Jurbarko raj. sav. – Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija (renovacija)

Projektą parengė:
Gabrielė Štraupaitė, Odeta Vaicikauskaitė, Vaida Vaitkevičiūtė

Ugdymo įstaigų renovacija yra svarbi tema, kuri susijusi su atnaujinimo procesu, siekiant pagerinti mokyklų ir kitų ugdymo įstaigų būklę bei užtikrinti tinkamas mokymo sąlygas. Renovacija gali apimti tiek fizinę infrastruktūrą (pastatus, klases, laboratorijas), tiek ir technines sistemas (elektros, šildymo, ventiliacijos).

Svarbiausias ugdymo įstaigų renovacijos proceso tikslas yra užtikrinti tinkamas mokymo ir mokymosi sąlygas visiems mokiniams ir pedagogams. Tai reiškia sukurti saugias, sveikas, funkcionalias ir šiuolaikiškas mokymo aplinkas, kuriose mokiniai gali efektyviai mokytis, kurti ir augti.

Tyrimo objektas: Jurbarko miesto, Vytauto Didžiojo progimnazijos pastatas, kuris pastatytas 1995 metais.

Taip pat, visa likusi mokyklos neišnaudota teritoriją, kuria sieksime padaryti patrauklesne mokiniams, mokyklos bendruomenei. Mėginsim išnaudoti potencialias erdves, pertvarkyti jas taip, kad būtų patogu naudotis. Tyrimo problematika, aktualumas XX amžiaus mokyklos nebeatitinka šiuolaikinių, modernių ugdymo įstaigų standartų ir reikalavimų, todėl stengiamasi jas renovuoti. Šis procesas vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Autorės: Gabrielė Štraupaitė, Odeta Vaicikauskaitė, Vaida Vaitkevičiūtė

Vadovas: prof. Sigitas Kuncevičius (Vilnius Tech)

Aiškinamasis raštas.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų