Marijampolė

Projektą parengė:
KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS: Justė Daukšaitė, Kristina Podinskaitė, Tomas Astrauskas, Donatas Sederevičius ir Paulius Jankauskas

Marijampolės vakarinėje dalyje, Tarpučių mikrorajono teritorijoje projektuojamas organiškų formų ypatingas statinys – viešbutis „Echo“ su sporto klubu. Toje pačioje teritorijoje kartu su viešbučiu siūloma įrengti daugiabučių kvartalą bei kitus įvairius pastatus su galimybe vystyti verslą. Taip įgyvendinant Marijampolės sporto miestelio idėją ir taip leisti miestui toliau plėtoti sportą mieste.

Pastatų idėja – ašių pratęsimas. Kaip centrą galima suvokti šalia numatytą areną, o viešbutis bei sporto klubas lyg pratęsimas – audros dalelės. Tūriai susilieja su aplinka tiek iš tūrio sprendinių, t.y. viešbučio tūris kyla nuo žemės bei iš apželdintų fasadų ir apželdintų šlaitinių stogų, projektuojamas viešbutis ir sporto klubas 2309 m2, kuriuose įrengti kambariai apgyvendinimui, restoranas kartu su baru, konferencijų zona, komercine patalpa bei 2 skirtingos sporto salės. Antrajame ir trečiajame viešbučio aukšte numatomi viešbučių numeriai: vienviečiai/dviviečiai ir draugų tipo/liukso. Sklype projektuojamos 3 automobilių stovėjimo aikštelės, viena iš jų skirta techniniam aptarnavimui.

Daugiau informacijos apie šį projektą rasite ČIA.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų