kliūtimis.

Pavyzdžiui, patalpose buvusią seną projektorinę sumanyta paversti kabančiu susirinkimų kambariu. Sovietinė konstrukcija buvo pakabinta ir nuleista į patalpas nuo stogo, o po ja prie grindų paliktas praėjimas. Įrengiant projektorinėje naują patalpą, teko vienoje kabančios konstrukcijos pusėje išpjauti ertmes langams, bet nebuvo žinoma, ką teks pjauti. Nors darbas pavyko, bet tapo nemenku iššūkiu. Be to, po kabančia patalpa suformuotas gėlių sodas, virš kurio lubomis tapusią kabiną reikėjo apklijuoti veidrodžiais lyg lubas. Tačiau projektorinės apatinė siena pasirodė esanti netaisyklingos formos, tad iki sėkmingo rezultato teko gerokai pavargti.

UAB „Domasta“ vadovo teigimu, atliekant šiuos darbus, buvo pritaikyta anksčiau įmonės įgyta patirtis. Paversti seną, sovietinį trijų aukštų ir trijų korpusų pastatą įvairius šių dienų poreikius atitinkančia bendradarbystės erdve buvo nelengva užduotis ir užsakovams, ir architektams, ir statytojams. Tačiau, sutapus bendrai vizijai bei sampratai, kokios turi būti šiuolaikinio pastato erdvės ir darbų kokybė, pavyko pasiekti visus tenkinantį rezultatą. „Visus architektės ir užsakovo sumanymus įvykdėme. Tai yra vienas įdomiausių mūsų įgyvendintų projektų, rezultatu esame patenkinti“, – sako M. Žemaitis.

Inžinerinės sistemos prisitaiko prie kintančių sąlygų

Pagal „Talent Garden Vilnius“ patalpų interjero konceptą pernai buvo pradėtas šildymo ir vėdinimo sistemų projektavimas. Bendrovės „Sumani inžinerija“, kuri įrengė šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir vandentiekio nuotekų sistemas, direktorius Tomas Jasinevičius neslepia, kad sudėtingiausia buvo į esamas pasenusias pastato sistemas integruoti modernius sprendimus: „Pirmiausia buvo keliamas uždavinys maksimaliai išnaudoti bei pritaikyti esamas inžinerines sistemas ir pagal naujus poreikius įvairios paskirties erdvėse suprojektuoti šiuolaikiškus ir energiją taupančius sprendimus.“

Daugiafunkcė patalpų paskirtis ir nevienodai intensyvus jų naudojimas lėmė, kad buvo suprojektuotos sistemos, galinčios prisitaikyti prie kintančių vidaus sąlygų neišbalansuojant visos sistemos. Siekiant optimizuoti energijos sąnaudas, buvo įdiegta inžinerinė ir programinė įranga, leidžianti nuotoliniu būdu stebėti visų patalpų temperatūrą ir ją keisti atsižvelgiant į poreikius.

Dėl senų pastato konstrukcijų ir daugybės stoglangių komunikacijos buvo tiesiamos taip, kad atliktų savo funkciją ir netrukdytų atviro stiliaus interjerui. Ne visur buvo galima įrengti tradicinius šildymo prietaisus, tad pasirinkti šiuolaikiški energiją taupantys sprendimai su freonine trivamzde „LG Electronics“ VRF sistema, kuri leidžia tuo pačiu metu skirtingas patalpas šildyti ir vėsinti atskirai. Ji gerokai efektyviau naudoja energiją patalpų temperatūrai palaikyti.

Jasinevičiaus teigimu, įgyvendinat naujus inžinerinius sprendimus veikiančiose patalpose, pasitaiko sunkumų montuojant įrenginius pro tam nepritaikytas mažesnes angas ar keliant juos ant stogo, kai beveik nėra galimybių privažiuoti stambiajai technikai siauromis senamiesčio gatvėmis ar pan. „Iššūkis buvo gana trumpas statybų terminas: vos per keturis mėnesius suderinome visas inžinerines komunikacijas ir jas pritaikėme prie interjero“, – nuveiktą darbą apibendrina pašnekovas.

„Mapei Ultratop“: praktiškos ir modernios betono grindų dangos, atveriančios plačias interjero galimybes

Vienas iš projekto interjero akcentų – bendrosiose erdvėse įrengta dekoratyvinio betono liejamųjų grindų sistema „Mapei Ultratop“, kurią tiekė UAB „Velve M.S.T.“ – išskirtinis „Mapei“ statybinės chemijos atstovas Lietuvoje. Naudojant šią dangos sistemą, gaunami reprezentatyvūs, atsparūs, besiūliai grindų paviršiai, tinkami naudoti visų tipų gyvenamosios, komercinės, visuomeninės ir kitos paskirties patalpose. Sistema „Ultratop“ gali būti įrengiama trimis efektais: nepoliruota („Ultratop Natural Effect“), poliruota („Ultratop Polished Effect“) ir mozaikinio betono („Ultratop Terrazzo Effect“).

„Dėl savo aukštų techninių parametrų ir estetinio atitikimo interjero dizainerės Ievos Folk sukurtai koncepcijai „Talent Garden Vilnius“ projektui pasirinkta sistema „Ultratop Natural Effect“. Tai gniuždymui, nusidėvėjimui ir trinčiai atspari 5–6 mm storio grindų danga. Naudojant šią grindų sistemą, sudaromas vientiso, lygaus paviršiaus efektas, kuris yra maksimaliai artimas pramoninio betono vaizdui. Dengiant ją specialiais apsauginiais sluoksniais, pasiekiamas puikus atsparumas vandeniui, nešvarumams, dėmėms ir t. t. Tai supaprastina tokių grindų valymą ir kasdienę priežiūrą“, – pabrėžia UAB „Velve M.S.T.“ projektų vadovas – inžinierius Artūras Ručinskas.

Dar vienas grindų sistemos unikalumas šiame objekte – interjero dizainerės idėja įvesti papildomas siūles ir jas sandarinti juodos spalvos sandarikliu. Įrengiant šią grindų sistemą, dažniausiai naudojamas artimos dangai spalvos sandariklis. Taip išgaunamas besiūlis efektas. Tad žaisti su šios grindų sistemos galimybėmis galima ne tik naudojant skirtingas mišinio spalvas, pasirenkant skirtingas sistemos paviršiaus apdorojimo galimybes, bet ir eksperimentuojant su tokiomis smulkmenomis kaip siūlės, dangos suvedimas su kitais paviršiais ir pan.

Visi sistemoje „Mapei Ultratop“ naudojami produktai yra ekologiški ir nekenksmingi aplinkai. Pagrindiniai sistemos produktai turi ypač vertingą dokumentaciją – EPD (angl. Environmental Product Declarations). Šios gaminių aplinkos apsaugos deklaracijos pagrįstos produktų gyvavimo ciklo įvertinimu, apimančiu informaciją apie produkto ar paslaugos poveikį aplinkai. Šis sertifikavimas ypač aktualus šiuolaikiniu tvarios statybos laikotarpiu, kai projektams vis dažniau keliamas reikalavimas atitikti LEED V4 ir BREEAM reikalavimus.

„Mapei Ultratop“ toli gražu ne naujovė Lietuvoje. Per pastaruosius dešimt metų su šia sistema Lietuvoje įgyvendintas ne vienas unikalus projektas. Vis daugiau architektų, projektuotojų, interjero dizainerių ir klientų renkasi šią sistemą dėl jos universalumo, reprezentatyvumo, detalios techninės dokumentacijos ir kokybiško konsultavimo projektavimo bei įrengimo procese.

Užtikrinta ir šiluma, ir higiena

Atnaujinant seną Ryšių komplekso pastatą, daug dėmesio skirta modernioms inžinerinėms sistemoms įrengti, todėl buvo montuojama tik kokybiška įranga. „Purmo Group“ Lietuvos regiono vadovas Šarūnas Kalinaitis sako, kad buvo pasirinkti kokybiški ir modernaus dizaino  plieniniai „Purmo“ lygiaplokščiai radiatoriai.

Bendradarbystės erdvėje įrengti „Purmo“ lygiaplokščiai radiatoriai kiekviename gamybos etape atitinka nustatytus aukštus kokybės reikalavimus, jiems suteikiama 10 metų garantija. Kaip paaiškino Š. Kalinaitis, šiam objektui buvo parinkti būtent šie „Purmo“ radiatoriai, nes tai yra aukštos kokybės radiatoriai su lygaus paviršiaus priekine plokšte, kuri suteikia išskirtinę ir jaukią išvaizdą ne tik pačiam gaminiui, bet ir patalpai, kurioje  yra sumontuotas, taip pat yra nesudėtinga jų priežiūra.

Rinkoje siūloma daug skirtingų radiatorių su lygaus paviršiaus priekine plokšte modelių, tačiau naujojo plokščiojo modelio radiatoriai „Purmo“ yra naujų tendencijų radiatorių rinkoje pradininkai, jie gali užtikrinti ilgą ir kokybišką „tarnavimo“ laiką. Dėl lygios priekinės plokštės, kuri yra  tvirtinama ant pagrindinės radiatoriaus plokštės, gaminio išvaizda yra itin patraukli ir estetiška, be to, neprarandamas atsparumas didelio slėgio pokyčio poveikiui, kuris dažnai atsiranda plaunat ar profilaktiškai tikrinant šildymo sistemas. Šie radiatoriai nepriekaištingai veikia instaliacijose, kurių darbinis slėgis yra 10 bar.

Be standartinio aukščio radiatorių, „Purmo Group“ gali pasiūlyti gaminius, kurių aukštis yra 200 mm ir jie dailiai atrodo juos naudojant prie didelių vitrininių langų. Taip pat tokio tipo prietaisai gali būti naudojami kaip alternatyva seniems ketiniams radiatoriams, modernizuojant senos statybos gyvenamųjų namų butus ar laiptines, taip suteikiant jiems daugiau jaukumo…

„Purmo Group“ produkcijos asortimentas labai įvairus ir jų atstovai gali pasiūlyti didžiausią produktų pasirinkimą įvairioms šildymo sistemoms. Su šiuo prekių ženklu „Purmo“ siūlomi plokštieji plieniniai radiatoriai, dekoratyviniai rankšluosčių džiovintuvai (gyvatukai), dekoratyviniai radiatoriai, konvektoriai ir grindinio šildymo sistemos produktai.

Komfortiška ir ergonomiška aplinka

Naujosios bendradarbystės erdvės „Talent Garden Vilnius“ biuruose ir kitose patalpose dirbsiantys talentai galės džiaugtis unikaliais, komfortiškais ir ergonomiškais baldų gamintojų dizaino sprendimais daugiau kaip dviejuose šimtuose darbo vietų, iš kurių daugiau kaip pusė yra privačiuose kabinetuose, ir modernioje konferencijų salėje.

UAB „Narbutas Lietuva“ įrengė 230 darbo vietų, įgyvendinęs maksimalius komforto ir ergonomiškos aplinkos sprendimus. Pasak bendrovės „Narbutas Lietuva“ rinkodaros vadovės Gabrielės Vaitonytės, darbo vietose įrengti reguliuojamo aukščio stalai „Active“ ir fiksuoto aukščio – „T-Easy“.

Pagal interjero autorės Ievos Folk idėją siekta sukurti unikalius sprendinius, kurie atitiktų visų „Talent Garden“ bendradarbystės erdvių pasaulyje konceptą. Baldų gamintojai stengėsi įgyvendinti visus architektės sumanymus taip, kad jie būtų ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs, ergonomiški bei komfortiški. Prireikė ir standartinių, ir nestandartinių sprendimų, siekiant aplinką sukurti pagal interjero autorės pateiktą konceptą.

„Pirmą kartą suprojektavome ir sumontavome jūrinį konteinerį, kuris naudojamas kaip pasitarimų kambarys. O konferencijų salėje pagaminome didžiulį amfiteatrą, kuriame gali tilpti iki 100 žmonių, – apie originaliausią bendrovės projektą ir vieną didžiausių kilusių iššūkių pasakoja G. Vaitonytė. – Savo dalyvavimą šiame projekte laikome vienu sėkmingiausių įmonės įgyvendintų projektų ir džiaugiamės bei didžiuojamės, kad savo darbu galėjome prisidėti prie kūrybiškumo puoselėjimo ir ateities talentų auginimo naujosiose „Talent Garden Vilnius“ erdvėse.“

Vida Danilevičiūtė Černiauskienė Nuotr. Jevgenija Žukova, Artūras Bulota


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų