Geriausia reklama – nuveikti darbai


„Kai kas dar ir dabar bando įrodinėti, kad žodis „biuras“ mūsų pavadinime per prastas tokiai solidžiai, autoritetingai įmonei, net menkina jos įvaizdį, – kalba SPB direktorius Raimundas Pilkauskas. – Bet mes ir neieškojome solidesnio pavadinimo, o per jį ir didesnės garbės. Seniai savo darbais – sukurtais projektais ir pagal juos pastatytais objektais – esame gerai žinomi ir vertinami visoje Lietuvoje. Drąsiai šiandien galime pasigirti: per 22 metus mūsų projektuotojai parengė beveik 700 projektų. Kokybišku darbu pelnėme didelį klientų pasitikėjimą, todėl ir sunkiausiais ekonominės krizės metais nepritrūkdavome užsakymų. Visą laiką dirbame stabiliai, kryptingai didiname projektuojamų objektų spektrą. Įmonė kasmet auga, tvirtėja, didindama atliekamų projektų apimtis bei plėtrą geografiniu požiūriu. Praėjo laikai, kai tekdavo apsiriboti Panevėžio miestu arba kai kuriais Aukštaitijos regiono rajonais. Dabar dirbame visoje Lietuvoje.“

Specialistus, užsakovus stebina ne tik didelis panevėžiečių projektuotojų produktyvumas, bet ir universalumas, projektų įvairovė, originalumas. Neretai drąsiai, net šiek tiek rizikuodamas SPB imasi pačių netikėčiausių ir sudėtingiausių projektų, kurių Lietuvoje dar niekas nedarė. Kolektyvo žmonės teisėtai didžiuojasi ir džiaugiasi Klaipėdos laisvosios ekonomikos zonoje (LEZ) pagal jų projektą pastatyta UAB „Orion Global PET“ gamykla. Tai vienas didžiausių ir ryškiausių šiuolaikinio uostamiesčio pramoninių akcentų.

„Norvegijos sostinėje Osle per surengtą bendrą norvegų ir lietuvių verslininkų konferenciją buvo rodomas Lietuvą pristatantis filmas. Jo kadruose puikavosi ir mūsų projektuota įmonė „Orion Global PET“, – prisimena SPB direktorius R. Pilkauskas. – Po to ne vienas klausinėjo, kaip sekėsi tokią nelengvą užduotį realizuoti, stebėjosi, kad su ja dirbo tiek nedaug žmonių.“

Dar vienas reikšmingesnių UAB Statinių projektavimo biuro projektų – Grūdų krovos terminalas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto krantinėje.

Naujas iššūkis ir rimtas egzaminas SPB kolektyvui buvo nuo smarkaus gaisro stipriai nukentėjusios Naujamiesčio Šv. Apaštalo Evangelisto Mato bažnyčios rekonstrukcijos projektas. Reikėjo nė kiek nepažeisti šventovės senosios architektūros, išsaugoti ir atkurti vidaus apdailos elementus, visiškai perstatyti gaisro metu nugriuvusius bokštus.  Taip pat teko rekonstruoti bažnyčias Raguvoje, Paįstryje ir dar keliuose Panevėžio rajono miesteliuose.

Visais atžvilgiais nestandartinis buvo Panevėžio viešbučio „Romantic“ išplėtimo ir rekonstrukcijos projektas. Viešbutis buvo įrengiamas buvusiuose malūno sandėliuose prie Nevėžio upės.

Įmonė atliko daugybę gamyklų naujos statybos ar rekonstravimo projektų. Tai „Adax“, „Norac“, „Aldrea“, „Kalnapilis“, „Vilniaus duona“, „Amilina“, „Devold“, „Hjellegjerde“, „Siva Scan“, „Lietkabelis“ ir daug kitų.

Suprojektavo nemažai didelių ir mažesnių prekybos centrų: „Maxima“, „Iki“, „Rimi“, „Supernetto“.

Didžiulis pastarųjų metų darbas – žemės ūkio pastatų ir statinių projektavimas: daugiau nei 50 grūdų elevatorių, daugybė fermų ir paukštidžių, mechanizacijos kiemų, įvairių tipų sandėlių bei automobilių salonų.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų