Kauno r.

Projektą parengė:
KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS: Karolis Lasys, Gediminas Viliūnas, Modestas Petkus, Kristina Marcinkutė, Adrija Vilkauskaitė

Pastaraisiais metais sparčiai populiarėjant aktyviam gyvenimo būdui ir plėtojantis dviračių tinklui Kauno mieste ir už jo ribų, šis tvarus susisiekimo būdas ir laisvalaikio užsiėmimas tampa vis svarbesniu. Du dviračių takai vedantys į Kulautuvą bei Zapyškį prasideda mieste, ir niekada daugiau nebesusitinka – nors ir yra šalia vienas kito. Juos skiria Nemunas, atimdamas galimybę dviratininkams bei kitiems minėtų gyvenviečių lankytojams lengvai tarp jų judėti. Pagrindinė mūsų koncepcijos mintis – sujungti Kulautuvą ir Zapyškį pastovia jungtimi į pilną Kaunas – Kulautuva – Zapyškis (arba atvirkščiai) grandinę suteikdami žmonėms galimybę lengvai cirkuliuoti tarp aptariamų teritorijų.

Siūloma atnaujinti ir praplėsti esantį paplūdimį Zapyškyje, taip pat įrengti po vieną „langą“ į upę abiejuose Nemuno krantuose – priėjimą prie vandens, medinius takus link vandens, su apžvalgos aikštelėmis į Zapyškio bažnyčią ir Nemuno vingį. Visoje teritorijoje įrengiamos poilsio, judrios veiklos ir vaikų žaidimų aikštelės.

Daugiau informacijos apie šį projektą rasite ČIA.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų