Druskininkų sav. – M.K.Čiurlionio meno mokyklos prie Vijūnėlės ežero projektas

Projektą parengė:
Tautvydas Zykevičius

Pastatas suprojektuotas taip, kad skirtingos funkcijos galėtų veikti autonomiškai. Šioje diagramoje orandžine spalva pažymėta dailės mokyklos funkcija kartu su technine, kuri pagrinde tarnauja mokyklos funkcionavimui. Vaikų (moksleivių) laisvalaikis ir pamokos atskirtos nuo viešųjų interesų: vaikams paliktas antras aukštas ir pušynas pietinėję sklypo pusėje, kur jie žaidžia ir kartu mokosi, semiasi įkvėpimo.

Apačioje (pirmajame aukšte ground floor) siūloma kurti galerijos erdvę / multifunkcinę erdvę su kavine šalia ir maža siuvenyrų parduotuve. Šios erdvės turi multifunkcinių savybių ir gali būti naudojamos skirtingais įvairiais renginių metu. Erdvės yra ir lauke ir viduje, jos visos darniai jungiasi į bendrą visumą.

Erdvių tiek daug ir jos tokios skirtingos, kad vienu metu gali vykti net keletas skirtingų užsiėmimų, pamokų ar renginių. Vyšnia ant torto yra pilnai atviras ir funkcionalus stogas su nuostabiais vaizdais į ežerą. Jį pasiekti galima neįgaliųjų keltuvu arba bendro naudojimo gaisrine laiptine.

Studentas: Tautvydas Zykevičius

Kauno technologijos universitetas

Aiškinamasis raštas.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų