Molėtų r. sav. – Molėtų kultūrinės ir pramoginės paskirties centras

Projektą parengė:
R.Šimkūnas, R.Pelenytė, G.Vinikaitė

Projekto vizija – teritorijoje esančius „vandens namus” rekonstruoti į namą-fontaną. Toks efektas sukuriamas projektuojant pasvirusias pastato sienas ir leidžiant jomis tekėti vandeniui (krioklio principu). Šio statinio pirmo aukšto sienos pasižymėtų pasvyrimu į išorę, o antro aukšo – pasvyrimu į vidų.

Esamos autobusų stoties teritorjoje planuojama įrengti lauko kino teatrą. Parko, ,,Vandens namų” bei kino lankytojus projekto zonoje numatoma aprūpinti automobilių stovėjimo aikštele.

Projektuojamo statinio išmatavimai – 26x9x5 m. Patogiam ir prieinamam virtualaus dvynio naudojimui bus sukurta mobilioji programėle ir internetinė svetainė. Projekto vizija – teritorijoje esančius „vandens namus” rekonstruoti į namą-fontaną. Toks efektas sukuriamas projektuojant pasvirusias pastato sienas ir leidžiant jomis tekėti vandeniui (krioklio principu). Šio statinio pirmo aukšto sienos pasižymėtų pasvyrimu į išorę, o antro aukšo – pasvyrimu į vidų.

Projektui bus sukurtas virtualus dvynys (angl. ,,Digital Twin”), kuris gebės kaupti ir apdoroti visą su teritorija ir joje esančiais pastatais susijusią informaciją. Tai leistų lankytojams virtualiai susipažinti su teritorija, jos užimtumu (realiu laiku) ir pastatų mikroklimatu.

Autoriai:

KOMANDOS VADOVAS: PAULIUS VESTFAL
KOMANDOS NARIAI: R.ŠIMKŪNAS, R.PELENYTĖ,G.VINIKAITĖ

Aiškinamasis raštas.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų